Флудильня 2020

Автор Vitaliy., 01 Січня 2020, 20:05:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр 1968

Співвідношення десь один до десяти,осінні більше під деревами,літні прямо на грунті

Володимир

Прикольні грибочки, цієї неділі був, то вже все листя опало, збираються в основному лопухи що вилізли з під листя. Тижні два тому було цікавіше, окрім опеньок назбирав ще моховиків. Було бажання поїхати на білі, але перспектива їхати 30км більше години часу щось відбила цікавість.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Флудим во флудилке, поэтому продолжаю сдесь. В теме про происшествия, есть уничтоженный автомобиль, есть собственник дома или столба, значит есть с кого стребовать. Другое дело если дерево, и тем более не в городе, где зеленстрой есть, а на трассе, где хозяин ветер. И не должно никого интересовать, имел или не имел право машину под домом поставить. Машина могла не ночевать, а грузиться, пассажиров ждать. Другое дело если тачка ночует на газоне, вот это легко отфутболивается. А уж машина на дороге, где столб упал, виновным будет не погода, не ветр, а столб, который упал.
Хотя знаю, что обычным людям обычно самим со своим горем оставаться. Страховая тоже может отфутболить, если это не полная каско.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Сволочь

Цитата: Vitaliy. від 20 Листопада 2020, 19:41:16
Флудим во флудилке, поэтому продолжаю сдесь. В теме про происшествия, есть уничтоженный автомобиль, есть собственник дома или столба, значит есть с кого стребовать. Другое дело если дерево, и тем более не в городе, где зеленстрой есть, а на трассе, где хозяин ветер. И не должно никого интересовать, имел или не имел право машину под домом поставить. Машина могла не ночевать, а грузиться, пассажиров ждать. Другое дело если тачка ночует на газоне, вот это легко отфутболивается. А уж машина на дороге, где столб упал, виновным будет не погода, не ветр, а столб, который упал.
Хотя знаю, что обычным людям обычно самим со своим горем оставаться. Страховая тоже может отфутболить, если это не полная каско.
Можешь не верить, но у всех деревьев есть хозяева. Они появляются только когда тебя можно наказать за спиливание дерева, а если оно упало на твою собственность, то это твои проблемы.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Щось мені знайомий казав що тепер за невключене світло фар передбачено штраф, що попередження вже не діє. Правда щось помінялось чи ні?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 25 Листопада 2020, 14:46:11
Щось мені знайомий казав що тепер за невключене світло фар передбачено штраф, що попередження вже не діє. Правда щось помінялось чи ні?
Немає штрафних санкцій. При зупинці з цього приводу переведуть стрілку на те що з ходу побачать або шукатимуть за штрафануть щоб без капітальних дій, що на поверхні.
В законі лише висить як обов'язок без санкцій взагалі, на загальнообов'язковому Конституційному дотримуватись закони. Навіть не є причиною зупинки. Лише як час насиупе темнмй доби, тоді підпадає під ст.121 купап.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Поклонникам футбола- не стало Диего Марадонны.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

легенда, взірець, талант, одним словом заслужений мячолог
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

User2108

майстер забивати голи руками

Toris

Цитата: ВКБ від 26 Листопада 2020, 22:54:43Нє, тупо пендаль. За свій автолюбительський досвід міг би з десяток раз строк отримати із за цих привидів на дорозі без світловідбиваючих.
От як можна вєліків випускати на полосу маршрутних якщо де хто не знає пдр в теорії. Я знаю вони нє, то яка взаємодія вийде? Виходе що вліки теж на права заганять здавать раз на дорогу виїзджають і є учасн ками пдр.
На правах тролінгу: оце щойно Ви порушили конституційне право рівності громадян (ст.21) і дискримінуєте їх за ознакою знань ПДР. :psih:

ВКБ

Торіс, поїзд їде воно лізе.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Поїзд теж дискримінує. :)

Володимир

Цитата: Toris від 27 Листопада 2020, 00:13:41
Цитата: Sergik32 від 26 Листопада 2020, 14:26:20таких "помогал" не люблядь у них коронна фраза, то забирай і ...бись сам з нею якшо такий вумний
Перед тим вони щось йому там захалтурили, після чого погодились на усі його умови. Мабуть, колега був дуже переконливий. :-D
Майстри завжди думають що вони праві, або роблять вигляд.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

#238
https://www.facebook.com/groups/tavroforum/    нарив групу
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Володимир

Цитата: Валерий від 28 Листопада 2020, 12:05:43
https://www.facebook.com/groups/tavroforum/    нарив групу
Є таке, я навіть недавно підписався, але не розумію навіщо користувачі там пробують вирішувати технічні питання, там читати важко.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion