Машина не заводится совсем

Автор Андрей, 07 Січня 2016, 12:10:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Это всего лишь "альтернативная" замена датчика холла. Но и то, мотор будет колбасить, и ехать можно более менее на малой скорости и с небольшим нажимом на педаль.
Но это долампочки, если нерабочий коммутатор; ВВ провода; пробитый бегунок; сгоревший резистор в бегунке; нерабочие свечи. В таком случае, панацеей будет возить в багажнике буксирный трос. Вот с ним ты доедешь до дома. Но только в качестве прицепа.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Сергей

Цитата: Андрей від 27 Червня 2016, 22:19:27
Хочу купить себе аварийное зажигание, в каких случаях оно выручает? Действительно ли это нужная штука?
Когда сдохнет Датчик Холла - может помочь. А эта зараза  }-) может сдохнуть в самый не подходящий моммент

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Vitaliy.

Ещё один неуважительный к своей машине пользователь. Был тут один, так само бранился на свою тачку. Добранился. Нет ни тачки, ни его сдесь. Как вы яхту назовёте, так она и поплывёт.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Григорий

Я вожу с собой аварийки и один раз просто попробовал её, едет примерно при 60-70 км сносно, на холостых работает но неустойчиво. На крайний случай доехать можно и никого не беспокоить, на газу не пробовал.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

ZazSkavytaM

Доброго времени суток, проверил свечи искра есть, проверил метки все нормально совпадает, давление насос накачивает, что может ещё быть что он не заводится.

Skiper

Цитата: ZazSkavytaM від 12 Жовтня 2022, 11:14:42Доброго времени суток,
І тобі не хворать.
Шановний, ти звідки?
Щоб не пішов за руським кораблем, по перше треба написати, яка в тебе машина.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Цитата: ZazSkavytaM від 12 Жовтня 2022, 11:14:42Доброго времени суток, проверил свечи искра есть, проверил метки все нормально совпадает, давление насос накачивает, что может ещё быть что он не заводится
Компресія є?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZazSkavytaM

Цитата: Володимир від 12 Жовтня 2022, 13:42:04
Цитата: ZazSkavytaM від 12 Жовтня 2022, 11:14:42Доброго времени суток, проверил свечи искра есть, проверил метки все нормально совпадает, давление насос накачивает, что может ещё быть что он не заводится
Компресія є?
есть

Володимир

Підозрюю що машина інжекторна, насос може качати замалий тиск, він відключається через 10 секунд незалежно чи тиск в рампі є, чи його нема. Також регулятор тиску може не тримати потрібного тиску, або між регулятором тиску та ресивером відсутній патрубок, в результаті з прокручування КВ тиск в рампі не падає. Також, те що іскра є, не означає що вона достатньо сисльна щоби запустити двигун.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

А автору релігія не дозволяє написати, що за машина?

Yapaul

Славута 1.3і почала глохнути (через 7-10сек після запуску) якщо температура нижче +15. А з настанням морозів холодний запуск значно ускладнився. Бувало по 5-6 разів її заводжу, а вона все одно глохне через кілька секунд. Акум заряджений, бензонасос новий. На СТО не змогли (не захотіли) прочитати помилки. Бо в них нема ODB1 (хоча моя під odb2 перероблена). Начитавшись форумів, перевірив датчик температури і виявив обрив одного з проводів. Припаяв новий роз'єм і проблема зникла

vladishtm

Цитата: Yapaul від 22 Грудня 2022, 14:49:35На СТО не змогли (не захотіли) прочитати помилки.
Апм краще самому придбати отакий ( в мене такий)
Spoiler
або провідний. Блютузний удобніший
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

VAZ 21053

Цитата: vladishtm від 22 Грудня 2022, 19:52:29
Цитата: Yapaul від 22 Грудня 2022, 14:49:35На СТО не змогли (не захотіли) прочитати помилки.
Апм краще самому придбати отакий ( в мене такий)
Spoiler
або провідний. Блютузний удобніший
Я теж хоч не такий але вже другий придбав і не шкодую, перший викрали потім один из Алі прийшов з урізаним функціоналом , а потім Я ще один норм в Україні придбав, і взагалі не парюсь, але Якщо людині зручніше через СТО то не варто його відмовляти ми живемо у вільній країні, і можливо людині не цікаво втрачати свій час на освоєння всього сервісного функціоналу авто- зазу
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured