Цікаве відео

Автор Володимир, 22 Червня 2011, 17:49:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

vladishtm

Вот такая (только эта без прибамбасов и стекла и "спортивного" руля)
Spoiler
[close]
Ну и сравнить звук даже без добавки  :ok:. Эта просто котик, а то шо вище? торох торох дзинь дзинь їжак просто }-)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Со стеклами только вот нашел. Наверное дефицитик уже. Оно и тогда уже было проблемно. А руля такого королевской ширины с перемычкой (типа как щас байкеры) уже не нашел
Spoiler
[close]
Снегурочку конечно первый раз в жизни увидел. Но золотистые полоски на красных думаю краше, сами наносили. И бардачки хромированные.... эх юность  :facepalm:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Coro Speedboat (Part 3)

Spoiler
[close]

vladishtm

Цитата: Toris від 03 Лютого 2020, 22:12:11
Coro Speedboat (Part 3)

Spoiler
[close]
Дед ипанут на всю. А такие толковые руки. Но спускать на воду и плавать на том что протыкивал карандашем, да еще и подлить безинчику...... мдаааа. Там как раз в той калюже проглядывали пенечки - они его ждут. И не все над поверхностью.  :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Цитата: vladishtm від 04 Лютого 2020, 10:18:04Дед ипанут на всю. А такие толковые руки. Но спускать на воду и плавать на том что протыкивал карандашем, да еще и подлить безинчику...... мдаааа. Там как раз в той калюже проглядывали пенечки - они его ждут. И не все над поверхностью.  :-D
Авжеш, ризикова байда, дана реалізація потребує додаткового армування або міцнішого матеріалу. Думаю, якщо додатково натягнути якусь кордуру, то буде краще.

А сама ідея - чудова. Швиденько змотатись до сусідів - якраз. В нього є ще портативний варіант, який складається, як оригамі:

Spoiler
[close]

Toris

Сучасні технології, логістика та інтенсивна праця - в боротьбі проти коронавірусу:


Алекс

Цитата: Toris від 04 Лютого 2020, 10:48:09
Цитата: vladishtm від 04 Лютого 2020, 10:18:04Дед ипанут на всю. А такие толковые руки. Но спускать на воду и плавать на том что протыкивал карандашем, да еще и подлить безинчику...... мдаааа. Там как раз в той калюже проглядывали пенечки - они его ждут. И не все над поверхностью.  :-D
Авжеш, ризикова байда, дана реалізація потребує додаткового армування або міцнішого матеріалу. Думаю, якщо додатково натягнути якусь кордуру, то буде краще.

А сама ідея - чудова. Швиденько змотатись до сусідів - якраз. В нього є ще портативний варіант, який складається, як оригамі:

Spoiler
[close]
То Ви ще не бачили лодку адвоката Егорова   :psih:

Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

Цитата: Алекс від 05 Лютого 2020, 02:21:27То Ви ще не бачили лодку адвоката Егорова   :psih:
А ще бачив американського човна зі скотча :-D :

Spoiler
[close]

Romka

#2288
Цитата: vladishtm від 04 Лютого 2020, 10:18:04
Цитата: Toris від 03 Лютого 2020, 22:12:11
Coro Speedboat (Part 3)

Spoiler
[close]
Дед ипанут на всю. А такие толковые руки. Но спускать на воду и плавать на том что протыкивал карандашем, да еще и подлить безинчику...... мдаааа. Там как раз в той калюже проглядывали пенечки - они его ждут. И не все над поверхностью.  :-D

Дед красава! А что там з безопасностью не так? Спрашивают те кто ездит на Славутах.  :-D

А розбірний човник саме те щоб порибалити. У моему дитинстві батя в якості човна використовував камеру від трактора Білорус! Ми навіть в двох рибалили!

Сила сантехнічного скотча :applause:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Цитата: Romka від 05 Лютого 2020, 12:30:06
Цитата: vladishtm від 04 Лютого 2020, 10:18:04Дед ипанут на всю. А такие толковые руки. Но спускать на воду и плавать на том что протыкивал карандашем, да еще и подлить безинчику...... мдаааа. Там как раз в той калюже проглядывали пенечки - они его ждут. И не все над поверхностью.  :-D
Дед красава! А что там з безопасностью не так? Спрашивают те кто ездит на Славутах.  :-D
З точки зору безпеки обшивка човна має бути стійка до протикання та порізу, особливо з мотором, коли човен має велику енергію. Ми з друзями колись гасали з мотором на легальному (з номерним знаком і документами) надувному човні - то на гілля/пеньки/сітки-ятери трохи понатикались. Та й на березі об скло якесь дике можна порізати обшивку. Люміній/пластик таки рулить, хоч і не складеш такого човна до рюкзака. :rolleyes:

Vitaliy.

Колпаки интересные )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

У нас форум технический? У кого извращённое мышление, не смотреть.
Мне нравится спецтехника.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

нормальні апарати
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vitaliy.

Не нашёл подходящей темы, тому извините, выложу сюда.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх