фото дня.

Автор Валерий, 03 Квітня 2018, 08:49:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерий

З прикладу Дорончика і я буду фотки кидать.ї

Утро Троещина.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Sergik32

електрославута з батарейками. класні фото
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Всьо, тепер я знаю, куди втулити газові балони! :-D

Валерий

То моя славка перевозив 200 літрові бочки.фотку хотів відправити на конкурс а вона не туда попала.з моьільного не хватає трафіку.ось доповнення до ранкового фото
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Валерий

Ну не знаю я як фото на телефоні покрутить.підскажіть? :nea:
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Сволочь

У меня на телепоне в "Галерее" под картинкой есть символ карандаша и подпись "Изменить".
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Валерий

Цитата: Сволочь від 03 Квітня 2018, 22:42:50
У меня на телепоне в "Галерее" под картинкой есть символ карандаша и подпись "Изменить".
тут я сразу без галереи отправлял.есть фунция фото.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Ви розкажіть, покажіть людині, а то зразу клювать! Специ єтійоговкаталашку!
Валер, грузи через галерею, якщо розташування фото (в телефоні, планшеті, компі не горизонтальне). Відредагувати фото, а потім загрузи...по іншому ніяк! А то тут "спеціалісти" бумтіть будуть!

Жулик

Фото блог епта  :-D.
Ел.депо метро, красный хутор.



Romka





Актуально
НЕ РЕКЛАМА
У нас тіпа це поза законом чи як?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Жулик

Поза законом что? Запчасти для пк?  :-D не думаю.
А что тот пк делает это уже второй вопрос, может он ширку варит  :rofl:.

Toris

Цитата: Валерий від 03 Квітня 2018, 21:03:33Ну не знаю я як фото на телефоні покрутить.підскажіть? :nea:
Фізика процесу така: технічно матриця видає картинку як "альбомну", широка сторона паралельна горизонту. Тобто як би не крутили апарат, знімок фізично завжди "горизонтальний". А вже програмне забезпечення на підставі показів датчиків просторового положення вносить у файл спецатрибут орієнтації, після чого переглядачі повертають картинку тим чи іншим чином, щоби нам показати. Переглядачі, які вміють працювати з цим атрибутом, покажуть нам правильну орієнтацію. Але не всі переглядачі вміють так. Наш форумний модуль теж не вміє, тому дивимось як ота сова, "головою набік".

Проблема обходиться програмною перестановкою пікселів файлу в графічному редакторі, наприклад, ось так:
Цитата: Сволочь від 03 Квітня 2018, 22:42:50У меня на телепоне в "Галерее" под картинкой есть символ карандаша и подпись "Изменить".

Якщо в телефоні редактор халтурить, змінюючи атрибут замість перестановки пікселів, то тоді правити файл в комп'ютері, зберегти в найпримітивнішому форматі без атрибутів орієнтації (BMP, наприклад), а потім знову конвертувати в компактний JPG/PNG формат.

YDoron

#13
Установил для этого новую фишку, теперь можно поворачивать фотки прямо на форуме:

Валерий

Закачав коректора.но іще не пробував.пока перевертав вручну.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы