Почём бензин - пропан?

Автор Андрей, 04 Січня 2008, 13:10:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алекс

Ну так то да...в нынешнем театре абсурда не знаешь кудой бiгти в першу чергу
-в буфет чи в гардероб
Ну,мы пофлудили просто,для общего образования  :wacko:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

А зараз пропан підпригнув і при літровій різниці в 25% то на бензині їздити не занадто вже збитково.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 07 Грудня 2023, 12:41:55А зараз пропан підпригнув і при літровій різниці в 25% то на бензині їздити не занадто вже збитково.
Якщо різниця в ціні тільки 25%, то на бензині економніше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

1. Колись під тавродвигун славутка вивів емпіричку формулу: якщо поділити вартість газу на вартість бензину, то при відношенні, здається, 0,71 уже немає фінансової різниці, а якщо більше 0,71, то на бензині дешевше.

2. Вчора біля заправки проїжджав, відношення було 0,705 - тобто уже +/- однаково по грошах.

3. Поки що надаю перевагу газу, тому що менше сірчастих з'єднань, газова фаза не змішується з маслом, менше деградує масло в моторі.

Володимир

Цитата: Toris від 08 Грудня 2023, 09:11:433. Поки що надаю перевагу газу, тому що менше сірчастих з'єднань, газова фаза не змішується з маслом, менше деградує масло в моторі.
Так ти ж наскільки пам"ятаю якесь круте-дороге масло залив. Я собі зараз залив синтетику від шел, то темніє повільніше ніж колись на бензині на славуті напівсинтетика. До цього в двигуні від попереднього власника також був залитий шел, але мінералка, то темніло дуже швидко, синтетика почала темніти коли вже пішли морози.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 08 Грудня 2023, 09:35:56Так ти ж наскільки пам"ятаю якесь круте-дороге масло залив.
Угу, ліквімольку 0W-40, бережу його. :-D Вже десь рік йому, лише трохи набуло відтінку, хоча на бензині трохи катаюсь, поки прогрівається. І здається мені, що інжектор з лямда-зондом також береже двигун у режимі "електронного підсосу", запобігаючи кіптяві. Зараз у мене замість каталізатора просто труба-вставка, а вихлоп пахне геть не так, як у карбюраторного славутка.

Цитата: Володимир від 08 Грудня 2023, 09:35:56Я собі зараз залив синтетику від шел, то темніє повільніше ніж колись на бензині на славуті напівсинтетика. До цього в двигуні від попереднього власника також був залитий шел, але мінералка, то темніло дуже швидко, синтетика почала темніти коли вже пішли морози.
Про всяк випадок нагадаю, що так звана "напівсинтетика" - це насправді суміш мінералки з мінералкою, очищеною процесом гідрокрекінгу (не знаю, що воно таке, той гідрокрекінг, на цікавився детально). Тобто темніти може банальні від температури, а не від "миючих властивостей".

Romka

Цитата: Toris від 08 Грудня 2023, 12:03:46Вже десь рік йому, лише трохи набуло відтінку

То можливо воно не змиває бруд?...
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

#4927
Може й не вимиває... А якого роду має бути бруд і чому він має бути темний?
Якщо це стружка - то мотору гайки... Якщо це сажа - то або надто багата суміш, або катастрофічно мало компресії, або якась бурда замість бензину. До речі, в мене бензини зі стратегічного запасу залишились лише WOG-95. В баку, здається, ніби вже давно немає Авіасу, я його випрацював ще навесні рік тому на старому ржавому бакові.

Я взагалі підозрюю, що під фразою "темне - значить миє" насправді приховали деградацію мінералки від бензинового вихлопу.

vladishtm

Цитата: Toris від 08 Грудня 2023, 12:03:46а вихлоп пахне геть не так, як у карбюраторного славутка.

А у твому "у карбюраторного славутка" лямбда стояла?, в роботі?, справна?
Цитата: Toris від 08 Грудня 2023, 12:03:46Зараз у мене замість каталізатора просто труба-вставка
Каталізатор зазвичай повинен допалюати надлишки бензу які ІНОДІ можуть опинитись на вихлопі (наприклад мікас при фазі пуску до 7 кратного ну в залежності від температури ОР).
 Якщо каталізатор постійно щось допалює -то вже не нормальна суміш ну або т.п.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Алекс

У меня/нас Shell Xelix (?) после TO-1 не темнел даже на 10 т  км ..
Псих накрыл и я его слил ..заливали на  сто при дилере,и бумажку красивую дали
Загадка осталась ...
На газе светлое,да ,всегда .Есть правда мнение,шо выгорають присадки какие-то
Но масло непосредственно не участвует в процессе сгорания,потому следует думать шо де/эффективные менеджеры пытаются впихнуть невпихумое -масло для газовых двигателей
Хотя для больших чисто газовых может и актуально 
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328