Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

1 Користувач і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 20 Квітня 2021, 09:25:18
Цитувати виділенеНі, знімаєш тубус, справа від руля є болт що кріпить панель до кронштейна, послаблюєш, піднімаєш колінами пенель вверх скільки влізе і затягуєш болт. Після чого сверлиш тонкий отвір біля болта щоби сверло пройшло через панель і кронштейн, та вкручуєш заморіз, надалі про тертя можна забути.
Что имеется ввиду "тубус"? Тубус подрулевых переключателей? То есть нужно снимать руль. Или достаточно снять пластиковые накладки верхнюю и нижнюю?
"достаточно снять пластиковые накладки верхнюю и нижнюю."
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Спасибо. Вечером буду пробовать.

User2108


товариші, виділене овалом, то таки мітка, по якій можна виставляти ВМТ чи МЗ, так?

ВКБ

Якщо іншої немає то так. Був горбик відлитий на торці з зовні біля руч'я
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Kudrik

Цитата: ВКБ від 20 Квітня 2021, 12:47:41Був горбик відлитий на торці
Там видно, начебто горбик. Только его закрыла буква серая. ....
Но , бы все таки перепроверил/сопоставил, по шестерне кол.вала, на всякий случай...

User2108

Цитата: Kudrik від 20 Квітня 2021, 14:48:21
Цитата: ВКБ від 20 Квітня 2021, 12:47:41Був горбик відлитий на торці
Там видно, начебто горбик. Только его закрыла буква серая. ....
Но , бы все таки перепроверил/сопоставил, по шестерне кол.вала, на всякий случай...
там навпроти того горбику є такий самий, тільки наче як без засічки

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 20 Квітня 2021, 10:00:30
Спасибо. Вечером буду пробовать.
Забув додати, пенель тиснеш колінами вверх і одночасно рукою тиснеш кронштейн вниз, і не забуть вкрутити саморіз, бо стантартне кріплення не надійне.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитата: Володимир від 20 Квітня 2021, 16:33:44
Цитата: Ivan1988 від 20 Квітня 2021, 10:00:30
Спасибо. Вечером буду пробовать.
Забув додати, пенель тиснеш колінами вверх і одночасно рукою тиснеш кронштейн вниз, і не забуть вкрутити саморіз, бо стантартне кріплення не надійне.
Попробовал. В моем случае не помогло. Панель и так была натянута на этом креплении вверх. Как смог натянул ещё сильнее, но на зазоре трущихся деталей рулевой и панели никак не сказалось.

ВКБ

На обручі на фото їх ьам два відлито під 180, а засічнасна одному. Маюуть воно. Бо балансувальна лунка з іншого боеу є, тому то з метою засічка мітки стоїть.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 20 Квітня 2021, 19:46:14
Цитата: Володимир від 20 Квітня 2021, 16:33:44
Цитата: Ivan1988 від 20 Квітня 2021, 10:00:30
Спасибо. Вечером буду пробовать.
Забув додати, пенель тиснеш колінами вверх і одночасно рукою тиснеш кронштейн вниз, і не забуть вкрутити саморіз, бо стантартне кріплення не надійне.
Попробовал. В моем случае не помогло. Панель и так была натянута на этом креплении вверх. Как смог натянул ещё сильнее, но на зазоре трущихся деталей рулевой и панели никак не сказалось.
Попробуй відпустити болти біля дверей і внизу на бадачку, а потім зятягни, там також є люфти для регулювання.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ИнФлеймс

Розібрав двигун і побачив маслозйомні кільця з плоскою робочою поверхнею у всіх цилиндрах.  Питання - це від зносу, чи воно і має так бути.

Vitaliy.

давно износились.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: ИнФлеймс від 04 Травня 2021, 21:46:40
Розібрав двигун і побачив маслозйомні кільця з плоскою робочою поверхнею у всіх цилиндрах.  Питання - це від зносу, чи воно і має так бути.
Нові так виглядають, а ці вже зносились
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

#8518
Виною - брудне повітря і паузи в заміні воздухофільтру. Мікропил як мілкий наждак.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

Коллєги, підкажіть, якого основного радіатора можна взяти на даний час щоб був хвайний і не тік. Вже та утєчка набридла, другий радіатор і той тече.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0