Немножко юморка

Автор admin (предыдущий), 20 Червня 2015, 21:13:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sadist


Володимир

Підозрюю що награно, сумніваюсь що хтось з інструкторів ризикнув отак світити фейсом і викласти відео без згоди дівчини відео в ютуб.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

У мене була схожа клієнтка. Врешті решт чоловік з нею розлучився. Бо занудна і не хотіла навчатись розуму.

Romka

Цитата: Володимир від 08 Лютого 2022, 15:22:00
Підозрюю що награно, сумніваюсь що хтось з інструкторів ризикнув отак світити фейсом і викласти відео без згоди дівчини відео в ютуб.
Ясно, що постановка. Це сукупний образ деяких персонажів, бо такі є.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Кіно про "Таврію" 1.3. Авторська версія Самохвалова.


Володимир

Я один бачу на 1:52 бортовий газ-52?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 24 Жовтня 2022, 09:08:39Я один бачу на 1:52 бортовий газ-52?
То є студебекер з якого совєти той газ копіювали.

VAZ 21053

Цитата: Володимир від 06 Вересня 2021, 13:18:27Ще відео по цій темі, але трохи цікавіше ніж попереднє.

Spoiler
[close]
так а хто проти - не хош не льєш, своїми розказами про те що це не діє ці майстри несвідомо признають - що як не як а все ж присадки ну як мінімум додають якості мастилу, а якщо їх ще і вірно застосовувати і не жаліти коштів на якісні засоби,  то у мене компресія наприклад вирівнялася повсіх циліндрах, а якщо ще і врахувати логіку: "навіщо воно," -  то можна і замість масла залити наприклад кока колу, двигун теж буде працювати,хто не вірить подивіться канал гараж 54.
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Mirotvorec

Цитата: User2108 від 24 Жовтня 2022, 09:20:08
Цитата: Володимир від 24 Жовтня 2022, 09:08:39Я один бачу на 1:52 бортовий газ-52?
То є студебекер з якого совєти той газ копіювали.
:-D  :-D  :-D  :-D