Просто Славута -> ВАЗ-21114-НІМФА -> FIAT Doblo Турбо Каблучок

Автор gray-black, 21 Листопада 2014, 03:29:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gray-black

пробіг 83 000
середній розхід 10,4 літри газу на сотку,міряю далі
сталася печалька,ніч-моросить-зустрічна-яма :wallbash:,мінус дві передні гуми,на одній шишака,іншу прорубав,зараз стоїть 185/60/14,знайомий радить поставити 185/65/14,каже на 60-й задовбався диски рівняти,залізяк нема,я їх і не хочу,же ще які поради будуть  :thank_you:

повна загрузка з доміками
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Toris

Під таку масу треба інше авто...

gray-black

посуд об'ємний і не дуже важкий :ok:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 84 000
на днях придбав пару гуми BRIDGESTONE Blizzak Revo GZ 175/65/14,після 185/60 "ками" наче гідропідсилювач хтось поставив, один диск прокатували, внутрішня сторона постраждала, накачав 2,2,вроді нічого, час покаже.

сьогодні хотів зареєструвати ГБО, виявилось що документи недійсні, ліцензія була дійсна тільки 2 дні після установки, власник станції мене не попередив, а тепер хоче 250 грн за новіу ліцензію, мол я не попитав(я ж то розраховував на 10 днів після встановлення), щось будем вирішувати.

для тих хто думає ставити ГБО чи ні, є цікава інфа-після 19.12.19 вартість паперів про установку буде коштувати 2500 грн.а після нового року буде ще веселіше((((


image hosting sites

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Володимир

Цитата: gray-black від 04 Грудня 2019, 20:20:26для тих хто думає ставити ГБО чи ні, є цікава інфа-після 19.12.19 вартість паперів про установку буде коштувати 2500 грн.а після нового року буде ще веселіше((((
Скоро газ взагалі не буде вигідним, один відомий олігарх робить все для цього.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Так не мовби по новому законодавству не потрібно рееструвати гбо?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Ivan1988

Цитувати виділенедля тих хто думає ставити ГБО чи ні, є цікава інфа-після 19.12.19 вартість паперів про установку буде коштувати 2500 грн.а після нового року буде ще веселіше((((
Впервые слышу.
Цитувати виділенеСкоро газ взагалі не буде вигідним, один відомий олігарх робить все для цього.
Это ещё не точно, пока только разговоры.
Цитувати виділенеТак не мовби по новому законодавству не потрібно рееструвати гбо?
Кто такое сказал? Регистрировать нужно, но при перерегистрации не нужно делать экспертизу, а раньше делали.

gray-black

бачив тільки що таврончик :-D,не фотошоп
free picture upload
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#1299
Цитата: Володимир від 06 Грудня 2019, 12:15:01Дорогі номера.
Не дуже. Це колись було дорого.
Зараз на сайті сервісних центрів МВС можна замовити і отримати, де зручно.

Хотів собі замовити, але вирішив, що немає сенсу: славутка за визначенням "непомітне машинко" і "світити" її дорогими номерами немає сенсу ні перед патрулями, ні перед громадянами. Вийожуватись можна мерсами з ферерами; а на славці крутий номер може бути ознакою проблем з самооцінкою у замовника, що для патрулів може означати "псих за кермом". А психи входять до кола постійних клієнтів патрулів. :)

Наприклад, на викладеному вище таврончику ляда іншого кольору, можливо, лише з грунтом, але вже з темним протиправним тонуванням скла, двірник відсутній, парктронік відсутній, ліхтарі старі - зате на вихлопі блискучий нацюцюрник і номерочок блатненький. :facepalm:

Єдиним виправданням власнику таврончика може бути, що "беха - в тотал, а номери залишились": іменні номери прив'язуються до П.І.Б. власника і їх можна перечіплювати на інше авто із занесенням в техпаспорт, де робиться відповідна відмітка.

_Oleksandr_

Цитата: gray-black від 06 Грудня 2019, 12:06:26бачив тільки що таврончик :-D,не фотошоп
Говорят, иногда определенные лица такие номера специально ставят на тазики (чтобы не сдавать чтоли), пока не найдеться "покупатель". Видел новые КХ 0001 на жигулях со двора - "прожили" они на машине всего несколько месяцев.

Серёга

Я уже как пару месяцев получил местные номера, мне попался красивый номер)
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

gray-black

пробіг 84 700
застукало щось в задньому барабані-вскриття показало терли колісні болти об півмісяць ручника,колодки майже стерті-на заміну,циліндрам жити недовго-теж в сміття,один підшипник сухий,не вив,вле краще замінити,втановив задні бризговики,бо був один і той теліпався як собаче вухо,їдем далі  :mitsu:
free image upload

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 85 000
зареєстрував ГБО,майже 400 грн.зробив на сто ревізію по переднім гальмам,замінили нижню подушку куліси,сайлент-блок тяги,карданчик калиновський впровадили,ричагом менше махати став }-)


photo upload sites
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Toris

Поздоровляю з реєстрацією ГБО! :clap: Вписав - і катаєш спокійно.