Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

1 Користувач і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

#7905
Цитата: Серёга від 03 Вересня 2020, 01:22:05я всегда думал что вентилятор радиатора дует на радиатор
Какой же Вы глупенький :) При движении это ваше обратное движение воздуха встречается с противошёрстным движением воздуха, и получится фигня.

Порушення п.4.10 Правил (образа честі та гідності співрозмовників, підбурювання до розв'язання міжусобних конфліктів). Штраф +15%. Модератор Toris.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Людині треба підказать,  а не опустить.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

це форум славутоводів, а не славутологів, тіт є речі які варто пояснити, в житті різне буває
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

KOT

Цитата: Vitaliy. від 03 Вересня 2020, 09:50:32
При движении это ваше обратное движение воздуха встречается с противошёрстным движением воздуха, и получится фигня.
Я когда-то другу перепутал +/- на коннекторе вентилятора, ну верней коннектора не было, скрутка, изолента. Говорит не мог понять что за странная фигня  с темперутрой творится. Потом проходил возле машины, слышу на меня дует))

Romka

Питання, вкого на скільки бреше спідометр відносно ЖПС???
У мене на 130 спідометра 115-118 км\год ЖПС!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: Romka від 03 Вересня 2020, 13:13:55
Питання, вкого на скільки бреше спідометр відносно ЖПС???
У мене на 130 спідометра 115-118 км\год ЖПС!
У меня на 130 по спидометру по GPS около 122-124.

Sergik32

жпс бреше всіхда
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

Цитата: Sergik32 від 03 Вересня 2020, 13:17:33
жпс бреше всіхда
Невже вiн дурний за всiх ?
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

егеж, навіть за радянський трос спідометра який трусить стрілку
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

_Oleksandr_

Цитата: Sergik32 від 03 Вересня 2020, 13:17:33
жпс бреше всіхда
Ну точнее чем тавроспидометр это уж точно. По моим наблюдениям скорость по GPS более-менее совпадает с той которая должна быть относительно оборотов ДВС на соотвествущем размере колеса и передаточных числах КПП.

Toris

#7915
Приймачі GPS різні бувають. Найточніший пристрій - той, у якому ти власноруч виставив мінімальний час опитування.
В програмах для смартфонів я не зустрічав таких налаштувань. А при замірах швидкості звернув увагу на запізнення реакції смартфона. Зробив висновок, що з метою економії акумулятора програма опитує приймач GPS не дуже часто.

На одному з авіафорумів є чувак, який розробляє обладнання для розпилення корисних личинок над полями. На авіаційних швидкостях похибка запізнення даних GPS дуже критична. То він опитував приймач GPS окремим апаратним модулем, щоби часто і без затримок. І вже готові дані головний модуль брав на опрацювання.

Висловлюючись технічною мовою, тросик механічного спідометра має мінімальну затримку реакції на зміну швидкості, а GPS-приймач має мінімальну апаратну похибку між двома сусідніми опитуваннями.

Можна заглибитись ще у точність даних для цивільних (+/- 15 метрів) та військових (+/- 3 міліметри) застосувань, однак аналіз треків службового транспорту навіть у цивільному діапазоні показує цілком пристойну відносну точність. Тобто при сталій швидкості (постоянной скорости) автомобіля покази швидкості від приймача GPS будуть точнішими, ніж покази механічного тросика.

Sergik32

ну добре, поспорили помірялись і все вияснили. тросик автобуса еталон самий точний
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 03 Вересня 2020, 14:30:15тросик автобуса еталон самий точний
GPS точніший.
А механічний тросик має завищувати покази згідно генеральної лінії партії ще часів СРСР, чим вища швидкість - тим більше бреше у більшу сторону. Щоби водії не перевищували.

Vitaliy.

Цитата: Sergik32 від 03 Вересня 2020, 14:30:15тросик автобуса еталон самий точний
Ти не всё знаешь про эти ущербные транспортные средства. На Е3 там уже мозги, куча датчиков, электронная педаль, и не тросиковый привод спидометра.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

ну коли я робив троса на еталон і возив їх в Бориспіль на завод то там ще були тросики
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0