Нужна помощь, автомобиль дёргается!!!

Автор Сергей, 05 Січня 2019, 08:15:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитувати виділенеЗалишиться тільки один дріт зі штатної проводки помоіму зеленого кольору
Правильно, зелёный. Получается по нему идёт команда
Цитувати виділенеце щоб мозги знали що ввімкнулося запалювання.

Цитувати виділенезі штатної проводки виходить ще два роз'ємчика
Я видел там один голый обычный разъём с двумя проводами.
На инжекторной авто нет термодатчика на радиаторе. И что куда там идёт по ним?

Цитувати виділенетам треба поставити галочку - зобов'язання, що ти бояршник пити не будеш
С этого можна смеяться или плакать?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Андрій

Я так розумію, що якщо в карбюраторі від цього дроту зеленого при ввімкнені запалювання живиться вся система запалювання (котушка, комутатор, ДХ), то в інжекторі я так розумію це більше опорний сингал, єдине що від нього тікі одне реле під капотом вмикається і ставить мікас на "саможивлення". то напруга на проводі стає тоді дійсно сигналом.
Вєталь, врати не буду, я дві тачки с карба на інж перероблював, то просто ізолював ці дроти. В інжекторних я думаю вони теж ідуть, скоріш за все в пучкє десь залишилися. Вони там же і ідуть на термодатчик, на одному є постійний плюс, інший буквально одразу там в жгуті іде на вентилятор в кабрі....



[img]http://s

Алексчук

Цитата: Андрій від 15 Січня 2019, 16:25:52
У мене все норм показує. Броузер Мозілла. Нічого не налаштовував.
Алексчук, ти спробуй налаштунки браузера глянь.
Якщо у тебе фаєрфокс, там вибери регіон
Якщо твій регіон ЛНР/ДНР,там треба поставити галочку - зобов'язання, що ти бояршник пити не будеш
Бо тоді браузер не відповідає за автоматичне масштабування сторінок...
Ось цей налаштунок:


Я же у тебя в игноре  :-D

Ах да, гімна переслухав. Тож нужно было как положено, стоять по стойке смирно, а ты решил из этого сделать дискотеку, еще и хвалился тут. Тя не уволили за нарушение о не отдаче чести, когда ты диско свое ставил?

Андрій

О
лайно завоняло)))))
Ти б по темі для красоти шось написала, мала
іди окоп покапай ато вдруг хунта наступати почне) і погавкати не забудь )
ай да, істеричка, тема скарг тебе чекає, став губки в форму члена і лети скаржитися))))


[img]http://s

Toris

Пацани, гайда в політичку! Там міряйтесь, в якого коня більше.

Володимир

Цитата: Андрій від 15 Січня 2019, 19:01:26
Я так розумію, що якщо в карбюраторі від цього дроту зеленого при ввімкнені запалювання живиться вся система запалювання (котушка, комутатор, ДХ), то в інжекторі я так розумію це більше опорний сингал, єдине що від нього тікі одне реле під капотом вмикається і ставить мікас на "саможивлення". то напруга на проводі стає тоді дійсно сигналом.
Від того провода живиться як і на карбі спарена котушка запалювання і електромагніти релюшок, ну і мікасом береться сигнал запалювання щоби той знай в якому положенні ключ замка.
Цитата: Андрій від 15 Січня 2019, 19:01:26Вєталь, врати не буду, я дві тачки с карба на інж перероблював, то просто ізолював ці дроти. В інжекторних я думаю вони теж ідуть, скоріш за все в пучкє десь залишилися. Вони там же і ідуть на термодатчик, на одному є постійний плюс, інший буквально одразу там в жгуті іде на вентилятор в кабрі....
В інжекторних стирчить тільки сама гофра, провода не виведені.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей

Короче парни, всем спасибо! Тему можно закрывать!

Выводы из всего: 1) Показания бортовой сети могут врать, 2) СТОшники в наше время в большинстве долбоёбы, 3) Вся причина поломки была в Датчике фаз (распредвала), который неведомым образом разорвало изнутри. Чек при этом не горел.




Sergik32

і шо, поміняв і все стало як книжка пише?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей

Да! Машина как формула !) Я реально давно такой тяги не чувствовал, она аж на козла становится, когда газую!

Vitaliy.

Цитувати виділенеПоказания бортовой сети могут врать,
Где что было?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх