Поліс обов"язкового страхування, або (автоцивіла). Невже знову махінація(развод)

Автор VAZ 21053, 17 Травня 2021, 08:35:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kudrik

Цитата: olegopel від 13 Вересня 2021, 15:26:25Шановні співрозмовники зайдіть на вище вказане відео в Ютуб, там є коменти.
Подивіться відео, почитайте коменти - зробіть СВОЇ висновки.
Лично я даже и НЕ собираюсь тратить время, на этого склочника и горе ломастера...

Для меня уже достаточно было шоком слушать его расказ, как он кернил вгш шатуна классики, "чтобы палец плотнее держался". Это жесть. Зачем далее тратить время.....

igo61

У меня вопрос к модераторам: а можно на тему замок навесить?
Аргументы: в теме подаётся заведомо неправдивая информация. А в последнее время вообще тема скатилась на банальный срач и злостное нарушение Правил форума.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

VAZ 21053

Цитата: Kudrik від 13 Вересня 2021, 15:42:02
Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 23:17:03на мому ж каналі розповідав мені що бабітові підшипники ковзання не стираються а в першу чергу зношуєттся колінвал
Все правильно он сказал. Непонятно, почему ты не знаешь таких элементарных вещей.
При условии грязного масла(мелкая пыль, абразив)...конечно быстрее сотрется твердая закаленная поверхность. А более мягкая опора (алюминий. олово, бабит)....могут вообще не пострадать от износа.
Читайте библию А. Хрулева. Ремонт двигателей зарубежных автомобилей. Там поясняется , почему так...
Ви щось переплутали адже аналогія незрозуміла, а саме:
- данна пара з'єднання працює як на зтерання так і на наклеп, і тому Ваше твердження може бути розглянуто до даних обставин максимум на 50% і також, Я ж зрозуміло що після капітали залив масло з піском, а хулі щоб швидше притерлось :wallbash:
- у мене при гірших умовах працювали старі деталі які показані в тому відео і якось пальці не зтерлись, від слова взагалі, поясніть мені будь, ласка чому в мене тоді коліно до сих пір стоїть на автомобілі і не стерлось а знаходиться в номіналі?
- і на останок для особливо впертих знатоків, в мене є автоматичний кернер, яким Я можу на спір вдарити по пальцю який проїхав понад 60.000, і вдарю по даному пальцю і по раковині все стане зрозуміло, відео можу викласти до себе на канал, і якщо Вам не шкода пляшки коньяку Болград, на яку Я готовий з вами поспоити, то Я приймаю виклик.
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Kudrik

Тоже считаю, что тема скатилась в срач , не по теме первоначального заголовка.
Высказал свое мнение и модераторам, в лс...

YDoron

Цитата: igo61 від 13 Вересня 2021, 16:33:46
У меня вопрос к модераторам: а можно на тему замок навесить?
Аргументы: в теме подаётся заведомо неправдивая информация. А в последнее время вообще тема скатилась на банальный срач и злостное нарушение Правил форума.

По поводу правдивости информации, это не проблема, есть пункт правил 1.2. Каждый может рассказывать своё мнение, на то и форум, чтобы обсудить его тут.
Но вот общаться нужно прилично без наездов друг на друга, с уважением, поэтому модераторов прошу разобраться и принять меры.

olegopel

Тема: "Поліс обов"язкового страхування, або (автоцивіла). Невже знову махінація(развод)"
В процесі розборів польотів, було з"ясовано, про неправдивість свідчень автора теми і спробу ввести в оману інших учасників форума.

Подальші спори і дописи в темі, взагалі вийшли за рамки самої теми та перейшли (вибачте) в "розборки" в технічничних питаннях.
І є несуттєві для назви самої теми.
Аби не вводити в оману читачів (не всі читають повністю тему).
То сама назва теми " знову махінація(развод)" - виявилась не правдивою (наклепом, брехнею)
"махінація(развод)" - не підтвердились, навіть навпаки.
Тому я згоден з колегами, що Тему краще "вбити" аби не розповсюджувати неправдивої інформації. 

igo61

Саме такою була і моя думка, коли виносив пропозицію про закриття теми.
Інформація, що подана топікстартером є  не помилковою (що можна було б зрозуміти і виправити стан справ), а свідомо хибною. Такою, що вводить читачів в оману і створює форуму кепську славу.
Поэтому тема таки достойна закрытия, ради будущих поколений.  ;)
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

VAZ 21053

Не можемо справедливо розсудить - то давайте закидає о шапками? :-D :-D :-D :-D :-D,
   А по темі що?
Я нікого в свохйтемі насильно не утримую, персонаж що вирішмюив мені нагадати в капці теж мною до обговорення не запрошувався, які до мене питання?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 13 Вересня 2021, 21:44:13Я нікого в свохйтемі насильно не утримую, персонаж що вирішмюив мені нагадати в капці теж мною до обговорення не запрошувався, які до мене питання?
"адже ми поки що живемо у біль чи менш вільній і демократичній країні"  - ваші слова!
От ви і вирішили "нагадити в капці" Оранті ... :yahoo:
Прикро, але вийшло навпаки :o - самі собі ..., про це ви самі гарно розповіли. :help:

П.С. "Абдула, ты как здесь оказался??? :rolleyes:
        Стреляли..." ;)



Toris

Тема розвинулась у деструктивному напрямку.
Тему закриваю.