Авешка 250

Автор Жулик, 02 Червня 2014, 09:12:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

SWarlock

Та не, 5 лет, ИМХО, маловато будет. Особенно, у нас.
Правда, уже сказали, что планируют производить электрокары у нас. Лет через 5-7. Основная проблема все та же: литий и элементы питания на нем...
Пока что сами батарейки очень дОроги. И, зачастую, не успевают отбить экономически свой ресурс до своего издыхания.
ЗЫ: Никола Тесла был умным, но не был маркетологом. Что мы и пожинаем до сих пор.  :wacko:
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Жулик

Цитата: SWarlock від 18 Вересня 2018, 19:32:34
Та не, 5 лет, ИМХО, маловато будет. Особенно, у нас.
Правда, уже сказали, что планируют производить электрокары у нас. Лет через 5-7. Основная проблема все та же: литий и элементы питания на нем...
Пока что сами батарейки очень дОроги. И, зачастую, не успевают отбить экономически свой ресурс до своего издыхания.
ЗЫ: Никола Тесла был умным, но не был маркетологом. Что мы и пожинаем до сих пор.  :wacko:
Та далико ходить не нужно ты посмотри что было 5лет назад, я на дачу за 45мин доезжал а сейча. 1,5часа(.
Стоит фигануть одному кенту какуе то розработку и всеее прорыв я гребу.

Toris

Цитата: Жулик від 19 Вересня 2018, 06:57:17Та далико ходить не нужно ты посмотри что было 5лет назад, я на дачу за 45мин доезжал а сейча. 1,5часа(.
Стоит фигануть одному кенту какуе то розработку и всеее прорыв я гребу.
Я вже давно мрію про гелікоптер... :-D

Жулик

Бл..ть опять начала хреново работать авто на бензе :facepalm:.
Да шож такое, видно карб промывка не дает такого супер эфекта (.
Короче купил вчера присадку (промывку форс) в бенз, думаю должно помочь, вить все еще не так кретично.
Если нет то есть еще вариант очистки, я скидывал видос)

Sergik32

ти не один такий хто їздить на гавноподібному паливі і при переході на бензин каже що щось хреново працює. Не мучте ті двигуни, дайте їм жити і їсти те що їм треба, а саме, бензин.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Та цука всегда заправляюсь на одной заправке, а тут захотелось эксперементов)

Sergik32

а ти думаєш шо на одній і тій же заправці один і тойже бенз тіко ціна різна?. малий мій вчора залив газу на модній заправці і холості такі стали що просто срака, і на бензі не хоче нормально робити, а до цього було все на простій дешевій і все робило.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Хз от по газу тфу тфу тфу я заправляюсь везде и все норм. Кроме цука недоливов.


YUKON

#1778
Цитата: Жулик від 19 Вересня 2018, 09:42:56
Бл..ть опять начала хреново работать авто на бензе :facepalm:.
Да шож такое, видно карб промывка не дает такого супер эфекта (.
Короче купил вчера присадку (промывку форс) в бенз, думаю должно помочь, вить все еще не так кретично.
Если нет то есть еще вариант очистки, я скидывал видос)

Я вважаю що ти залив оту присадку напрасно, з неі толку як з козла молока. Крім того, ця присадка піднімає всяку хрін з баку, і догадайся куди це все тягнеться??? Віірно, у форсунки...не те щоб каркаю, але є вірогідність, що поідеш на повну чистку...бак, сітка і аж до форсів. Знайомий в мене линув ХайГіровськоі промивки паливноі системи...чистив все. Діло було на 13-му ТАЗі(розумій 8-й ТАЗ)
Цитата: Sergik32 від 19 Вересня 2018, 10:06:51
ти не один такий хто їздить на гавноподібному паливі і при переході на бензин каже що щось хреново працює. Не мучте ті двигуни, дайте їм жити і їсти те що їм треба, а саме, бензин.
...летіло каркало, каркало летіло, докаркалось, впало і злетіло...летіло каркало...  }-)

Sergik32

да ладно вам, то я просто, бо у самого немає ГБО, то мене не сильно але трошки давить
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Валерий

Цитата: SWarlock від 18 Вересня 2018, 19:32:34
Та не, 5 лет, ИМХО, маловато будет. Особенно, у нас.
Правда, уже сказали, что планируют производить электрокары у нас. Лет через 5-7. Основная проблема все та же: литий и элементы питания на нем...
Пока что сами батарейки очень дОроги. И, зачастую, не успевают отбить экономически свой ресурс до своего издыхания.
ЗЫ: Никола Тесла был умным, но не был маркетологом. Что мы и пожинаем до сих пор.  :wacko:
он знав те, що від нас гарно заховали, чи стався, яксь збій, раніше елктрику,  передавали повітрям, акуми як такі, не були потрібні
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

SWarlock

Sergik32, за каждый написанный собственный пост (сообщение на форуме) откладывал бы, ни много, ни мало, по 1 грн. Уже бы и ГБО было, и на газ денег нормально осталось бы. ;)  :-D
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Sergik32

згоден, але скажу чесно, чогось боюсь газу, не погану роботу двигуна а чисто як бомбу. не знаю чого, але є така якась страшилка в голові.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Сержик, бомба -  це коли газ змішаний з повітрям у правильній попорції. Наприклад, випари у бензобаку - теж невеличка бомба. Ми ж не їздимо завжди з повним баком, еге ж? І бак у нас не авіаційний гумовий, а звичайна жорстка ємність, яка є контейнером для змішування повітря і випарів бензину.

Жулик

Чесн сказать про бомбу никогда не думал и по сей день не думаю.
Може шо не курю  :-D