Продам колодки, притирочные, выравнивающие.

Автор Тмастер, 03 Січня 2023, 14:27:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Нормальний ринковий підхід. ))) Люблю слухати його відео, хоч і не всюди з ним згідний. Але чувак старається. Якийсь він "теплий" та "ламповий". На відміну від Канівця.

vladishtm

Як я зрозумів це перехід не тільки на диски а й на ступіцю 2108? Я вірно зрозумів, підскажіть.
Spoiler
Таврия переходник под ходовую ваз уже в продаже

[close]
Звісно ото що в нас намутили з передніми ступіца-діск-фланець це стопудово можна назвати парнухою.
Але ж є ще питання техогляду нажаль :sad:  Мужик сила! Дніпр  обл.  Жовті  Води
Ще варіант
Spoiler
ВАЗ ходовая на Славута / Таврия, кривыми руками


Таврия на дисках ваза
[close]
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Цитата: vladishtm від 17 Січня 2023, 20:38:19Мужик сила! Дніпр  обл.  Жовті  Води
Так це ж Юрій Канівець. Я йому не довіряю.

Володимир

Цитата: vladishtm від 17 Січня 2023, 20:38:19Як я зрозумів це перехід не тільки на диски а й на ступіцю 2108? Я вірно зрозумів, підскажіть.
Так, але він там все робить в комплексі, робить свій корпус амортизатора, бо там на амортизаторі потрібно зміщати ричаг для виставлення правильного кута акермана, переварює стакани, і робить всій ричаг.
Цитата: vladishtm від 17 Січня 2023, 20:38:19Звісно ото що в нас намутили з передніми ступіца-діск-фланець це стопудово можна назвати парнухою.
Та ні, задумка не погана, але погане виконання. Кулак, фланець, тормозний диск, форму тормозних колодок, все потрібно переробити. Також потрібно ставити більші вимоги до виконання колісних дисків, бо рівних я ще не зустрічав.
Цитата: Toris від 18 Січня 2023, 08:26:03Так це ж Юрій Канівець. Я йому не довіряю.
Дядько не дурний, але має дуже високу самооцінку, не любить визнавати свої помилки, бо вони напевне впливають на ведення бізнесу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 18 Січня 2023, 09:47:40Та ні, задумка не погана, але погане виконання.
Вибач, АЛЕ закладати тормозний диск як НЕСУЧИЙ елемент колеса - це парнуха. Скажу чесно, я тільки пару неділь як колупав той вузол у себе і це побачив. Я просто в шоці. Я розумію авто легке, але ж колесо обертаеться! диски гнуться, фланець алюмінієвий! з обного боку якого розпечений тормозний диск, а з іншого сили обертаючі колесо з хреновими дисками та шинами, ями та три болти  :facepalm: ,  Карл! АЛЮМІНІЙ....та там тітан треба ставить. Зараз так колесо з  дисковими тормозами навіть на веліках не роблять.
Звісно оті всі спроби переробок теж мало чого гарного. Хоч і в того Канівця. Там вже тих варіантів посилення його ж дороботок..... а в спрощених варіантах він сам каже "їздіть потихеньку  :psih:  :lol: ну то я як пенс і сам те знаю, але це нічого не гарантує.  :lol:
Але,якби був готовий набір, дозвіл під нього для ТО і доступна ціна я б мабуть хотів собі. Десь проскакувало що колесні діски з копійки можна тоді ставити. Вони наче вужчі, не будуть вилазити.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 18 Січня 2023, 13:38:21Вибач, АЛЕ закладати тормозний диск як НЕСУЧИЙ елемент колеса - це парнуха.
Схема не погана, але недопрацьовано. Зараз іменті бренди вже пробують таку схему, але там тормозний диск кріпиться до легкосплавного колеса. Хтось тут навіть на форумі кидав фотки/схеми.
Цитата: vladishtm від 18 Січня 2023, 13:38:21Скажу чесно, я тільки пару неділь як колупав той вузол у себе і це побачив. Я просто в шоці. Я розумію авто легке, але ж колесо обертаеться! диски гнуться, фланець алюмінієвий! з обного боку якого розпечений тормозний диск, а з іншого сили обертаючі колесо з хреновими дисками та шинами, ями та три болти  :facepalm: ,  Карл! АЛЮМІНІЙ....та там тітан треба ставить. Зараз так колесо з  дисковими тормозами навіть на веліках не роблять.
Міцності фланця вистарчає, так само як і міцності трьох шпильок, не раз попадав в ями на дорозі коли гнув диск що він втрачав герметичність, шарові не виживали, все решта витримувало.[/quote]
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Тмастер

Цитата: User2108 від 15 Січня 2023, 17:33:38Серж, це ти?
По интересной случайности я тоже Серж. Но не тот кого вы упомянули..
Сдаю в аренду и тут тоже.
Смотрите, ребята, я этим постоянно заниматься не буду, сейчас будет 4 колодки, больше не планирую делать, катайтесь вибрируйте, меняйте диски, фланцы, колодки.. Это я обращаюсь к тем кто возможно заинтересуется, все отписавшиеся- я вашу позицию понял и больше доказывать что то не буду.