Подсветка на славуту

Автор Asikqq, 16 Серпня 2022, 09:07:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Asikqq

Всем привет, хочу лапочку на подсветку поменять, она желтого цвета хочу зеленого, можно просто поехать в магазин и купить зеленого цвета?? Или как то подругому надо делать?
Слава ЗСУ

Володимир

Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 09:07:53
Всем привет, хочу лапочку на подсветку поменять, она желтого цвета хочу зеленого, можно просто поехать в магазин и купить зеленого цвета?? Или как то подругому надо делать?
А де в славуті є жовті лампочки?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 09:07:53Всем привет, хочу лапочку на подсветку поменять, она желтого цвета хочу зеленого, можно просто поехать в магазин и купить зеленого цвета?? Или как то подругому надо делать?
А що Ви називаєте "підсвіткою"? Підсвітка салона, багажника, приладової панелі чи габарити передні?

Володимир

Бляха, запитань стади чим далі тим більше.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

KOT

Цитата: Володимир від 16 Серпня 2022, 10:16:08
Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 09:07:53
Всем привет, хочу лапочку на подсветку поменять, она желтого цвета хочу зеленого, можно просто поехать в магазин и купить зеленого цвета?? Или как то подругому надо делать?
А де в славуті є жовті лампочки?
Может повороты? Повороты зеленого цвета интересно сомтрется будут  :-D
Большинство людей сейчас обзывает старый теплый свет лампы накаливания желтым, речь я так полагаю про панель приборов.
Да купит лампы для панели приборов зеленого цвета и заменить их.

User2108

В панелі приладів, самі прилади мають зелений світлофільтр.

Romka

Чекаємо відповіді топікстартера
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

KOT

Цитата: User2108 від 16 Серпня 2022, 14:15:07В панелі приладів, самі прилади мають зелений світлофільтр.
Эм в якій панелі? В мене не було. На якійсь магнітолі були лампочки з натягнутими зеленими презервативами.  А в славуті такого не бачив. Может в мегапанелі?

Asikqq

Цитата: Володимир від 16 Серпня 2022, 13:10:34
Бляха, запитань стади чим далі тим більше.  :-D
Выбачаюсь за не правильно поставлене запитання, подсветка фар,габарітні вогні.
Слава ЗСУ

User2108

Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 18:44:07Выбачаюсь за не правильно поставлене запитання, подсветка фар,габарітні вогні.
зелені габаритні вогні?  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :wallbash:

Asikqq

Цитата: User2108 від 16 Серпня 2022, 18:58:19
Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 18:44:07Выбачаюсь за не правильно поставлене запитання, подсветка фар,габарітні вогні.
зелені габаритні вогні?  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :wallbash:
Вот синие есть, а я хочу зелёные.
Слава ЗСУ

vladishtm

Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 18:44:07Выбачаюсь за не правильно поставлене запитання, подсветка фар,габарітні вогні.
Якого року Славута? Запиши про неї трохи в профіль.
В тебе фари такі що довго живуть наче ще й з чешським склом. Бережи. Зараз таких не знайдеш. Якийсь в тебе габаріт дійсно жовтуватий -можливо наколгоспили туди  жовті лампи поворотників?  Можеш схлопотать.

https://xn--h1afceeb4a.xn--j1amh/avtoadvokat/perevirka-tehnichnogo-stanu-na-dorozi/
перевірка технічного стану ТЗ співробітниками ДАІ на дорозі проведення контролю
Візуально перевіряються: система випуску, зовнішні освітлювальні прилади та сигнальні пристрої,

Забороняється експлуатація тролейбусів і трамваїв за наявності будь-якої несправності, зазначеної в правилах технічної експлуатації цих транспортних засобів.
.....
http://pdd.com.ua/ua/31/
31.4.3.
Зовнішні світлові прилади:
а)кількість, тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу;
б)порушено регулювання фар;
в)не горить лампа лівої фари в режимі ближнього світла;
г)на світлових приладах немає розсіювачів або використовуються розсіювачі і лампи, що не відповідають типу даного світлового приладу;
ґ)на розсіювачах світлових приладів нанесено тонування або покриття, що зменшує їх прозорість чи світлопропускання.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 19:09:34Вот синие есть, а я хочу зелёные.
Циган?  :-D Миколаїв хлопці він такий!  :-D ХаЧУУУУУ і все ноу проблем !!!! В азії, до речі, взагалі власники так прикрашають свої авто, що мама не горюй!  Не повезло тобі Asikqq.  В нас ПДД  }-). Вибачте.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Asikqq

Цитата: vladishtm від 16 Серпня 2022, 19:28:22
Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 19:09:34Вот синие есть, а я хочу зелёные.
Циган?  :-D Миколаїв хлопці він такий!  :-D ХаЧУУУУУ і все ноу проблем !!!! В азії, до речі, взагалі власники так прикрашають свої авто, що мама не горюй!  Не повезло тобі Asikqq.  В нас ПДД  }-). Вибачте.
А у нас прям все по пдд ездят, у всех тонировка по пдд стоит и тому подобное, просто зелёная машина вот и подсветку хотел на 9ках есть и прочих машинах, развели тут законопослушные гражданины)
Слава ЗСУ

Asikqq

Цитата: vladishtm від 16 Серпня 2022, 19:28:22
Цитата: Asikqq від 16 Серпня 2022, 19:09:34Вот синие есть, а я хочу зелёные.
Циган?  :-D Миколаїв хлопці він такий!  :-D ХаЧУУУУУ і все ноу проблем !!!! В азії, до речі, взагалі власники так прикрашають свої авто, що мама не горюй!  Не повезло тобі Asikqq.  В нас ПДД  }-). Вибачте.
У вас в Очакове в курортном городке даже не слышали о пдд.
Слава ЗСУ