Іржавіє та гниє кузов

Автор Андрій, 27 Лютого 2010, 23:48:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Є таке.у Славути під водійським навпооти ручки двері
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Дніще стикувати донорними кусками краще в стик сплршеяком варити чи в нахлест 1 см і точкамт шахматним? Товщина металу там 1мм.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 25 Квітня 2022, 14:49:43
Є таке.у Славути під водійським навпооти ручки двері
Так навіщо ставиш домкрат в не призначених для цього місцях, а потім жалієшся що зробив отвір в днищі?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 26 Квітня 2022, 08:34:29
Цитата: ВКБ від 25 Квітня 2022, 14:49:43
Є таке.у Славути під водійським навпооти ручки двері
Так навіщо ставиш домкрат в не призначених для цього місцях, а потім жалієшся що зробив отвір в днищі?
Та отож..спєшка...дира в голові. Там проржавіло. Вже вирізав латку там лист 1мм наварив трохи не встиг вчора  але знизу крило поржавіле як фольга погризяна немає до чого варити. З пасажирської поки норм, але крило теж погрищяне по планочці нижній вертикальній.. Мабуть кутик дикор з двох сторін приварю точками з нєрд чи просту сталь і пробітумірую. Буде крепще ніж було.
Бітумом замазати піде? Хто його там баче знизу і в середині. Або у мене є фальгована бітцмна стрічка. Саме нею дирк сзаду в порозі закрив. Авто пепедпокрасочний варибельний стан)). У мене головне щоб на ходу і не текло не дуло і тепло. Фарбінг пізніше, і чи варто зара взагалі. Завалював електродом 2мм, та ще й стик виходе що і напівавтоматом майже. Місцями в стик, місцями в нахоест 1см і точками з двох сторін по дніщу, мені здається так крепше. Але імітую стикування листових як на заводі в перерізі, дніше біля порогу саме загин вниз на зовню під низ, а не на верх як іноді реионтують. Тобто вниз листами для ребра. Підсилити можна знизу без проблем, але не більше 1,2 метал, норм буде.
ШкодА  що кузовня нова подорожчала, я б такий щоб все де диряве і пом'яте вирізати нафіг і нове вварити, обробити, пофарбувати.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

#544
Заварив листом 1мм і 1,5 мм дніще і веуртішній порог від водія.
Питання: З переду по боках між моторрим щитом і полом є дренажні канали у вигляді зябер? Не про круглі проьки в днищі між нонаии і та що на мотрнрму щиті, саме в стиках бризковика-внутрішнього порогу - пооу - моторного щита поикутах. Їх треба лишати чи можна замазувати? Чи трубочку прокласти зігнуту мідну між металом 3..5 мм?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.