Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

Серега, роздобудь тринатрійфосфат...почитай про нього..уніферсальна срср хімія...не пожалкуєш.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Хочу собі на смартфона поставити прогу щоби був повноцінний GPS-навігатор, яку програму вибрати?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Додаток мапи гугл норм веде наче.

Довгий час користувався Новітелом і Іgo8, то останнє більше сподобалосью
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 29 Липня 2020, 09:58:34
Додаток мапи гугл норм веде наче.

Довгий час користувався Новітелом і Іgo8, то останнє більше сподобалосью
Ну він напевне веде доки є доступ до інтернету, а якщо я наприклад пішов в ліс по гриби і доступу до мережі нема?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

romuald

Собі на андроїд встановив Waze. Спробував - наче нічого. Завтра планую довготривалу поїздку, то побачу яке воно...
Про роботу у відсутності інтернету ще не вияснив.

romuald

З відгуків: "Если говорить о самом маршруте и навигации, то мне понравилось, что даже при отсутствии устойчивого сигнала интернета, Waze позволял проложить путь. Да, он не будет сообщать о пробках и дорожных работах, но с пути не собьется, это главное. Сам процесс следования по маршруту незатейлив, ни тебе полос, ни предупреждений голосом о камерах или дорожных работах. Тут проблема заключается в том, что это все же «народный» навигатор и всю информацию даем мы с вами - пользователи. Поэтому, если рассматривать систему как базовую, то она свое назначение оправдывает. Все изменится, я по крайней мере надеюсь, если абонентов станет больше. В общем, как альтернативная программа навигации, Waze вполне свое назначение оправдывает."

drone

Цитата: Володимир від 29 Липня 2020, 10:06:19
Ну він напевне веде доки є доступ до інтернету, а якщо я наприклад пішов в ліс по гриби і доступу до мережі нема?
У него есть возможность скачать необходимые карты и пользоваться в офлайн режиме.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

igo61

Цитата: Володимир від 29 Липня 2020, 09:55:22
Хочу собі на смартфона поставити прогу щоби був повноцінний GPS-навігатор, яку програму вибрати?
Долгое время пользуюсь "Навителом" на отдельном устройстве. Для его работы интернет не нужен. Вот ссыль на ресурс - там много вкусного: http://4pna.com/
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Мій смартфоновський карти (мапи) вбудовиний тіпа, веде без інтернету на останній свіжості вкачаних карт і при відсутності інтернету веде нормально. Тобто при увімкненні і наявності інтернету він втягує мапи широкої площі. Ну і звісно що GPS працює без інтернету, як пілінгатор супутників
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

YDoron

Цитата: Володимир від 29 Липня 2020, 09:55:22
Хочу собі на смартфона поставити прогу щоби був повноцінний GPS-навігатор, яку програму вибрати?

Maps.me Нормально работал у меня, можно скачать карты в офлайн.
Google тоже можно скачать для работы в офлайн.

Советую проверить работает ли функция поиска в офлайн карте.
Никогда не доверяйте на 100% навигации, она может подсказать повернуть там куда нельзя и это может быть даже опасно. (гугл один раз мне такое советывал)

ВКБ

В гугл мапах навіть є ті місця і стежки биті, які в бур'янах і не видно. Я задоволений стандартним додатком смартфону,що навігатор старенький на Win вже закинув.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: Володимир від 29 Липня 2020, 09:55:22
Хочу собі на смартфона поставити прогу щоби був повноцінний GPS-навігатор, яку програму вибрати?
Я користуюсь "GPS Navigator", правда в мене ще стара версія 17.4.1 на нову не хочу....прога  поки робить то шо ще надо). Можливо тепер він зветься "Sygic GPS Navigation & Ofline Maps". Бо моя версія вже не обновляється і не находить її на АРР. Це офлайн прога з компасом. Карти закачуемо окремо, вони по регіонах (е  окремо Україна), карти можливо також зберігати на флеш. Потрібно вкл "геоданні" при навігації.  Маршрут веде офлайн, але в самому початку коли прокладемо маршрут, треба виконати "получить інструкции" Оце той момент коли прога тільки через інет прораховує маршрут. Далі можна інет відключити.  Є голос, якісь вказівники, значення скорості. Останній маршрут зберігається навіть при виході з проги. Платний варіант дозволяє зберігати прокладені маршрути і ще там чогось ...
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Ivan1988

Всем привет. Возникла такая поблемка. При включенной сигнализации открываю заднюю левую дверь, а сигнализация не срабатывает и не загорается свет в салоне. Подозреваю концевик. Но как его снять и что с ним делать не могу найти в интернете?

drone

Выкрутить шуруп. Снять. Обработать контакт мелкой наждачкой удалив возможные окислы и нагар, смазать графиткой и поставить на место также промазав на всякий случай шуруп.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Ivan1988

Цитата: drone від 01 Серпня 2020, 12:34:16
Выкрутить шуруп. Снять. Обработать контакт мелкой наждачкой удалив возможные окислы и нагар, смазать графиткой и поставить на место также промазав на всякий случай шуруп.

Спасибо большое. Я тот шуруп сначала не увидел )) Все получилось, работает теперь.