Флудилка 2023

Автор Vitaliy., 01 Січня 2023, 08:16:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

drone

Цитата: Володимир від 16 Травня 2023, 10:46:53
Цитата: Romka від 16 Травня 2023, 10:35:23Дуже підозріло. Може біднить? То будуть клапани з дірочками скоро)
Там напевне трициліндровий двигун з турбонаддувом та прямим впорскування газу в циліндр. Рідкий газ при випаровуванні забирає багато тепла, в результаті в циліндр можна закачати велику кількість повітря, через це і така мала витрата.
Максимальный КПД всегда при стехиометрической смеси независимо от температуры. А вот КПД в цикле Карно зависит от разницы температур.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

Цитата: Володимир від 16 Травня 2023, 10:46:53Там напевне трициліндровий двигун з турбонаддувом та прямим впорскування газу в циліндр. Рідкий газ при випаровуванні забирає багато тепла, в результаті в циліндр можна закачати велику кількість повітря, через це і така мала витрата.
Так точно, мікродвигунець з турбіною та прямим впорскуванням. І ЗАВОДСЬКЕ ГБО-6 (газ у рідкій фазі впорскується безпосередньо до циліндрів тими ж форсунками, що й бензин). Можливо, там ще й турбіною компресія мізками підіймається до білядизельних значень.

User2108

Цитата: Володимир від 16 Травня 2023, 10:08:39Кандидат №2, з двигуном 1.4


Теж гарний авто, але при рівних комплектаціях буде дорожче фюжика.
А КПП, яке розглядаєте?
Давайте вже відразу №3 і №4.

Володимир

Цитата: User2108 від 16 Травня 2023, 14:54:19Теж гарний авто, але при рівних комплектаціях буде дорожче фюжика.
Вони рівноцінні, якщо взяти авто однакового пробігу, то фюжики навіть дорожчі.
Цитата: User2108 від 16 Травня 2023, 14:54:19А КПП, яке розглядаєте?
Тільки механіка.
Цитата: User2108 від 16 Травня 2023, 14:54:19Давайте вже відразу №3 і №4.
№3


№4


Ще на таке заглядав. opel meriva


Також не виключаю варіанту повернутись до МСВ, якщо попаде хороший варіант по доступній ціні.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 16 Травня 2023, 10:08:39Кандидат №2, з двигуном 1.4
Шкода хороша машина в будь якому сенсі, тому чи не найліквідніша машина на нашому ринку. Але є і мінуси, по-перше - часто и сильно крутять пробіг (бо кузов та салон реально нормально ходять), по-друге - за більш менш живу можуть попросить дуже багато грошей. Я б розглядав шкоду у двох випадках: шукать гарний екземпляр та брать на довго, або шось більш-менш живе на перекататись - продаж не буде проблемою.   

User2108

Забудьте за №3 і №4.

Володимир

Цитата: User2108 від 17 Травня 2023, 08:58:03Забудьте за №3 і №4.
Чому? Великий салон, дешеві в обслуговуванні, якісь деталі оцинковані, не так гниють, сандерику можна підняти підвіску до рівня степвея.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Не ображайтесь, але таке враження, що вам не потрібен ніякий автомобіль, або ви не визначились, що хочете. А поява МСВ в списку ставить взагалі в ступор, бо ви його позбулись недавно з аргументом, що він вас зовсім не влаштовує.
Ці рененошки на голову нижче варіантів 1 і 2, причому Логан-седан геть з іншого табору типу кузова. І тещо ви реалізували в хечбеку, навіть Славуті, ніяк не провернути в седані.
Я вже мовчу про відсутність якихось опцій чи наявність якихось бісячих ньюансів.
Якась нерозбериха виходить. :dunno:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 11:34:34Не ображайтесь, але таке враження, що вам не потрібен ніякий автомобіль
Мабуть в тому і питання: купить комфортний, але старіший, ніж простий, але свіжіший автомобіль.

Цитата: User2108 від 17 Травня 2023, 08:58:03Забудьте за №3 і №4.
А я б починав би з 3 і 4, бо якщо людина допускає варіант поступитися комфортом, то краще брати свіжіше авто. Принаймні має вийти дешевше в обслуговуванні. Бо яка б надійна машина не була, коли їй 15 років - зламатись може все що завгодно.

Romka

О, то ви не в курсі.
Володимир вже володів примітивним МСВ. Але через 6 міс позбувся її.

А №3 седан взагалі, він не зможе те, що зможе те, що зможе хечбек.
Тому треба визначитись для чого авто.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 11:34:34Не ображайтесь, але таке враження, що вам не потрібен ніякий автомобіль, або ви не визначились, що хочете.
Ну я поки що визначаюсь і не спішу з покупкою, маю ще певні не вирішені справи та чекаю спаду цін на авторинку.

