Флудильня 2020

Автор Vitaliy., 01 Січня 2020, 20:05:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Вот теперь порядок  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Шо, все пьяные, никто ничё не пишет как новый год встретил? Или знакомые ещё не рассказывали?  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Алекс

Новому году в принципе все равно как его встретили ...под елочкой или мордой лица в салате  :psih:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Серёга

Цитата: Vitaliy. від 02 Січня 2020, 08:48:32
Шо, все пьяные, никто ничё не пишет как новый год встретил? Или знакомые ещё не рассказывали?  :-D

Накрыл стол, включил сериал, напился и спать))) Чего то никакого праздника не чувствуется, только число в календаре)))
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Алекс

Цитата: Серёга від 02 Січня 2020, 20:45:37
Цитата: Vitaliy. від 02 Січня 2020, 08:48:32
Шо, все пьяные, никто ничё не пишет как новый год встретил? Или знакомые ещё не рассказывали?  :-D

Накрыл стол, включил сериал, напился и спать))) Чего то никакого праздника не чувствуется, только число в календаре)))
На инфопортале Крамола достаточно много разной информации по НГ ...на любителя
Я его праздником как-то не считаю ...так,смена календаря и налогового бремени
А 2011й встретил дважды -на бензоколонке Лукойл перед таможней Весело-вознесенка а потом на ходу в Мариуполе
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

Поїв святкового салату, шматок торту, вишняку чомусь не хотів. І спати.
Напрочуд гарно виспався. Навіть салютів не чув.
Вранці усіх поздоровив.

Vitaliy.

Цитувати виділенеА 2011й встретил дважды -на бензоколонке Лукойл перед таможней Весело-вознесенка а потом на ходу в Мариуполе
Во как, а я то думал пересекал Гринвичский меридиан  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

У Києві з'явилися евакуатори, які вантажать автомобіль за 2 хвилини
https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/13/655728/
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Мда... Нефігове таке ЧПУ...

Володимир

Цитата: Toris від 13 Січня 2020, 17:42:48
Мда... Нефігове таке ЧПУ...
Питання в тому чи коли попадеться трохи важча машина не буде сюрпризів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Могли би взагалі який портал з електроколесами зробити, щоби підсовувався знизу, піддомкрачувався і віз на собі автівку.

Vitaliy.

Цитата: KOT від 21 Січня 2020, 11:28:54
по "масленки" забыл как правильно называется
Тавотницы.
Кстати почитайте в инете, что это такое, и от чего пошло его применение. Для развития образованности  :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Всьо, упіймався Віталій: сцилочки нормальної важко знайти, а без сцилочки до слова повчального прийде злий Торіс і вчинить над Віталієм невеличкий суд. :facepalm:

Віталій, дай нам, будь ласка, правдиву статтю про тавотницю, щоби слово твоє було вагоме, а відповідальні форумці розширили свій світогляд на правильному знанні.

Toris

Цитата: Vitaliy. від 21 Січня 2020, 14:15:27
Цитата: KOT від 21 Січня 2020, 11:28:54по "масленки" забыл как правильно называется
Тавотницы.
Кстати почитайте в инете, что это такое, и от чего пошло его применение. Для развития образованности  :)
Цитата: Vitaliy. від 22 Січня 2020, 07:53:35Тавот, это устаревшее название солидола
Spoiler
Подлубався у тому Гуглі, так і не знайшов, від чого почалось застосуванння тавотниць.

1. Віталій, просвіти питання, будь ласка: хто, де, коли і для чого почав застосовувати тавотниці? Етимологія та історія виникнення терміну?
2. Які бувають конструкції? Які переваги і недоліки цих конструкцій?
3. Які спортивні та військові досягнення були би неможливими без тавотниць?
4. Яка статистика використання конструкцій і до якого економічного ефекту це призвело?
5. Яке місце тавотниць у сучасній трибології?
6. Які перспективи існування та розвитку тавотниць у техніці на найближчі 20 років?

Якщо шановний КОТ не має до тебе питань, то питання маю я, як учасник форуму. Вчора вбив годину на пошуки інфи, а правди не знайшов. Розкажи, будь ласка, про тавотниці все, що знаєш - або дай сцилочки, по яких навчався сам.

Vitaliy.

Цитувати виділене1. Віталій, просвіти питання, будь ласка: хто, де, коли і для чого почав застосовувати тавотниці? Етимологія та історія виникнення терміну?
Несколько лет назад, по аналогичному вопросу, полазил в поиске, выдало ответ, что это вроде пошло с паровозной эры. Ползуны, дышла, уплотнение штоков паровой машины. Вроде ничего не перепутал.
Цитувати виділене2. Які бувають конструкції?
С шариком прямые; наклонные; угловые. Ещё колпачковые. И варианты.
Цитувати виділенеі до якого економічного ефекту це призвело?
Это ж элементарно- механизм смазывался и очень медленно изнашивался.
Но зато какой экономический "эффект" от современных узлов и механизмов, не имеющих периодического пополнения смазки. Так называемые сто тысячные, или "до победного", должны меньше ходить, чем периодически пополняемые.
Цитувати виділенеРозкажи, будь ласка, про тавотниці все, що знаєш
Месье прикалывается?  ;)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх