На горячую дергается, работает рывками

Автор efimboy91, 25 Травня 2021, 08:11:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

efimboy91

Подскажите пожалуйста такая проблема - на горячую дергается, работает рывками вплоть до того, что глохнет, подключаю аварийное зажигание тогда заводится , но на нем не едет ,когда машина холодная все отлично, поменял: бронепровода, крышку трамблера , бегунок, датчик холла, свечи ,машина на газу поменял еще на СТО ремкомплект ГБО , не знаю уже куда смотреть???


Володимир

Цитата: efimboy91 від 25 Травня 2021, 08:11:49
Подскажите пожалуйста такая проблема - на горячую дергается, работает рывками вплоть до того, что глохнет, подключаю аварийное зажигание тогда заводится , но на нем не едет ,когда машина холодная все отлично, поменял: бронепровода, крышку трамблера , бегунок, датчик холла, свечи ,машина на газу поменял еще на СТО ремкомплект ГБО , не знаю уже куда смотреть???
Перевір мітки ремня ГРМ, швидше за все перескочив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

IvanHinchuk

Цитата: efimboy91 від 25 Травня 2021, 08:11:49
Подскажите пожалуйста такая проблема - на горячую дергается, работает рывками вплоть до того, что глохнет, подключаю аварийное зажигание тогда заводится , но на нем не едет ,когда машина холодная все отлично, поменял: бронепровода, крышку трамблера , бегунок, датчик холла, свечи ,машина на газу поменял еще на СТО ремкомплект ГБО , не знаю уже куда смотреть???
Та ж сама проблема, на холодну їде як не має бути а тільки прогріється , а якщо ти ще й десь зупинився все, їхати неможливо, мітки зходяться, незнаю вже куди дивитись

Володимир

Цитата: IvanHinchuk від 07 Серпня 2022, 14:03:00
Цитата: efimboy91 від 25 Травня 2021, 08:11:49
Подскажите пожалуйста такая проблема - на горячую дергается, работает рывками вплоть до того, что глохнет, подключаю аварийное зажигание тогда заводится , но на нем не едет ,когда машина холодная все отлично, поменял: бронепровода, крышку трамблера , бегунок, датчик холла, свечи ,машина на газу поменял еще на СТО ремкомплект ГБО , не знаю уже куда смотреть???
Та ж сама проблема, на холодну їде як не має бути а тільки прогріється , а якщо ти ще й десь зупинився все, їхати неможливо, мітки зходяться, незнаю вже куди дивитись
Раз мітки сходяться, але це не означає що вони таки дійсно сходяться, то можливо дуже раннє запалювання, або трамблер не впорядку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Це ж карб у вас, то може механічний бензонасос дохне?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Сергей

Цитата: IvanHinchuk від 07 Серпня 2022, 14:03:00
Та ж сама проблема, на холодну їде як не має бути а тільки прогріється , а якщо ти ще й десь зупинився все, їхати неможливо, мітки зходяться, незнаю вже куди дивитись
90% что насос-особенно, если на горячую и после стоянки с выключенным движком более 5 мин. Потом после пару сотен метров все приходит в норму-насос охладился бензином и больше авто не чихает. Так?
Есть ещё вариант, что ослабли гайки на креплении насоса и шток на горячую плохо толкает насос. По трассе не проявляется, а в городской толчее, когда температура движка лезет за 90 градусов может дергаться и даже глохнуть.
З.Ы. надеюсь, что в баке не спиртовой бензин, а иначе насос не причем. Летом на спирту вообще не езда, а сплошная  :hysterics:-это же карбюратор  :facepalm:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

