Якість реле перериванням вказівника поворотів/аварійки

Автор ВКБ, 29 Липня 2020, 13:31:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

Цитата: Олександр 1968 від 05 Серпня 2020, 15:34:14
До такої категорії мене ще не відносили.Це мо моєму шоста по рахунку.Чо так понесло?П,ятниця ще далеко.А ще один пост про термореле все таки запхав в сусідню тему про повороти.Як кажуть хоч сци в очі все одно божа роса.Так як до мого фейса далекувато то можеш тріснути по монітору з моїм постом.І останнє що тобі скажу.Я останніх три роки захожу на форум з планшета і мобільного телефону.Але дивлюсь що пишу,з поваги до учасників.Галіматью нечитабельну не висираю на голови.
Шановний, а якщо у мене хвороба, що далі? От звідки Ви знаєте хто там за аватарктю?! Ви я так поняв заік, кривих і хто не в чує чи не баче, без пальців тупо чмирете? От як приклад?
Текс і суть ясна!? Чи може по всьрму форуму зібрати порівняльну табоицю по кількості помилок, корисних і не корисних повідомлень?!  Ігнорьте собі . Наливають не за пазуху а в чарку. Проходь мимо. Дістали. 
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: Sergik32 від 05 Серпня 2020, 14:00:36на лампових діодах.
На тетродах и пентодах  :-D
Цитата: ВКБ від 05 Серпня 2020, 14:46:37По дворовому за такі чвиркання з особистих мотивів я в юності вже б луперив по фейсу.
Костя, Вас нихто не ображае. Вам всёго лиш разкривають очи на технични грамотни назви кожного реле. Для расширення кругозору, типа.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

_Oleksandr_

Тут был вопрос по поводу частоты срабатывания, так вот - поставил такое реле
Spoiler
[close]
позволяет отрегулировать частоту срабатывания

ВКБ

Цитата: _Aleksandr_ від 06 Серпня 2020, 10:04:14
Тут был вопрос по поводу частоты срабатывания, так вот - поставил такое реле
Spoiler
[close]
позволяет отрегулировать частоту срабатывания
На любий смак є )))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.