Вантажопідйомність СЛАВУТИ

Автор Андрій, 16 Липня 2010, 00:59:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Toris

Цитата: zvereff86 від 03 Лютого 2020, 15:50:44А что скажите насчёт пикапа? 500 кг не много для него? Если допустим километров 200 надо проехать. Нигде не могу найти конкретной информации какая у него грузоподьёмность. Где пишут 400, где 420, где 350 кг? И могут ли за перегруз оштрафовать?
У техпаспорті є розділ "Повна маса F.1" - там вказана повна маса автомобіля з вантажем. Наступним розділом є "маса без навантаження G" - там вказана маса автомобіля без вантажа і без людей. Віднімаєте більшу цифру від меншої і матимете вантажопідйомність (включно з людьми).

Sergik32

краще причіп взятиі на нього навантажити 200-250 кг, гарно  імяко котиться, а в пікапчик кинути решту
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

zvereff86

Цитата: Toris від 03 Лютого 2020, 15:58:32
Цитата: zvereff86 від 03 Лютого 2020, 15:50:44А что скажите насчёт пикапа? 500 кг не много для него? Если допустим километров 200 надо проехать. Нигде не могу найти конкретной информации какая у него грузоподьёмность. Где пишут 400, где 420, где 350 кг? И могут ли за перегруз оштрафовать?
У техпаспорті є розділ "Повна маса F.1" - там вказана повна маса автомобіля з вантажем. Наступним розділом є "маса без навантаження G" - там вказана маса автомобіля без вантажа і без людей. Віднімаєте більшу цифру від меншої і матимете вантажопідйомність (включно з людьми).
А насчёт штрафа за перегруз что думаете? могут влипить?

Vitaliy.

Цитата: zvereff86 від 03 Лютого 2020, 17:22:51
А насчёт штрафа за перегруз что думаете?
Обычно весовой контроль применяется к фурам, длинномерам, с насыпным грузом. Но чтоб легковую?  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

#49
Цитата: zvereff86 від 03 Лютого 2020, 17:22:51А насчёт штрафа за перегруз что думаете? могут влипить?
Витяги про масу з розділу 22 Правил дорожнього руху https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-п :

"22.1 Маса вантажу, що перевозиться, і розподіл навантаження на осі не повинні перевищувати величин, визначених технічною характеристикою даного транспортного засобу.

22.2 Водій перед початком руху зобов'язаний перевірити надійність розташування і кріплення вантажу, а під час руху — контролювати це, щоб запобігти його падінню, волочінню, травмуванню супроводжуючих осіб чи створенню перешкод для руху.

22.3 Перевезення вантажу дозволяється за умови, що він:
a) не наражає на небезпеку учасників дорожнього руху;
б) не порушує стійкості транспортного засобу і не утруднює керування ним;
в) не обмежує водієві оглядовості;
г) не закриває зовнішніх світлових приладів, світлоповертачів, номерних і розпізнавальних знаків, а також не перешкоджає сприйманню сигналів, що подаються рукою;
ґ) не створює шуму, не піднімає пилу та не забруднює проїзну частину і навколишнє середовище."

В п.22.5 також є інфа про габарити та масу, однак там зовсім не таврославутівські величини.

В Кодексі про адміністративні правопорушення https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10 за порушення розділу 22 ПДД відповідає ст.1321 - і вона стосується великогабаритних та великовагових транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 11 тон.

Я б не парився за 500 кг в пікапчику, якщо це не є небезпечний вантаж чи перевезення обмежених чи заборонених в цивільному обігу предметів без спеціального дозволу та/або з порушенням правил перевезень таких вантажів.

Врешті решт тиск в наших шинах не дозволить зайти в зону великовантажних ТЗ. Якщо менти доколупаються - вимагайте від них паспорт дороги чи вулиці. :-D Такого документа у них не буде, тому сміливо пишіть скаргу на ім'я їхнього начальства та подавайте до суду на незаконні вимоги.

Головне, надійно закріпіть вантаж, щоби не вивалив задні двері на підйомі, не зніс кабіну при гальмуванні і не перекинув авто в повороті. А по завершенню місії обов'язково попросіть пробачення в таврухи та залийте їй найкращі/найдорожчі антифриз, гальмівну рідину, мастила та паливо.
:drinks:

P.S. І пам'ятайте про пріоритет Правил дорожнього руху:

"1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ці Правила відповідно до Закону України "Про дорожній рух" встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України. Інші нормативні акти, що стосуються особливостей дорожнього руху (перевезення спеціальних вантажів, експлуатація транспортних засобів окремих видів, рух на закритій території тощо), повинні грунтуватися на вимогах цих Правил."

Це означає, що якщо Ви в жодному пункті не порушили Правила дорожнього руху, то продавці смугастих паличок мають право йти лісом і не мають права вимагати від Вас будь-що понад Правил.

Sergik32

саме важливе в цій ситуйовині це скупердяйство водія, якщо йому влом відвезти вантаж чимсь більшим, чи проїхатись двічі, щоб не ломати авто, то тут йому ніхто не лікар, і перегруз і поломка підвіски та елементів авто на його совісті.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 04 Лютого 2020, 08:14:19саме важливе в цій ситуйовині це скупердяйство водія, якщо йому влом відвезти вантаж чимсь більшим, чи проїхатись двічі, щоб не ломати авто, то тут йому ніхто не лікар, і перегруз і поломка підвіски та елементів авто на його совісті.
А якщо вантаж неподільний? Наприклад, станок заливний з бетону? В мене є інтернет-знайомий, так він взагалі відлив у гаражі станок масою у півтори тонни.
Або людина спасає щось на останні гроші, другого рейсу чи найнятого транспорту просто не може бути... Варіантів маса...

Sergik32

варіант є завжди, і поломати авто із-за того що разок завезу нічого не трапиться то воно того не варте, і ти не сам на дорозі, є ще такі ж однодумці які їдуть на авось пронесе. ну і якщо закинути 500кг в сраку то колеса наші не витримають, їх індекс не тягне на такі навантаження
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

#53
Ну, не знаю, на моїх зимових росавках WQ-101 155/70R13 пише MAX LOAD 475 kg і нижче MAX AT 250kPa. Тобто підсрачні шини мають витримати повне навантаження 950 кг.

Якщо вважати, що пусте авто має навантаження перед/зад у співвідношенні 60/40, то 850кг пустої автівки дають на перед 850 * 0,6 = 510 кг, а на сраку 850 * 0,4 = 340 кг.
Тобто для шин Rosava WQ-101 155/70R13 передок має максимальний запас на водія-пасажира-вантаж 950-510=440 кг, а задок 950-340=610 кг.

Питання лише в амортизаторах та кузові, як воно переживе це все.

Особисто я ризикнув би перевезти 500 кг своїм славутком. Звісно ж, зелененька жабка підгризала би душу за пустий салон без попутників, за низьку швидкість на низьких передачах, за гальмування спусків та підіймання на пагорби не за рахунок набраної інерції - але якщо везеш який корисний скарб, то воно того варте.

Romka

400 кг  на віддаль 50 км возив не раз, все нормально.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Григорий

Я возив 600 кг на відстань 25 км + я з дружиною і потім вирішив поставити кубики, на днях зняв кубики і поставив верхні проставки, що цікаво що верхні опори задніх стійок майже згнили і прийшлось  замінити на нові, кузов в верхній частині стаканів в відмінному стані.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Toris

Нічого собі в нас славутки! Я підозрював, що так можна, але щоби 600 кг + пасажир! :P

Григорий

На дорозі 80 км\год нормально держить а більше пробувати в мене не було бажання але гальма працюють з запізненням.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Toris

Цитата: Григорий від 04 Лютого 2020, 18:28:00На дорозі 80 км\год нормально держить а більше пробувати в мене не було бажання але гальма працюють з запізненням.
В даному випадку добре, що взагалі гальма хоч якісь є.

Григорій, а в яку пору року і на яких шинах Ви встановили рекорд вантажопідйомності? Який тиск був у шинах?

Григорий

Кінець літа, зерно перевозив і воно все поважено в мішках по 50 кг, 11 мішків зерна і 1 мішок цукру, тиск я зазвичай тримаю 2,1 - 2,2 атм. Гума літня  Піреллі. Мене 60 кг і дружини десь 80 кг (доглянута).
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.