IvanHinchuk

Цитата: Сергей від 09 Серпня 2022, 11:23:38
Цитата: IvanHinchuk від 07 Серпня 2022, 14:03:00
Та ж сама проблема, на холодну їде як не має бути а тільки прогріється , а якщо ти ще й десь зупинився все, їхати неможливо, мітки зходяться, незнаю вже куди дивитись
90% что насос-особенно, если на горячую и после стоянки с выключенным движком более 5 мин. Потом после пару сотен метров все приходит в норму-насос охладился бензином и больше авто не чихает. Так?
Есть ещё вариант, что ослабли гайки на креплении насоса и шток на горячую плохо толкает насос. По трассе не проявляется, а в городской толчее, когда температура движка лезет за 90 градусов может дергаться и даже глохнуть.
З.Ы. надеюсь, что в баке не спиртовой бензин, а иначе насос не причем. Летом на спирту вообще не езда, а сплошная  :hysterics:-это же карбюратор  :facepalm:
Є сумніви на рахунок цього варіанту бо на гарячу при прокручування стартера час від часу є щось схоже на підклинювання  (моментом стартеру тяжко провернути) описав проблему в темі питання і відповіді

IvanHinchuk

Цитата: Сергей від 09 Серпня 2022, 11:23:38
Цитата: IvanHinchuk від 07 Серпня 2022, 14:03:00
Та ж сама проблема, на холодну їде як не має бути а тільки прогріється , а якщо ти ще й десь зупинився все, їхати неможливо, мітки зходяться, незнаю вже куди дивитись
90% что насос-особенно, если на горячую и после стоянки с выключенным движком более 5 мин. Потом после пару сотен метров все приходит в норму-насос охладился бензином и больше авто не чихает. Так?
Есть ещё вариант, что ослабли гайки на креплении насоса и шток на горячую плохо толкает насос. По трассе не проявляется, а в городской толчее, когда температура движка лезет за 90 градусов может дергаться и даже глохнуть.
З.Ы. надеюсь, что в баке не спиртовой бензин, а иначе насос не причем. Летом на спирту вообще не езда, а сплошная  :hysterics:-это же карбюратор  :facepalm:
Коротше, були проблеми з котушкою пробивала на корпус і то тільки коли машина прогріта поміняв але ривки нікуди не поділись, в гаражних умовах програвав двигун до 100градусів ( не працює датчик температури) але машина працює прекрасно і при такій температурі але коли глушиш і залишаєш на 10 хвилин після знову починають плавати оберти і ривки, та такі що здається що в тебе хтось ззаду на тросі висить і намагається завестись "з ходу". Я от думаю якщо винуватець проблеми не реагує на температуру двигуна а реагує на (скоріш за все) загальну температуру підкапотного простору то може це коробка? ( Доречі важливий факт задня швидкість майже не працює, постійно вибиває але вона вибивала ще до цієї проблеми)

Toris

У мене схожа проблема була. Лезом ножа піджав контакти на роз'ємах трамблера та комутатора - і сталось чудо: автомобіль перестав глохнути. Головне не перестаратись: піджаті контакти дуже туго входять, треба акуратненько з'єднувати комутацію, щоби відповідні контакти не запихнути кудись.

Згодом здох комутатор, і поки здихав, були схожі симптоми, але то вже інша історія.

IvanHinchuk

Цитата: Toris від 22 Серпня 2022, 20:07:54У мене схожа проблема була. Лезом ножа піджав контакти на роз'ємах трамблера та комутатора - і сталось чудо: автомобіль перестав глохнути. Головне не перестаратись: піджаті контакти дуже туго входять, треба акуратненько з'єднувати комутацію, щоби відповідні контакти не запихнути кудись.

Згодом здох комутатор, і поки здихав, були схожі симптоми, але то вже інша історія.
ВСЕ проблема вирішена, весь цей час голову любив датчик ХОЛЛА замінений незадовго до появи даної проблеми, дякую всім хто допомагав

Дмитрий 1.2 s.i

Подскажите такая же проблема на инжекторе

Romka

Точно так не може бути. Опишіть точно.
Якщо пробіги великі і до двигуна ніхто не дивився, то глохнуть може із-за засраного РХХ. Треба карбклінером прочистити його і місце установки.
Але на інжекторі з мотором 1.2 це має бути якийсь Армагеддон, щоб глохнути як на карбі з прогрівом.
Опишіть все детально і точно, вкажіть пробіг.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4