Sensович Toris'а

Автор Toris, 19 Лютого 2021, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Не знав такого. Дякую Вам, Serg_!

Будемо вирішувати проблеми по ходу. Покрутимо двигун і подивимось, що там і як буде труситись та вібрувати.

Володимир

Цитата: Serg_ від 01 Квітня 2021, 21:05:31
Цитата: Toris від 01 Квітня 2021, 19:57:28Завод, шків упакований в маслі.
Вас не смущает что по заводу идет балансировка коленвала с передним шкивом.
Цитата: Toris від 01 Квітня 2021, 19:57:28можна буде починати апгрейд.
Вы можете сделать хуже чем было.
Якби це була правда, то КВ має продаватись в зборі з маховиком та шківом. Але як для 1-го квітня порада слушна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

А який відеореєстратор у вас? Бо пора оновити, шукаю варіанти.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Відеореєстратор у мене Gazer F735g на магнітному підвісі, без екранчика, з GPS та WiFi.

Як погана погода, то GPS запускається пізніше. Можливо, краще запускати з під'єднаним смартфоном, у якому активований GPS? Не знаю, у мене концепція максимальної автономності пристроїв. Втім, дещо пізніша активація GPS (кілька хвилин при темній сопливій погоді) на працездатність пристрою не впливає.

Відео нормальне і вдень, і вночі, але якби брав зараз, то шукав би з матрицею Sony, щоби вночі було видно непересвічені номери прямо під носом.
В цілому враження по пристрою - вартість дещо завищена. А по функціоналу - влаштовує цілком, з урахуванням зауважень. Від мініатюрності та магнітного кріплення - у захваті навіть зараз, дуже зручно.

...Ще коли у мене був лише Славутик, на етапі розробки концепції була ідея натикати голих аналогових камер по периметру і завести їх у центральний відеореєстратор, який розмістити у корпусі древнючої автомагнітоли з касетою, а SSD-накопичувач перенести у корпус касети, щоби після поїздки покласти відеоматеріал до кишені куртки. Так мали би одночасно і реєстрацію периметру, і зображення будь-якої камери на монітор. Але на той момент такий проект потребував значної праці по кузову (щоби камери було непомітні зовні) та коштів, уже співвідносних з вартістю самого авто. Та й при продажу авто демонтаж системи недешевий. Тому купив того Гейзера та заспокоївся.

vladishtm

#199
Цитата: Toris від 05 Квітня 2021, 11:14:51Відеореєстратор у мене Gazer F735g на магнітному підвісі, без екранчика, з GPS та WiFi.
Діапазон цін шокував  :wacko: https://hotline.ua/auto-videoregistratory/gazer-f735g/prices/  :psih:  :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

#200
Загнав Сенсовича на апгрейд КПП.

Зняли капот:

Spoiler


[close]

Роздивлявся куплені залізяки.

КПП б/в і нова перехідна плита:

Spoiler




[close]

Стартер:

Spoiler




[close]

А також новенькі маховик, шків колінвала і всяке-різне. І б/в деталі теж. Не фотографував спеціально, десь є фото з процесу закупівель.

Необхідно купити мастило в КПП. Пошарився в оффлайн-магазинах. Чомусь до душі припало Mannol GL-4 75W-85. Подумаю і куплю завтра, якщо не знайду краще.

Мастила API GL-4 у магазинах:

Spoiler





[close]

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Відчуття - "моє".

На ланосячому форумі мені порадили лити синтетику, але є два аспекти:

1. Ми маємо б/в коробку, у якій б/в мастило. Було би непогано розібрати і промити КПП бензиною, просушити і втопити залізяки у синтетику. Але коробка на з'єднаннях помаркована продаваном, тобто розібрати її не можна, типу гарантія. Промивати якоюсь галімою мінералкою, а потім заливати расово правильну синтетику - моя натура не сприймає такого. Лити синтетику поверх старого мастила - теж гріх.

2. А з іншого боку може виявитись, що б/в КПП буде паскудно вити - і наші гроші в синтетиці будуть викинуті на вітер.

То схиляюсь до ось такого компромісного варіанту: Mannol GL-4 75W-85, як довгограюча промивка. І, якщо не зраджує мені пам'ять, саме цей маннол показав себе тихеньким та зручненьким у славутокоробці авторитетного славутовода Володимира.

А взагалі я задивляюсь на синтетику Kroon-Oil SP Gear 1061 (KL 31224).

ВКБ

#203
На твої заміри  вага кпп однакові чи різні і на скільки?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Toris від 05 Квітня 2021, 22:38:22Чомусь до душі припало Mannol GL-4 75W-85. Подумаю і куплю завтра, якщо не знайду краще.
В мене в славуті зараз таке залито, із всіх масел що були в КПП до цього, на цьому КПП працює саме тихіше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#205
Цитата: ВКБ від 06 Квітня 2021, 13:09:20На твою думку вага кпп однакові чи різні і на скільки?
Мені це невідомо. В гаражі до рук я брав лише стартер для фотосесії і ще капот підтримував, коли його відкручували. А яка там чого маса - навіть не хочу пробувати, спина лише почала попускати.

Цитата: Володимир від 06 Квітня 2021, 13:33:35В мене в славуті зараз таке залито, із всіх масел що були в КПП до цього, на цьому КПП працює саме тихіше.
Так я оце вчора побачив маркування нетипової в'язкості і згадав, що десь таке я вже бачив. А сьогодні знайшов твоє повідомлення річної давності: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=2988.msg539371#msg539371
і відгук: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=317.msg540532#msg540532

Заманнолим daewooшку КПП! Зробимо їй добре. :-D

Sergik32

всі масла хороші, головне щоб мастили гарно. я їжжу на ХАДО з присадками і + присадка мегафорс, одним словом масло-масляне стало. зато тихо і легко
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сволочь

Блин! Свою штоли замаслить коробку присадками?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Sergik32

так то я не просто так, я думав тарахтіння пройде тому і намастив туди вкусняшок.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сволочь

Цитата: Sergik32 від 07 Квітня 2021, 13:53:22
так то я не просто так, я думав тарахтіння пройде тому і намастив туди вкусняшок.
А у меня на ЗАЗ?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец