Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Salek від 13 Жовтня 2019, 14:26:36Точно такая же история и у меня была.
Поэтому и укоротил "лапку" сцепления.
Може з часом привикну.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: Володимир від 13 Жовтня 2019, 14:05:41
52480 км.

Померло зчеплення. Першим дзвіночком були ривки на педалі щеплення під час нажимання і відпускання педалі, хоча на роботу не вплавало і пробуксовок не було. В якийсь момент при розгоні під горку після переключення на 3-тю, тяга пропала, і я не зміг продовжити рух навіть на першій передачі, педаль зчеплення стала дуже м"якою.

На вигляд корзина в нормі, але в місці де позначено крейдою, відстань між листочками більша, і десь в глибині можна розгледіти тріщину пружинної шайби.

В диску залізяка в ідеальному стані, але накладки стерті в нуль до заклепок, можна сказати що корзина померла вчасно, бо вже почало їсти маховик.

На заміну корзину взяв Valeo.

Ведомий диск FSO.

Після заміни з приємного, педаль нажимається дуже легко, стуку на холостому нема скільки раз не нажимай на педаль, на старому можна було тихенький стук зловити. Або дуже якісний диск FSO, або повезло добре відцентрувати коробку відносно двигуна.

З неприємного, дуже великий хід педалі, це напевне пояснює чому так легко нажимається педаль, вільний хід педалі довелось зробити мінімальним, при цьму розрив щеплення відбувається в самому низу, коли відпускати педаль, то також бере в самому низу. Раніше було під верхом при більшому вільному ході педалі.

У мене на 75 000 (якщо не помиляюсь) здохло рідне щеплення, причина така ж сама - тріснула корзина.

Проте, диск щеплення був в ганому стані і знос був тільки половина. Тому дивно, що у вас його зтерло так рано.

Корзину постав Валео, але поставляєму на конвеер для Сенсів, ставив в дилера, ЗП там же брав.
Диск хз, який, теж що по каталозі для Сенсу йшов.

То так, зчеплення значно мякіше чим заводське.

А щоб не брало знизу підтягли регулюванням на троосі, тай все. У вас так не виходить?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 15 Жовтня 2019, 12:47:23
У мене на 75 000 (якщо не помиляюсь) здохло рідне щеплення, причина така ж сама - тріснула корзина.

Проте, диск щеплення був в ганому стані і знос був тільки половина. Тому дивно, що у вас його зтерло так рано.
Причіп допоміг, при маневруванні заднім ходом дуже палиться щеплення.

Цитата: Romka від 15 Жовтня 2019, 12:47:23Корзину постав Валео, але поставляєму на конвеер для Сенсів, ставив в дилера, ЗП там же брав.
Диск хз, який, теж що по каталозі для Сенсу йшов.
Після того як Ромео дуже матюкався на Валео, я його не ризикнув ставити.

Цитата: Romka від 15 Жовтня 2019, 12:47:23То так, зчеплення значно мякіше чим заводське.

А щоб не брало знизу підтягли регулюванням на троосі, тай все. У вас так не виходить?
В мене разар також враження що м"якіше все працює, трос підтягнуто десь до 2 см ходу педалі, потрохи привикаю, думаю з часом як притреться, то буде брати трохи вище, зараз коли ще відпускаю щеплення то з під капоту іде шурудіння.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Цитувати виділенея його не ризикнув ставити.
Напрасно.
У меня всё хорошо работает, берёт ближе к верху, регулировке поддаётся.
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=1433.105
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Цитата: Skiper від 18 Жовтня 2019, 20:41:27
Цитувати виділенея його не ризикнув ставити.
Напрасно.
У меня всё хорошо работает, берёт ближе к верху, регулировке поддаётся.
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=1433.105

Ну диском ФСО я задоволений, набагато кращий ніж заводський був, зараз після заводу тільки приємні відчуття.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

52730 км.

Замінив ремінь генератора, бо рідний почав з боку випускати волокна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

як зчеплення, мяко тихо і без ривків?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 23 Жовтня 2019, 11:26:57
як зчеплення, мяко тихо і без ривків?
Поки що тільки на позитиві.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

от і думаю, якщо в мене є ривок в самому кінці коли відпускаю сцепу то може також корзина має дефект і заміна одного лише диска не вирішить проблему
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 23 Жовтня 2019, 11:48:21
от і думаю, якщо в мене є ривок в самому кінці коли відпускаю сцепу то може також корзина має дефект і заміна одного лише диска не вирішить проблему
Може бути таке що коли буксує іде прогрів накладок, потім іде прилипання поверхонь.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

так от діло в тому що буксує рідко, тільки тоді коли відпускаю сцепу і крепше газну притримуючи педаль, потім чую що буксує і скидаю газ, от тоді ривок і вже не буксує, значить вже заклепками херачить бо 42 тисячі це ж мало для спепи напевно
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 23 Жовтня 2019, 15:30:15
так от діло в тому що буксує рідко, тільки тоді коли відпускаю сцепу і крепше газну притримуючи педаль, потім чую що буксує і скидаю газ, от тоді ривок і вже не буксує, значить вже заклепками херачить бо 42 тисячі це ж мало для спепи напевно
Та хто його знає як воно в тебе, може щепленням неправильно користуєшся і дурно кіпішуєш.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

користуюсь правильно, але буксанути по асфальту вже не можу, пару см може буксане а потім газ даєш а буксує сцепа
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 23 Жовтня 2019, 16:38:58
користуюсь правильно, але буксанути по асфальту вже не можу, пару см може буксане а потім газ даєш а буксує сцепа
Ну то значить щось під заміну, вскриття покаже точно.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3