Вопросы к администрации.

Автор LonelyWolf, 19 Лютого 2014, 00:44:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Думаю, питання більше у швидкості мобільного каналу. На стаціонарних комп'ютерах з кабельним інтернетом у мене нічого не гальмує, скільки би відео не було викладено.

Vitaliy.

Ясно, понятно, буду так же просто ссылку вставлять.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Toris від 25 Червня 2021, 21:30:03
Думаю, питання більше у швидкості мобільного каналу. На стаціонарних комп'ютерах з кабельним інтернетом у мене нічого не гальмує, скільки би відео не було викладено.
40 мегабіт маю на роботі, то навіть з одним відео сторінка гальмує, включаю ютуб чи відкриваю інші сторінки в неті де є кілька вставлених відео, то без проблем.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Вчера не мог зайти, писало ошибку 502
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

YDoron

был сбой, исправлен, все снова работает.

User2108

Щось трапилось із форумом? На телефоні не завантажується повністю все оформлення

Vitaliy.

Пару дней незаходилось на форум, чё то ругалось, что то о небезопасности писалось. А сейчас зашлось как обычно. Это у всех так?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Цитата: Vitaliy. від 13 Серпня 2021, 14:37:19
Пару дней незаходилось на форум, чё то ругалось, что то о небезопасности писалось. А сейчас зашлось как обычно. Это у всех так?
Було таке
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Сертифікати безпеки закінчились і браузер кричить, що так жить ніззя.

Адмін уже все поправив.

Vitaliy.

Кнопка- Добавить фото, не работает?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

romuald

Ще правка не працює. Після неї замість тексту кракозябри...

YDoron

Цитата: Vitaliy. від 26 Листопада 2021, 19:43:44Кнопка- Добавить фото, не работает?
Цитата: romuald від 27 Листопада 2021, 07:05:25Ще правка не працює. Після неї замість тексту кракозябри...

Вполне возможно есть сейчас с этими функциями проблемы. Спасибо за информацию, учту при следующих обновлениях форума. Всем бобра.

Vitaliy.

почему не работает кнопка- добавить фото?
это у меня так или у всех?
нажимаю на неё, вставляю картинку с компа, там выскакивает текст- подтвердите действие на славутофоруме.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Ой, Віталій, форум у чомусь тебе запідозрив... ;) Поки не пізно, зачисть кеш браузера за весь час.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх