Электроавтомобили

Автор Алла, 07 Серпня 2008, 19:59:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: Toris від 25 Листопада 2021, 23:55:26Тупориле також заплатить:
1) грузчику с рынка платить нечем, если у него нет квартиры.
2) ну обяжут его выплачивать по 500 гривен в мес, или меньше, а инфляция и т.д.?
3) а если он банкрот, живёт у детей, или в общаге, то и платить нечем.
4) А если бы простой работяга на жигулях? В этой неразвитой стране (имею в виду чинуш и законы) обычно всегда водителя признают виновным, даже если он невиновный. Не ту страну назвали гондурасом.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Цитата: Romka від 25 Листопада 2021, 21:45:46
Цитата: drone від 25 Листопада 2021, 18:21:52Вы не разводите демагогию, а приезжайте в Куйив августовским безветренным днем и попробуйте подышать тем воздухом с недостатком кислорода в СО2.
Всегда поражали такие люди газоанализаторы, откуда такая точность измерения СО2???
Дышать ни как не хуже степей Украины (как выросший в этих экологически чистых степях могу сказать), это все субъективное мнение основанное на информации с телевизора, максимум, что можно различить (и то не постоянно)  это окраску запаха автомобильным выхлопом, спасибо за евро 4 и выше, которого большинство
Вибач, але я хімією керуюсь СО2 можу порахувати і підтвердити від обсягу легень, %кисню по масі в повітря (а не об'єму), і відсоток поглинання за один видих і масу МО2 за видих.
Продовжимо.
Н2, саме молекулярний водень. В 1кг маємо 500моль водню. При утворенні води в хімічному паливному елементі- катаоізаторі іде розділення О2 і розтягування Н2 і утворення Н2О, рри цьому утворюється 235кДж/моль тепла, тому 500*235кДж= 117,5Мдж, або 32кВт енергії. При 85% ккд маємо з 1 кг колісну енергію руху 27,7кВт.
1 кг водню займе нестисненого - 11,2м.куб, а стисненого до 150 атм - 74,л. Балон в 40 кг влізе лише 0,535кг водню, а це 14,83кВт. Два балони 1,07кг водню в них.
1 кг водню еквівалентен потенергії 2 ,67л бензу, а по колісній енергії 27,7кВт у волню і 12,2кВт*0,2 у бензу 2,44кВт, тобто 27,7/2,44=11,35літрам бензину 1 кг водню.
Тобто для славуторозміру електрославути на додному паливнлму елементі, так я це славутофорум, треба для того ж запасу ходу 3, 34 балонів водню 40літрових. Тануна.

Вигідніще паливні елементи не на водні, а на бензині. Водневі то первинні паливні бо простіше, лише водегь і кисень. В бензині є ще й карбон.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

#812
Цитата: Romka від 25 Листопада 2021, 21:45:46
Цитата: drone від 25 Листопада 2021, 18:21:52Вы не разводите демагогию, а приезжайте в Куйив августовским безветренным днем и попробуйте подышать тем воздухом с недостатком кислорода в СО2.
Всегда поражали такие люди газоанализаторы, откуда такая точность измерения СО2???
Дышать ни как не хуже степей Украины (как выросший в этих экологически чистых степях могу сказать), это все субъективное мнение основанное на информации с телевизора, максимум, что можно различить (и то не постоянно)  это окраску запаха автомобильным выхлопом, спасибо за евро 4 и выше, которого большинство
Вы еще скажите, что за 20 лет сверепствующей декоммунизации качество воздуха в Куйиве никак не изменилось   :facepalm:
Концентрации и все прочее есть у соответствующих организаций. И они постоянно пишут примерно следующее
Цитувати виділенеВ Киеве сильное загрязнение воздуха, местами – в три раза выше предельно допустимой нормы
...
Госслужбы Украины по чрезвычайным ситуациям подтверждает, что основным источником загрязнения города является автотранспорт – 85% вредных выбросов.
https://focus.ua/ukraine/468307-v-kieve-silnoe-zagryaznenie-vozduha-v-tri-raza-vyshe-maksimalnoy-normy



Цитата: ВКБ від 26 Листопада 2021, 10:33:20
реба для того ж запасу ходу 3, 34 балонів водню 40літрових. Тануна.

Вигідніще паливні елементи не на водні, а на бензині. Водневі то первинні паливні бо простіше, лише водегь і кисень. В бензині є ще й карбон.
А еще на метановом ГБО никто не ездит. Вы ж только посчитайте сколько занимает метан необходимый для аналогичного пробега!!!1!!!1!!!11!!!!111!!!1
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Вище помилився по енергії згорання  кг і літр по бензину

Короче, з 1  л. бензину, це 33 тис Кдж при 0,85 ккд паливних хімічних елементіа  співвідношення по славутоелектровибігу між 3,4 балонами водню тобто 1 кг водню є 3,44літри бензу.
Тобто якщо реалізують спалювання бензину в паливній комірці при ккд 85%, то співвідношення 1кг водню буде до 3,4л.бензину, що зручніше. Питання хо воно буде за девайс, скільки місця і вартість і довговічність і чи це взагалі серійно і реально.
3,4л.бенз легше вмістити ніж 1 кг водню в 3 40-ка літрових балонах.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Цитата: drone від 26 Листопада 2021, 11:19:24
Цитата: Romka від 25 Листопада 2021, 21:45:46
Цитата: drone від 25 Листопада 2021, 18:21:52Вы не разводите демагогию, а приезжайте в Куйив августовским безветренным днем и попробуйте подышать тем воздухом с недостатком кислорода в СО2.
Всегда поражали такие люди газоанализаторы, откуда такая точность измерения СО2???
Дышать ни как не хуже степей Украины (как выросший в этих экологически чистых степях могу сказать), это все субъективное мнение основанное на информации с телевизора, максимум, что можно различить (и то не постоянно)  это окраску запаха автомобильным выхлопом, спасибо за евро 4 и выше, которого большинство
Вы еще скажите, что за 20 лет сверепствующей декоммунизации качество воздуха в Куйиве никак не изменилось   :facepalm:
Концентрации и все прочее есть у соответствующих организаций. И они постоянно пишут примерно следующее
Цитувати виділенеВ Киеве сильное загрязнение воздуха, местами – в три раза выше предельно допустимой нормы
...
Госслужбы Украины по чрезвычайным ситуациям подтверждает, что основным источником загрязнения города является автотранспорт – 85% вредных выбросов.
https://focus.ua/ukraine/468307-v-kieve-silnoe-zagryaznenie-vozduha-v-tri-raza-vyshe-maksimalnoy-normy



Цитата: ВКБ від 26 Листопада 2021, 10:33:20
реба для того ж запасу ходу 3, 34 балонів водню 40літрових. Тануна.

Вигідніще паливні елементи не на водні, а на бензині. Водневі то первинні паливні бо простіше, лише водегь і кисень. В бензині є ще й карбон.
А еще на метановом ГБО никто не ездит. Вы ж только посчитайте сколько занимает метан необходимый для аналогичного пробега!!!1!!!1!!!11!!!!111!!!1
точняк, ото коли совок був, ото був рай на землі, дерева вищі, продукти кращі, повітря чистіше, трава зеленіше, життя краще. Але от освіта в деяких людей слабувато давалась, раз правильне написання назви міста викликає такі труднощі

drone

Цитата: User2108 від 26 Листопада 2021, 11:58:11
точняк, ото коли совок був, ото був рай на землі, дерева вищі, продукти кращі, повітря чистіше, трава зеленіше, життя краще. Але от освіта в деяких людей слабувато давалась, раз правильне написання назви міста викликає такі труднощі
Вот-вот.  Пишут по старой памяти не зная, что теперь KyivNotKiev!
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

#816
Цитата: drone від 26 Листопада 2021, 11:19:24А еще на метановом ГБО никто не ездит.
У мене на фірмі вже не заправляють метан - дОрого. Їздять на пропані, бензині, солярі.

ВКБ

#817
Цитата: Toris від 26 Листопада 2021, 15:11:53
Цитата: drone від 26 Листопада 2021, 11:19:24А еще на метановом ГБО никто не ездит.
У мене на фірмі вже не заправляють метан - дОрого. Їздять на пропані, дизелі бензині, солярі.

На бензі і то дешевше.

Toris: Перепрошую, замість дизеля мав написати бензин. Уже виправив всюди.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 05 Лютого 2022, 23:57:03
Электромобиль Таврия Славута
https://youtu.be/qiaGQPJdw0M
"Володимир Довгань .... Скажите, а печка как работает?
KOZAK ELECTRO
В данном авто стоит дизель  «Вебасто» "
https://kozak-ev.com.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F/
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Китайский рынок изнутри
https://youtube.com/watch?v=__Csdt3Nq-Y

Это пока у нас Китай ассоциируется с амулетами, ну максимум gelly.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"