Просто цікавий експеримент майбутнього палива

Автор ВКБ, 06 Квітня 2020, 12:10:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ


Ця тема суворо гаситься владами всіх держав.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Так ничего нового, еще во второй мировой на водороде пытались заставить работать машины, взрывались только))
Только водород вроде бы сечас превращают в элекртику, а потом на электродвигатели. И разработок водородных машин не мало.
Вопрос в том сколько стоит водород? Это как с электромобилем, вроде как бы дешево, но если заправлятся дома по ночному тарифу до 600 квт))

ВКБ

Кот уважно подивись...він закрив повністтю впускний колектор і жвх на нго дирчав. Тут сам прототивний принцип. Повітря не потрібне.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

В такому вигляді перспективи немає:

1) гримучий газ сам по собі небезпечний, дорогий, погано транспортується (важкі балони); водень та кисень окремо - проблеми аналогічні;
2) двигун надто дорогий для серійного виготовлення: водяна пара та кисень при високих температурах вимагають застосування нетрадиційних матеріалів.

На даний час найхалявніша технологія - дизель і пропан. До того ж, найекологічніша для нас на планеті.

P.S. ВКБ, Ви пограбували шкільну бібліотеку? :o

KOT

Цитата: ВКБ від 06 Квітня 2020, 20:27:12
Кот уважно подивись...він закрив повністтю впускний колектор і жвх на нго дирчав. Тут сам прототивний принцип. Повітря не потрібне.
Та якби водень та кисень не був потрiбен, а тiльки повiтря, то була б iнша справа.  :-D
Менi майже байдуже як працює двигун, менi важливо скiльки вiн потребує дорого палива, і яку гидоту він викидає назовні.

Вроде кто-то там сильно вложился в разработку водородомобилей и добывку водорода из воды и солнца и возможно через несколько лет мы уже увидим и будем радоваться как тесле))
Не знаю сколько там все автомобили выбрасывают вредных веществ, но есть чувство что ТЭЦ и металлургические предприятия гадят больше.

ВКБ

По засірєжу природи яке ми вже відчули можна пошерстиить статистику. А отой ННО мобіль був у якогось Стенлі Мейєра..який розкладав на борту ..я так поняв закрив дросельну ..і воздухофільтр не треба ...дизельний стиск..з кутами шаманив...і 2л води на 100 км. Кажись той дядя зник. Але в цьому щось є. Головне правильний підзід до процесу і явища. Як доказ лампа розжарення -
Люмінісцентна-лед. Еволюція лампи в приклад. Щось ми не все знаємо. Ккд лампи вже вражає ніж розжарення.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Я оказывается много лет назад зарегестрировался на каком-то форуме H2O Водородное топливо, но сейчас даже такого форума найти не могу, есть люди добавляюь водород в камеру сгорания, есть добавляют Озон, один из моих знакомых так делал и говорит что якобы лекарство от всех болезней и уменьшает расход. Хотя я не знаю какое количеств озона нужно добавить, но думаю что он очень хороший окислитель и может помочь лучше сжечь топливо.

igo61

Цитата: ВКБ від 07 Квітня 2020, 07:04:40
ННО мобіль був у якогось Стенлі Мейєра..який розкладав на борту...
Щось ми не все знаємо.
В школе надо было учебник физики не курить, а изучать.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Цитата: KOT від 10 Квітня 2020, 10:05:07есть добавляют Озон, один из моих знакомых так делал и говорит что якобы лекарство от всех болезней и уменьшает расход. Хотя я не знаю какое количеств озона нужно добавить, но думаю что он очень хороший окислитель и может помочь лучше сжечь топливо.
Я підозрюю, що на шляху в циліндри озон встигає перетворитись на звичайний кисень. А от чи на користь двигуну зменшення питомої частки азоту в суміші - не впевнений.

ВКБ

Фізика 5+ зош. Питання про те що ще приховано, в т.ч про електроакумулятори для електромобіля регенеруємі по колу. ННО є різаки..
Тема стара, питання правильного підходу до розчеплення на борту. Про електролампочку розжарення теж думали що то ккю максимальне по яскравості. А тут упс...лед  ..та ж яскравість і ккд в рази.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Угу, в мене жінка теж ЗОШ закінчила з п`ятіркою по фізиці в атестаті, але каструлю води досі не може закип`ятити з мінімальною витратою газу. Та й сам за своє життя багато разів переконувався, шо оцінка в атестаті або дипломі - не показник. Навіть ця тема - навіщо далеко шукати.  ;)
Закон збереження енергії, та ККД ще ніхто не відміняв (це про "розщеплення на борту").
Разложить, чтоб через несколько секунд снова соединить - самому не смешно?

ИМХО, обычная некротема, достойная удаления.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Цитата: igo61 від 10 Квітня 2020, 11:13:07Закон збереження енергії, та ККД ще ніхто не відміняв (це про "розщеплення на борту").
Разложить, чтоб через несколько секунд снова соединить - самому не смешно?

ИМХО, обычная некротема, достойная удаления.
На жаль, менш компетентних людей завжди менше, ніж компетентних, з цієї причини заборонити неможливо. Тому легше очолити рух "халява усім даром" і вести у напрямку просвітлення. А потім наступних "найрозумніших" перенаправляти в уже готову тему.

Серёга

Видел очень давно на каком то тюнинг сайте, в фильтр перед карбюратором толи катушка, толи спираль ставилась, потом коробочка с деталями и провод в салон на тумблер. Смысл включаешь тумблер и эта самая **катушка** как то озонировала. Эффект как после дождя, включаешь тумблер и машина немножко лучше ехать начинает.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

KOT

Цитата: Серёга від 10 Квітня 2020, 18:04:13
Видел очень давно на каком то тюнинг сайте, в фильтр перед карбюратором толи катушка, толи спираль ставилась, потом коробочка с деталями и провод в салон на тумблер. Смысл включаешь тумблер и эта самая **катушка** как то озонировала. Эффект как после дождя, включаешь тумблер и машина немножко лучше ехать начинает.
После дождя воздух холодней, а то что там кислорода на 0,1% из за грозы я сомневаюсь, а так воздух холодней - его больше поступает в цилиндры, соответственно и едит лучше.

Цитата: ВКБ від 10 Квітня 2020, 10:58:30
Про електролампочку розжарення теж думали що то ккю максимальне по яскравості. А тут упс...лед  ..та ж яскравість і ккд в рази.
Кто думал? И когда, еще 20 лет назад не было таких светодиодов, не было таких точностей в изготовлении кристаллов итд, техника развивается...

Также как и машиностроение, появились электромобили, потому что они стали рентабельные, из за li-ion, транзисторы, которые могут управлять двигателями итд

Ну а раньше да, земля была плоская и стояла на 3х китах, хотя и сейчас есть сообщество людей которые верят что земля плоская.

Toris

Цитата: KOT від 10 Квітня 2020, 22:27:46хотя и сейчас есть сообщество людей которые верят что земля плоская.
...А з іншої сторони, я не бачив ВЛАСНИМИ очима, що Земля таки кругленька. ;)