Дикость... Или этот безумный, безумный Мир.

Автор Сергей, 09 Січня 2018, 16:05:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: drone від 06 Лютого 2022, 18:52:09Отсоединение ЛЭП от генерации с вводом двух счетов за передачу и за использование - это нужно для внедрения рынка по европейским нормам.
Ну не знаю, чи ми про одне і теж..... В цеху "сетей і подстанций" промпідприємства  де працював з 80х були наші (цеха-підприємства) ГПП, на них комірки для "сторонніх споживачів (підприємств), - наше підприємство получало за транспортування електроєнергії а також ха обслуговування комірок.  Точно не помню з яких це років почалося. Так що не нове.  Обслуговування точно було, бо в цеху була группв РЗА, високовольтна, ремонтники і т.п (і ця плата  логічно - бо не кожен сторонній споживач мав такий же обслуговуючий персонал для щорічного обслуговування, та аваріних ремонтів) . За "+" генерацію реактивної підприємству не платили, хоча кажуть колись були і такі моменти.
Про обслуговування обл газами -та вони не те що краника не поміняють, фарбу жовту заставляють купувати частника і красити труби у дворі (а про ті труби  що йдуть вулицями поверху взагалі зробили вид що не бачать.)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Холодный танец смерти! 21-летнюю девушку после ночных развлечений нашли обнаженной и мертвой
https://youtu.be/MeaOwI2ivQk
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх