Передній Тормозний диск який краще?

Автор Андрій, 03 Вересня 2014, 16:52:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

Всім доброго дня прийшов час замінювати передній тормозний диск через виробку. Хто що може порадити у виборі фірми,що якісніше ,та які є нюанси привиборі(підробки)

Max 55

а сколько пробег у тебя?

только завод надо брать

Андрій

75000км виробітка десь приблизно 2мм але тормозить якось не дуже,  колодки Tomex

Володимир

Цитата: Андрій ZAZ 2009 si75000км виробітка десь приблизно 2мм але тормозить якось не дуже,  колодки Tomex
Колодки нові, чи притерті вже? В мене на стрій машині і з більшою виробіткою без ВУТ були хороші тормоза, тому думаю що міняти ще зарано.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

A4_

Колодки поменяй, томекс не торт.

Володимир

Цитата: A4_Колодки поменяй, томекс не торт.
Хороші колодки, ти ще порекомендуй дафмі поставити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрій

Томекс хороші колодки, я на багатьох їздив ,а виробітка на диску зїдає колодки по бокам і з кожного боку площина контакту колодки зменшилась десь на 5мм,Тому диск міняти треба.
Напевно буду брав завод тільки треба щоб бариги не обманули або через нет.

Володимир

Цитата: Андрій ZAZ 2009 siТомекс хороші колодки, я на багатьох їздив ,а виробітка на диску зїдає колодки по бокам і з кожного боку площина контакту колодки зменшилась десь на 5мм,Тому диск міняти треба.
Напевно буду брав завод тільки треба щоб бариги не обманули або через нет.
Тут http://zapchastizaz.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=535&category_id=6&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26 є, магазин досить надійний.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

wytnic

Завод больше не производит запчасти. Найти АвтоЗАЗ практически не реально либо цена задрана как на японские детали. Посоветуйте фирму дисков на перед, будьте добры.

Kritik

TOMEX найкращі колодки які тільки можна купити на Славуту
проблема в чомусь іншому
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

wytnic

Цитата: Kritik від 20 Червня 2016, 13:40:35
TOMEX найкращі колодки які тільки можна купити на Славуту
проблема в чомусь іншому
Тормозные диски ищу. Впрочем кулаки тоже нужны.

ВКБ

Купуй любі можна не дорогі з круговими канавками від шліфовки. Сади на чистий торець фланцю і любі тормозні колодки і катайся собі. Всі вони працюють, на спусках затяжних тормози ДВС. Спалити можна любі колодки і диски і японські.
Якщо товщина диску  не менша за 6,5мм - не пеерймайся. міняй колодки і катайся. Поставиви я собі Золекс (60грн 4 шт.) - ну трохи наче гіршк тормозить, але привикаєш і немає проблем. Не скриплять - вже 700 км проїхав, притерлись до старого диску у якого 8мм лишок.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

aaa.pmkk

Исходя из опыта эксплуатации предыдущей машинки (Тавр 2002г) я бы поискал тормозные диски Пеленга (по-моему Италия). Биение (на станке с индикатором часового типа) значительно меньше чем заводских, износоустойчивость минимум в два раза выше.

JeepKa

хто їздить на Аурора (бліни) які відгуки?
всі місцеві продавани бються в груди кажуть шо добрі диски...  ціна 520 за два
Пеленга ніде немає навіть в неті остання ціна 620 за дві
завод на запчастізаз теж нема остання ціна 303/шт. найшов у нас в магазині 195/шт. каже шо оригінал (отримали з запоріжжя)....
хз, шо то брати..


Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

JeepKa

Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®