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 11:34:34А поява МСВ в списку ставить взагалі в ступор, бо ви його позбулись недавно з аргументом, що він вас зовсім не влаштовує.
МСВ хоч і була технічно в ідеальному стані з хорошим збереженим салоном і не поганим зовнішнім виглядом, але мала одну ваду кузова яку я не хотів сам виправляти, це була основна причина продажу. Те що вона після славути дуже велика, то вирішив що з часом можна привикнути, бо окрім мінусів були і свої плюси.

Я коли з таврії пересів на славуту то також багато чого не влаштовувало і дратувало, але з часом перестроївся і претензій більше не було.

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 11:34:34Ці рененошки на голову нижче варіантів 1 і 2,
Але прості за конструкцією та дешеві в обслуговуванні та ремонті, порівняно з варіантами 1 і 2. Салон також просторий.

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 11:34:34причому Логан-седан геть з іншого табору типу кузова. І тещо ви реалізували в хечбеку, навіть Славуті, ніяк не провернути в седані.
Що не влізає в багажник, з легкістю влізе в причіп.

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 11:34:34Я вже мовчу про відсутність якихось опцій чи наявність якихось бісячих ньюансів.
Якась нерозбериха виходить. :dunno:
В славуті також багато чого нема, але якось народ іздить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 13:46:37О, то ви не в курсі.
Володимир вже володів примітивним МСВ. Але через 6 міс позбувся її.
В мене була не примітивна версія МСВ, комплектація щось вище середнього, бомжові комплектації то як тврія стандарт часів СРСР, навіть дивитись на такі не хочу.
Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 13:46:37А №3 седан взагалі, він не зможе те, що зможе те, що зможе хечбек.
Тому треба визначитись для чого авто.
Як я вже і писав, з часом до всього звикаєш, після славути з її практичним кузовом, і прохідністю, взагалі важко щось вибрати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: Володимир від 17 Травня 2023, 14:22:52Як я вже і писав, з часом до всього звикаєш, після славути з її практичним кузовом, і прохідністю, взагалі важко щось вибрати.
Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 11:34:34вам не потрібен ніякий автомобіль
B)
Цитата: Володимир від 17 Травня 2023, 14:08:54В славуті також багато чого нема, але якось народ іздить.
Не сперечаюсь. Але заміна авто має на увазі покращення, а не те саме чи гірше та за більші гроші.
Цитата: Володимир від 17 Травня 2023, 14:22:52Як я вже і писав, з часом до всього звикаєш
Нащо брати те, що подразнює і звикати?
Звикати, на мою неавторитетну думку, наприклад, можна до не такого швидкого прогріву джзеркал як на попередній, чи одночасний обігрів заднього скла і дзеркал, до більшого габариту авто, до ручного регулювання температури замість автоматичного, але з кондиціонером і тому подібному. Обмеженому огляду в салонному дзеркалі, а користуватись парктроніком і т.п. Але мати кайф від комфорту і інших плюшок.
 
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 17 Травня 2023, 14:08:54не спішу з покупкою, маю ще певні не вирішені справи та чекаю спаду цін на авторинку.
Тоді треба чекати. Час від часу на ринку з'являються хороші машини, але як правило вони продаються дуже швидко - за 1-2 дні, тому має сенс постійно моніторити ринок.


Володимир

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 14:49:50Не сперечаюсь. Але заміна авто має на увазі покращення, а не те саме чи гірше та за більші гроші.
Мене цілком влаштовує славута, але останнім часом багато їзджу на пасажирському сидінні і розумію що салон тісний, особливо зимою і особливо зимою на задньому сидінні, тому потрібне більше авто.

Цитата: Romka від 17 Травня 2023, 14:49:50Нащо брати те, що подразнює і звикати?
Звикати, на мою неавторитетну думку, наприклад, можна до не такого швидкого прогріву джзеркал як на попередній, чи одночасний обігрів заднього скла і дзеркал, до більшого габариту авто, до ручного регулювання температури замість автоматичного, але з кондиціонером і тому подібному. Обмеженому огляду в салонному дзеркалі, а користуватись парктроніком і т.п. Але мати кайф від комфорту і інших плюшок.
Я живу в смт, а не в столиці, маю в полі кілька соток города, часто тягаю причіп, поїздки короткі і не завжди по гладкому асфальту. При наявності гаражу багато з тих плюшок просто не потрібні. Будь яка іномарка буде завжди комфортніша за славуту.

Цитата: _Oleksandr_ від 17 Травня 2023, 15:06:06
Цитата: Володимир від 17 Травня 2023, 14:08:54не спішу з покупкою, маю ще певні не вирішені справи та чекаю спаду цін на авторинку.
Тоді треба чекати. Час від часу на ринку з'являються хороші машини, але як правило вони продаються дуже швидко - за 1-2 дні, тому має сенс постійно моніторити ринок.
Так і роблю.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion