Зима 2019-2020

Автор Володимир, 31 Жовтня 2019, 09:47:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

зимню гуму з гарним протектором не завадить поставити бо по грязюці вона зачотніше йде чим літня
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

Цитата: Toris від 21 Грудня 2019, 18:31:22
Так ось воно що...

В мене спереду стоїть ще літня гума. Розмірковую, чи ставити завтра зимову гуму, чи ще почекати?

https://www.windy.com/?2019-12-30-12,48.807,29.092,4

Якась малоплюсова мжичка в прогнозах...
Разве можно разную резину ставить по осям ?
Я раз попробовал ... :fool:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Серёга

Цитата: Алекс від 22 Грудня 2019, 20:05:20
Цитата: Toris від 21 Грудня 2019, 18:31:22
Так ось воно що...

В мене спереду стоїть ще літня гума. Розмірковую, чи ставити завтра зимову гуму, чи ще почекати?

https://www.windy.com/?2019-12-30-12,48.807,29.092,4

Якась малоплюсова мжичка в прогнозах...
Разве можно разную резину ставить по осям ?
Я раз попробовал ... :fool:

Можно
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Toris

Цитата: Алекс від 22 Грудня 2019, 20:05:20Разве можно разную резину ставить по осям ?
Я раз попробовал ... :fool:
Воно якось так саме вийшло. Весною поставив на передню вісь літню гуму, а до задньої вісі не добрався, бо стемніло надворі. Так і катаюсь.
А Правила не забороняють ставити на різні вісі різні шини. Лише на вісі мають бути однакові шини.

Алекс

Тоже как-то само получилось ...пара зимней осталась -взади,перед обул любимой BARUM Brilliantis 2 ,купленной еще в 17 году в\на Украине,чешка...Поехал в соседний город Шахты,50 км тудой-сюдой,так мотало и крестило,-часть пути проходит по федералке Ростов-Харьков.-  типа я твой дом труба шатал  :fool: :help:
Вскоре приехала еще пара BARUM  и проблема танцем исчезла
Зимняя -она мягкая,если бренд,летняя -в зиму уже грубая ,разные коэффициенты увода в итоге могут увести в деревянный ящик .Не,ну я согласен родиться,а вот убиться из-за гандона -а чем резина не гандон-западло просто ....
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Володимир

У нас сьогодні нарешті почалась справжня зима, із снігом та морозами на кілька днів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрей

 В Умані ще не справжня зима, але сніжок з дощем.

Toris

У нас теж зима, з морозом, вітром та снігом. Поки були на роботі, за 6 годин завіяло задній бампер разом з номером і стопами.

Одразу після роботи поміняв передню літню гуму на зимову, бо щось вранці трохи передок носило при маневрах.

Володимир

Цитата: Toris від 28 Грудня 2019, 19:49:52
У нас теж зима, з морозом, вітром та снігом. Поки були на роботі, за 6 годин завіяло задній бампер разом з номером і стопами.

Одразу після роботи поміняв передню літню гуму на зимову, бо щось вранці трохи передок носило при маневрах.
На задній осі залишив літню?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 29 Грудня 2019, 13:09:04На задній осі залишив літню?
Ні, там зимова вже стояла, я її не знімав з минулого сезону, так і відкатав літо на зимовій ззаду.

Sergik32

у нас також сипнуло сніжку, але вдень біля 0 то під ногами каша, дороги посипані сіллю, їду і чую як ржавіє ходовка і днище.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Валерий

Цитата: Sergik32 від 29 Грудня 2019, 23:27:14
у нас також сипнуло сніжку, але вдень біля 0 то під ногами каша, дороги посипані сіллю, їду і чую як ржавіє ходовка і днище.
прямо на душу розсолом з під коліс бризгає :-D
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

entyb

#27
Середина зимы, а снега еще не было. В Украине климат меняется, глобальное потепление все-таки наступает.

Володимир

У нас на різдво був, навіть діти встигли покататись на санках.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

У нас теж нормальна така зима починалась...

А зараз за вікном натуральна весна: сухий асфальт, яскраве тепле сонце в чистому небі - і пташки щебечуть. :facepalm:

Виходиш на двір, вдихаєш повітря - і розумієш, що весна.