Цікаве відео

Автор Володимир, 22 Червня 2011, 17:49:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Типу як у шкоди суперб (твіндор) можна було відкрити або кришку багажника, або всю ляду як октавії :)

Володимир

Давно чув за гриб веселка, але не знав як виглядає, хоча давно бачив їх в одному лісі в великій кількості.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

 :-D В лісі з'явилась ще одна палка  :-D І в маршрутці дрин :lol:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

NEXAT — трактор майбутнього | Випробування в Україні| Автономний робот
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 27 Жовтня 2022, 11:27:27NEXAT — трактор майбутнього
В чомусь це - гут, а в чомусь цей гут -швах..  Таж сама, велика ширина "захвата" буде мати свої мінуси....Ну наприклад.... поля не завжди рівний стіл, чи то ямка, чи то курганчик...чи кущик, чи дерево....., Як поведе себе утримання на курсі, коли наприклад один  "двіжитель" попаде в калюжу на полі, а другий в цей момент в яму. Скоріш за все це не для всяких полів. (а бескрайніх целінних полів в Україні практично немає) А тим більш не для  маленьких фермерських клаптиків в нас, чи як ми тут колись бачили на відео з мадам за кермом трактора. Тоді треба буде якось стандартизувати ширину поля, бо наприклад пройшов поле за ... ну скажімо надцять проходів і залишилась необроблена полоса шириною метра два? та щей не ровна бо якась посадка збоку ....І так на надцяти полях.... Це мабуть більше для Канадських просторів, чи штатівських, чи казахських....
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цей комбайн для великих господарств, думаю і в Україні і в світі буде чимало таких де поля будуть дозволяти його використовувати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 29 Листопада 2022, 11:15:12[youtube]How To Make a non-contact AC line checker

Якщо є такий NE555P таймер? Зроби якщо є, хоча б на світлодіод. Цікаво яку глибину стіни цегла-бетон та штукатурки проб"є?  Я пробував промислові шукачі скритої проводки -гімно, або все звенить або бреше. Шукав в бетоних плитах, в квартирі.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

НЕЧЕСТНОЕ ПРЕИМУЩЕСТВО AUDI QUATTRO
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris


Toris