Салонний фільтр для славути

Автор PashaF, 26 Липня 2013, 10:27:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

PashaF

Думаю кожного з нас дістала пилюка яка набирається з неймовірною швидкістю, а все через те що під капотом немає ніякого фільтра, а все шо йде в машину з повітрям йде і у салон.
І немає спеціальних фільтрів, принаймі я не знайшов. Прийшлось робити фільтр самостійно.
На базарі купив металічну дрібну сітку з нержавійки


Москітну сітку


Знайшов 4 болти з прорезиненими шайбами, можливо резина і не обовязково, але сітка не так портиться при прижиманні.


Вирізав з залізної сітки прямокутник, за шаблон взяв папір формату А4, але має бути на 4-5 сантиметрів довше ніж довжина паперу. Натягнув над вентиляторами і прикрутив.


Для того шоб не попадала всяка дрібота цього достатньо, але ж пилюка. Я вирізав з москітної сітки прямокутник, склав в двічі. Ось на фоні паперу А4


І закріпив по верх металічної сітки


(Додаток після порад)
Вирішив проблему з фільтром для пилюки за допомогою отакої спеціальної ганчірки для миття вікон, посуди і.т.д.

плюси
1) Щільна
2) Пропускає добре повітря
3) Товщина десь 1 мм
4) Не дорого)

Вирізав з неі прямокутник і вставив над самою пічкою між сіткою з нержавійки і москітною сіткою.


 Включав вентилятор - повітря йде, не так шоб аж дуже але відчутно.

А шоб всілякий мотлох не попадав в середину самого повітрозабірника, зробив з нержавіючої металевої сітки отак








Фильтр для печки славута, салонный фильтр славута, пыль в салоне славуты, сетка воздухозаборника, как сделать фильтр от пыли в славуте

Славик

От пыли это не спасет, надо было между сетками подложить что-то, поролона или вырезать внутренность с воздушного фильтра с какой-нибудь машины. Сетка у меня тоже стояла, от листьев спасала

Сергей

синтипон между сеткой он даст положительный эфект от пыли! но не на долго!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

PashaF

Першочергове,  що я ставив над сіткою то був якраз паралон

але товщина в нього  1 сантиметр, і повітря йшло туговато. Якщо підкажете від чого можна взяти тоненький паралон 2-4 мм, то буду дуже вдячний. Як варіант хотів розполовинити той що маю, але то дуже тонка робота. Пригадую, що чи холодильник чи телевізор був обмотаний тоненьким паралоном, але все давно вже повикидалось.

Славик

Я ставил себе поролон 4 или 5 мм где-то, но его растягивать нужно чтоб воздух хорошо пропускал, покупал в МЕТРО

АнтохА

не даст ничего и синтепон, потому что еще есть дыра для слива воды внизу крыла и вся ниша арки выше подкрылка, фильтромат надо ставить непосредственно сверху вентилятора печки

Сергей

Цитата: Антонне даст ничего и синтепон, потому что еще есть дыра для слива воды внизу крыла и вся ниша арки выше подкрылка, фильтромат надо ставить непосредственно сверху вентилятора печки
ты знаеш я когда ездил с теми фильтрами что мы делали из того куска что у тебя на бывшей работе были на станках! так вот через крылья как раз и не тянуло! и в салоне пыли небыло!  потому что когда едеш воздух заходит сверху а выходит в крыле с низу! да когда затормозиш в пыли резко и тебя накроет иогда возможно пыхнет в салон! но сколько ездил по полю за впереди идущим авто то при закрытых окнах в машине спокойно можно было дишать!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

PashaF

Вирішив проблему з фільтром для пилюки за допомогою отакої спеціальної ганчірки для миття вікон, посуди і.т.д.

плюси
1) Щільна
2) Пропускає добре повітря
3) Товщина десь 1 мм
4) Не дорого)

Вирізав з неі прямокутник і вставив над самою пічкою між сіткою з нержавійки і москітною сіткою.


 Включав вентилятор - повітря йде, не так шоб аж дуже але відчутно.

PashaF

Цитата: sniperа чего не хотите примерить фильтра с двигателя?
я бы сам примерил, но у меня сеткой закрыто
Нема під руками, їхати купляти - далеко трохи.  Можливо вже є якісь ідеї? Я так зрозумів, що ви пропонуєте розібрати повітряний фільтр, дістати гармошку, і якось прикріпити над пічкою?

Славик

уверен что он будет создавать большое сопротивление потоку воздуха

Max 55

можно готовый взять с Ланоса
или с Шевролёта, правда там большой плоский

Володимир

Цитата: sniperкак есть, но он собака высокий :(

или ланос


у меня есть снятая печка, но не знаю когда до нее доберусь
Пробував тільки що славутовський інжевий фільтр приставляти до пічки, то він сантиметра на 3 коротший, і на 3 см вужчий. Якщо включити моторчик то дує трохи слабше, і з приставлянням фільтру оберти збільшуються.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Так чим закінчились цікаві досліди?

ZaVa

Цитата: Toris від 21 Березня 2018, 13:39:14
Так чим закінчились цікаві досліди?
Вони закінчилися ще в 2013 році.
:)
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Toris