Поліс обов"язкового страхування, або (автоцивіла). Невже знову махінація(развод)

Автор VAZ 21053, 17 Травня 2021, 08:35:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

VAZ 21053

Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

І відразу друга частина, і думаю буде ще немало таких чатин, нажаль якість відверто ніяка але під відео буду намагатись робити посилання на оригінальні зйомки:

https://www.youtube.com/watch?v=szyM8yYVgxQ
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris


drone

Цитата: VAZ 21053 від 17 Травня 2021, 08:36:17
І відразу друга частина, і думаю буде ще немало таких чатин, нажаль якість відверто ніяка але під відео буду намагатись робити посилання на оригінальні зйомки:
Бюрократизмъ во всей своей красе. Судья хихикает требуя справки о том, что ты не верблюд и пофиг ей на презумпцию невиновности. Фараоны не включили в схему ДТП третьего участника? Судье плевать. Полицаям все можно. И тэдэ и тэпэ
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

VAZ 21053

Цитата: Toris від 17 Травня 2021, 10:48:21
А можна коротенький зміст відео?
під відео другої частини в описанні є зноска на відео самого судового засідання, без всіляких непотрібних "телодвижений"...
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

olegopel

Цитата: Toris від 17 Травня 2021, 10:48:21А можна коротенький зміст відео?
суть в тому, що на задньому колесі були зірвані різьби на кількох болтах.   :facepalm:
І водій про це знав.   :mitsu:
В наслідок чого, відлетіло колесо та вискочило на смугу зустрічного руху, де "вдало" поцілило в недешевий Мерседес 2013 року випуску.
В одному зі своїх відео він про це розповів.   :psih:
Цікаво так розповідає, рекомендую ОБОВ"ЯЗКОВО подивитись і послухати.  :popcorm:
З 10 хвилини по 12 хвилину, Я не знаю як це назвати.  :dunno:
https://youtu.be/UzoRFUbLmGc
Тому "ОРАНТА" і позивається до свого клієнта.   B)
Чорним по білому чітко написано: ( в першому відео 3хв. 19 сек)
"якщо дорожньо-транспортна пригода визначена в установленому порядку безпосереднім наслідком невідповідності технічного стану та обладнання транспортного засобу існуючим вимогам Правил дорожнього руху"
Все логічно.  :ok:

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 17 Травня 2021, 08:35:35Значить так - перша частина яку всі бачили але повторюсь:
Ви серйозно ... , "весь батальйон Айдара буде стоять під судом"  :fool: (7хв.39 сек- першого відео)
І це вже дійсно відкрита погроза!!!
Бо вам бачте чи то лінь, чи то "і так сойдёт" ...
Ви не мали права експлуатувати автомобіль з несправністю ходової частини, згідно Правил ДР.
Тобто
1) знали про несправність і свідомо виїхали на дорогу.
2) Оранта вам не погрожує , а чітко розписала по пунктам згідно закону.
Доречі зверніть увагу на дату в документі і на дату відео де ви все самі розказали про причину пригоди. (практично зізнались)
Я "лох" і вже маю докази вашої прямої вини, а в Оранті - це їх робота - виявляти шахрайські дії.
3) Добре, прийде "Айдар" і що далі? Конфлікт???
Хтось щось скаже, хтось щось кине, хтось когось вдарить (не дай Бог ножем) чи гранату кине...
Ви розумієте, що ви свідомо провокуєте, підставляєте людей на незаконні дії???
Когось можуть затримати, не дай Бог посадити...
А с чого все почалось ? А з зірваних різьб на колесі і вашої самовпененності "а пронесёт".
Ви готові ризикувати людьми заради своїх амбіцій?
Ви взагалі цих людей поважаєте???

П.С. постирайте всі відео і "не плещіть язиком наліво-направо".
Може Оранта ще не долучила до доказів ваших щиросердних зізнань.

-----------------------
Ага...
Бачу "пізно Вася пить боржомі" - апеляцію програв.  :facepalm:
Відмовили.

То чим же все закінчилось?
Вже договорюйте, якщо почали...

VAZ 21053

Цитата: olegopel від 12 Вересня 2021, 07:10:52
Цитата: VAZ 21053 від 17 Травня 2021, 08:35:35Значить так - перша частина яку всі бачили але повторюсь:
Ви серйозно ... , "весь батальйон Айдара буде стоять під судом"  :fool: (7хв.39 сек- першого відео)
І це вже дійсно відкрита погроза!!!
Бо вам бачте чи то лінь, чи то "і так сойдёт" ...
Ви не мали права експлуатувати автомобіль з несправністю ходової частини, згідно Правил ДР.
Тобто
1) знали про несправність і свідомо виїхали на дорогу.
2) Оранта вам не погрожує , а чітко розписала по пунктам згідно закону.
Доречі зверніть увагу на дату в документі і на дату відео де ви все самі розказали про причину пригоди. (практично зізнались)
Я "лох" і вже маю докази вашої прямої вини, а в Оранті - це їх робота - виявляти шахрайські дії.
3) Добре, прийде "Айдар" і що далі? Конфлікт???
Хтось щось скаже, хтось щось кине, хтось когось вдарить (не дай Бог ножем) чи гранату кине...
Ви розумієте, що ви свідомо провокуєте, підставляєте людей на незаконні дії???
Когось можуть затримати, не дай Бог посадити...
А с чого все почалось ? А з зірваних різьб на колесі і вашої самовпененності "а пронесёт".
Ви готові ризикувати людьми заради своїх амбіцій?
Ви взагалі цих людей поважаєте???

П.С. постирайте всі відео і "не плещіть язиком наліво-направо".
Може Оранта ще не долучила до доказів ваших щиросердних зізнань.

-----------------------
Ага...
Бачу "пізно Вася пить боржомі" - апеляцію програв.  :facepalm:
Відмовили.

То чим же все закінчилось?
Вже договорюйте, якщо почали...
мені шкода що ви настільки бридка і нерозумна істота, оскільки на каналі є відео суду і на суді Я чітко і згідно офіційних доказів довів що Я зупинився і лише трюоді колесо відвалилось, а от чому походу якийсь водій що їхав позаду наїхав на колесо і підштовхнув його на зустрічну колію? Я незнаю, хоча підозрюю що він був такий же (ущербний) як і ви, сподіваюсь хоча б не барига...
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Хотілось би зазначити одну річ на загал:
В першу чергу це стосується тих хто підлайкує моєму опоненту, у якого зі зрозумілих причин бізнес несклався, так він вирішив "розкрити карти" та піднасрати в мою карму, - Шановні оскільки ви підтримуєте баригу і одночасно є моїми співмешканцями в межах України, та в межах даного форуму, то не жалійтесь що дороги погані що ціни великі що десь там добре а у Нас погано,
    Тому що десь там, люди хочаб мають повагу до своїх співгромадян а не покривають бариг, і тим паче їх не підтримують а в кращому випадку депортують,
    Може хоч поясните за що ви лайкали цьому  вумнику?
Який намагаючись мене обгадити на мому ж каналі розповідав мені що бабітові підшипники ковзання не стираються а в першу чергу зношуєттся колінвал, Ви хоч розумієте кого підтримуєте?  :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 22:19:17мені шкода що ви настільки бридка і нерозумна істота, оскільки на каналі є відео суду і на суді Я чітко і згідно офіційних доказів довів що Я зупинився і лише трюоді колесо відвалилось, а от чому походу якийсь водій що їхав позаду наїхав на колесо і підштовхнув його на зустрічну колію? Я незнаю, хоча підозрюю що він був такий же (ущербний) як і ви, сподіваюсь хоча б не барига...
По правді кажучи, не уявляю, як може водій позаду підштовхнути чи не підштовхнути колесо. :dunno: Сидів у засідці і в потрібний момент вискочив з правильного напрямку, щоби влучно поцілити неочікувано відірване колесо прямо у спеціально підібраний та виставлений у правильне місце бус? Ви хоч раз у житті грали футбол?  :wacko: Колесо, яке відділяється від попереднього автомобіля, є непередбачуваний об'єкт і в умовах щільного руху ще й малопомітний. На відміну від несправних шпильок власника несправного авто.

Судячи з усієї Вашої попередньої риторики, навколо Вас усі дурні та скотиняки, а Ви - біленька пусічка. Усі мають Вас жаліти, злочинну недбалість прощати і чисто на знак поваги обдаровувати грошима та цінними подарунками? Власною недбалістю Ви розхерачили буса людині - то ж тепер майте мужність визнати власну провину та ремонтуйте бус. Ну, так вже сталось, нічого назад не відкатати. Добре, що ніхто не загинув. А якщо у Вас грошей не вистачає на ремонт, то тепер Ви маєте можливість заробити "швидких грошей" та побути у шкурі тих самих людей, котрих називаєте "баригами".

...Коли я трохи в крузака в'їхав, то одразу прийшов до власника з пропозицією ремонту за мій рахунок. Бо зрозуміло, що гальма закінчились у мене, а не в крузака. Як людина прийшов і власник поводився, як людина, ми гарно усе владнали, без ментів та судів. І страховка усе покрила, і залишились гарні стосунки і зі страховою компанією, і з власником крузака.

Але це все було вже потім. А ввечері після події вже нікуди не поїхав, як планував вранці, сидів та обмірковував ситуацію, фактичні обставини справи, справедливість, юридичну реалізацію справедливості та особисті якості усіх сторін. Зараз можу сказати, що мені не соромно за власну поведінку у тій ситуації. Крузовод не винен у тому, що у мене була протерта гумова накладка на гальмі і мокра підошва мого черевика просто зіслизнула з педальки гальма. І я вчинив усі дії, щоби виправити наслідки моєї недбалості. Був готовий навіть славутку продати, якби знадобилось. Ніхто не винен у моїй недбалості окрім мене. І дякувати Богу, що я не пожлобився на страховку (взяв максимально можливу) і страхова покрила витрати крузовода у повній мірі. Це добре хтось придумав, страхувати цивільну відповідальність; не варто ігнорувати цивільне страхування.

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 23:17:03
Хотілось би зазначити одну річ на загал:
В першу чергу це стосується тих хто підлайкує моєму опоненту, у якого зі зрозумілих причин бізнес несклався, так він вирішив "розкрити карти" та піднасрати в мою карму, - Шановні оскільки ви підтримуєте баригу і одночасно є моїми співмешканцями в межах України, та в межах даного форуму, то не жалійтесь що дороги погані що ціни великі що десь там добре а у Нас погано,
    Тому що десь там, люди хочаб мають повагу до своїх співгромадян а не покривають бариг, і тим паче їх не підтримують а в кращому випадку депортують,
    Може хоч поясните за що ви лайкали цьому  вумнику?
Який намагаючись мене обгадити на мому ж каналі розповідав мені що бабітові підшипники ковзання не стираються а в першу чергу зношуєттся колінвал, Ви хоч розумієте кого підтримуєте?  :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Ну щоб люди зрозуміли який я " барига" :
шатуни 4 штуки, фольксваген, шкода, двигун 1.6 АЕЕ, ABU - я вам віддавав за 2000 грн
Кому цікаво в неті можете перевірити ціни або прозвонити розборки.
- при цьому чітко вказав, що вони з одного двигуна, були надані детальні фото (прямо в об"яві) пропонував надати додаткові фото.
- при цьому чітко повідомив, що відправлю наложкою без будь яких передплат навіть на доставку. Просто кажете куди і кому відправляти і я відправив.
Ви маєте можливість все перевірити хоч візуально, хоч з мікрометрами.
Я все проміряв, бо маю мірний інструмент - я ж "барига" і "бізнес в мене не складається". Напевно тому я маю кошти, щоб купувати додаткові інструменти.
Які мені як розборщику не зовсім потрібні.

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 22:19:17мені шкода що ви настільки бридка і нерозумна істота, оскільки на каналі є відео суду і на суді Я чітко і згідно офіційних доказів довів що Я зупинився і лише трюоді колесо відвалилось, а от чому походу якийсь водій що їхав позаду наїхав на колесо і підштовхнув його на зустрічну колію? Я незнаю, хоча підозрюю що він був такий же (ущербний) як і ви, сподіваюсь хоча б не барига...
Так.
Я добре продивився відео і дуже уважно, тому чітко вказав (до секунди) на важливі факти.
На суді ви зовсім нічого не довели, ви просто фантазували і відверто (вибачте) брехали!!!
Що автомобіль завжди в належному стані.

Грудень місяць 20 року, ваші відео - авто тарабанить, як не знаю що.
Травень місяць 21 року, ваше відео де ви приїхали на суд - як тарабаніло - так і тарабанить.
Мало того кермо ви повертаєте так, що видно як воно гнеться.
Це несправність кермового управління - експлуатація транспортного засобу ЗАБОРОНЕНА (згідно правил ДР)
Я розумію, гідрача нема, але я знаю як на ВАЗі працює кермо ( з квітня 1993 року - по вересень  2001 року) я їздив саме на ВАЗ 21063

П.С. на мене такі вирази, як ви видаєте:"ущербний", "барига", "бридка і нерозумна істота" і т.д. , діють не так як ви сподіваєтесь.
У вас в відео - це ВСІ навкруги.
Перечитайте нашу першу переписку  (що ви тихцем виклали сюди)
Ваші слова:
"якшо Я розглядаю життя як зебру, то пройшовши чорну лінію порертаю на 90 % гр і дарлі рухаюсь не звертаючи :-)"
Скажіть, ви точно на білій лінії звернули???

olegopel

Цитата: olegopel від 13 Вересня 2021, 13:37:20Який намагаючись мене обгадити на мому ж каналі розповідав мені що бабітові підшипники ковзання не стираються а в першу чергу зношуєттся колінвал, Ви хоч розумієте кого підтримуєте?                   
на вашому каналі:
https://youtu.be/3IOjtS6_xRA
Я вас не "обг...", не треба говорити неправди, тим паче що канал відкритий. І зайти має право будь хто, якщо ви його не заблокували.
Але результат того що ви показали в відео - це повною мірою вина моториста, а не виробника пальця, який ви встановили з некоректними змінами його розмірів і т.д.
Простими словами "нахімічили" та щей безвідповідально.

П.С. Якщо я-моторист, збираючи двигун - встановлюю в нього деталі,
Які не передбачають встановлення саме в цей двигун - то вже повною мірою беру на себе повну відповідальність за якість матеріалів і виконаних робіт.

П.С. звернення до всіх!
Шановні співрозмовники зайдіть на вище вказане відео в Ютуб, там є коменти.
Подивіться відео, почитайте коменти - зробіть СВОЇ висновки.
До речі, в моїх коментах можуть бути неточності або навіть помилки.
Якщо ваша ласка, то буду вдячний мене виправити. :thank_you:




Kudrik

Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 23:17:03на мому ж каналі розповідав мені що бабітові підшипники ковзання не стираються а в першу чергу зношуєттся колінвал
Все правильно он сказал. Непонятно, почему ты не знаешь таких элементарных вещей.
При условии грязного масла(мелкая пыль, абразив)...конечно быстрее сотрется твердая закаленная поверхность. А более мягкая опора (алюминий. олово, бабит)....могут вообще не пострадать от износа.
Читайте библию А. Хрулева. Ремонт двигателей зарубежных автомобилей. Там поясняется , почему так...