Підкачка шин вогнегасним балоном 1...1.5л. з СО2 замість компресора

Автор ВКБ, 23 Квітня 2020, 07:52:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

При незручності чи неможливості і відсутності автономного ручного чи іншого компресора підкачку шин можна здійснити подежним вуглекислотним балоном 1-1.5 літра з прикрученою шлангою і не надто швидким випуском щоб не обмерзло.
Ваша думка цікава, практикування.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Я собі копресор купив. Олександр 1968 встановив у мою машинюшку вольтметр, а на край торпедо і в багажник додаткові розетки. То я тепер запускаю основний двигун, підсосом трішки підіймаю оберти, щоби напруга бортмережі збільшилась, втикаюсь у ближчу розетку і підкачую бублики з комфортом.

З вуглекислотно вогнегасника теж, мабуть, можна. Але якого об'єму має бути балон, щоби з нуля накачати, наприклад - не знаю. І як розшириться газ при нагріванні і чи лопне він шину - теж не берусь прораховувати.

А повітря лише остигне і гуму не порве. Тобто краще качати теплим повітрям, ніж холодним газом.

Sergik32

а можна купити ножного чи ручного насіса. ну при відсутності онного то так, можна і вогнегасником, там жеж завжди в комплекті йдуть перехідники під різний тип золотника.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Ніхто не каже кинути все бо гармошка грає. Різноманіття технічне не заваде коли треба качати а компресора немає чи живлення чи насосу. 1.5л.   СО 2 дасть 90л звичайного тиску газу не зовсім то і золодного, або 45 літрів при 2 атм. Тобто хвате накачати дві шини лише. Це потрібно для різкого впуску при самобортовці безкамерки, ані ж для накачки. Це щоб пропаном не бавитись і сірниками, що доречі ефективніше при самобортовці безкамерки.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Интересно посмотреть, может кто 60 атм в покрышку загонит))

Toris


Олександр 1968

Є класна книжка,по моєму називається 1000 і одна порада автолюбителю,здається якогось білоруського видавництва.Там таких порад вагон і ще трошки.Наприклад якщо в дорозі поламався двигун склоочисника,то можна зняти з нього привід.Потім до щітки прив,язуєм резинку(автор не вказав яку,мабуть з трусів)до лівого дзеркала.Туди ж прив,язуєм шнурок(мабуть від туфля).І пасажир через привідкрите вікно дрочить туди-сюди.Що робити коли пасажира нема-мовчок.Ну ще є зуби,член тощо.А ще є кульна еротична короткометражка Тінто Браса де в подруги в дорозі постійно ламається машина і вона її лагодить власними речами-до повністю голого стану.Труси по моєму пішли замість паса генератора.Я якось підв,язував дротом в селі двигло,бо відірвалась подушка і почало перетирати кожух з ремінцем,але засирати форум своїм ноу-хую не виникало бажання.

Серёга

Вчера переобулся, сегодня утром ехать на работу немогу выехать из гаража, еле выехал нижней распоркой сгребая всё, колесо спущенное в 0, компрессор дома делаю его и ничего нет под рукой, пришлось разминаться с утра надрачивая велосипедным насосом, злой как собака, еле накачал примерно 0.8атм хватило доехать до работы. Поехал купил нормальный компрессор, переходник, накачал колеса. Оказалось на шинамонтажке поставили новый сосок с пропускающим нипелем из-за этого и спустило колесо.  Новый компрессор шел в комплекте с сумочкой, удобно очень. Старый сделаю надо в гараже положить пусть про запас лежит. Вот совсем незнаю что бы делал если небыло велосипедного насоса
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Володимир

В тебе якого розміру колеся, мені на один бублик вистарчає 50-60 качків ручним насосом щоби накачати до >2 атм.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Цитата: Володимир від 23 Квітня 2020, 17:43:00
В тебе якого розміру колеся, мені на один бублик вистарчає 50-60 качків ручним насосом щоби накачати до >2 атм.

Насос наверно современный?) Я качков 700 сделал чтоб до 0,8атм накачать))))Насос советский маленький)
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

ВКБ

Олександр 1968 -  :rofl: А перечекати негоду не було там поради.  :rofl: Тут якщо теми почистити то на півсторінки лише перелік буде, що ж тоді читати, про що тріпатис ь і умняки толкати )))

Точго тема тура, треба її закрити. Закривайте  :wacko:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Серёга від 23 Квітня 2020, 20:01:42
Цитата: Володимир від 23 Квітня 2020, 17:43:00
В тебе якого розміру колеся, мені на один бублик вистарчає 50-60 качків ручним насосом щоби накачати до >2 атм.

Насос наверно современный?) Я качков 700 сделал чтоб до 0,8атм накачать))))Насос советский маленький)
Та ні, че СРСР.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

якщо насіс справний то так і є, 50качкоф і вже 0,5барчика якщо з нуля.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Серёга

Цитата: Володимир від 24 Квітня 2020, 10:39:10
Цитата: Серёга від 23 Квітня 2020, 20:01:42
Цитата: Володимир від 23 Квітня 2020, 17:43:00
В тебе якого розміру колеся, мені на один бублик вистарчає 50-60 качків ручним насосом щоби накачати до >2 атм.

Насос наверно современный?) Я качков 700 сделал чтоб до 0,8атм накачать))))Насос советский маленький)
Та ні, че СРСР.



Это ножной а я про ручной говорил который в половину меньше этого)))
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!