Slavuta 1.2s by lizard

Автор lizard, 10 Жовтня 2013, 14:04:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

lizard

Заміна  щеплення Valeo, ліва полувісь (2 шруса+вал), верхня подушка двигуна.

lizard

64к. заміна мастила мобіл ультра 10в40, фільтр кнехт, задні стійки Агат  :mitsu: :mitsu:

lizard

Заміна задніх тормозних колодок, проточка барабанів

ВКБ

Який діаметр вийшов?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

lizard

Не міряв і не цікавився. На задньому лівому була брова, заодно й правий  поправили.
Перевзувся, придбав debica passio.
Перебрано рульову рейку.
Їдем далі.
В планах ланосячий бачок охолоджуючої

ВКБ

Поставив я норм бачек штатний молочного кольору плотний товстостінний по горловині, лузарт пробка - все норм.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

romuald

А фото пробки можна?

Володимир

Цитата: ВКБ від 02 Травня 2021, 14:01:59
Поставив я норм бачек штатний молочного кольору плотний товстостінний по горловині, лузарт пробка - все норм.
Я також такий ставив, хватило на стільки само часу як і кооперативного з тонкими стінками.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеПеревзувся, придбав тоdebica passio.
И как впечатления?

Цитувати виділенеПоставив я норм бачек штатний молочного кольору плотний товстостінний по горловині - все норм.
https://detalizaz.com.ua/bachok-rasshiritelnyy-pod-datchik-tosola-tavriya-slavuta-zaz-110216-1311012
Тоже поставил родной бачек качественный с ДеталиЗАЗ и проблем с ним нет.

lizard

Наче норм, Але кумхо наче поцікавіше були, можливо вже призабута і оцінка суб'єктивна, бо півтора роки проїздив на зимовій. От жеж, з бачком збили весь настрій. Вже готовий був ланосячий брати, тепер задумався мо взяти рідний без отвору на датчик, все рівно пробігу мало роблю

Ivan1988

Цитувати виділенеОт жеж, з бачком збили весь настрій. Вже готовий був ланосячий брати, тепер задумався мо взяти рідний без отвору на датчик, все рівно пробігу мало роблю
Если надумал бери. Лично мне бачек с Ланоса не нравится чисто эстетически, смотрится как инородное тело под капотом, а также из-за отсутствия датчика уровня ОЖ. Если и ставить с иномарки то шарик с автомобилей VAG, но там тоже проблемы с датчиком уровня ОЖ.

Romka

Там проблем нет с датчиком ОЖ, там только проблема согласовать с нашей схемой. Но на ютуюе есть схема. А можна и без этого ездить.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

lizard

Рідний бачок поміняв на такий же. Замінив радіатор пічки на ДААЗівский плюс патрубки пічки плюс тосол ВАМП.
Шукаю норм кришку бачка, хочу SWAG 99 90 2269 але ніде немає наразі, взяв якусь евродеталь, не тримає курва навіть 0,2 атмосфери, треба віднести взад продавцю. Крутив в руках фебі, проворачується в кінці на різьбі.
Хто що порадить, тільки без реколхозу.

ВКБ

Мене радує лузар, тримає свій 1 атм
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: lizard від 01 Серпня 2021, 18:18:08
Рідний бачок поміняв на такий же. Замінив радіатор пічки на ДААЗівский плюс патрубки пічки плюс тосол ВАМП.
Шукаю норм кришку бачка, хочу SWAG 99 90 2269 але ніде немає наразі, взяв якусь евродеталь, не тримає курва навіть 0,2 атмосфери, треба віднести взад продавцю. Крутив в руках фебі, проворачується в кінці на різьбі.
Хто що порадить, тільки без реколхозу.
Раджу пошукати з перших випусків авто де кришка і клапан окремо, а клапан був металічним. Хоча надійніше таки з іномарки.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion