Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

al.dudka

Цитата: GETbMAH від 31 Березня 2021, 21:58:14Хлопці, хто добре з фізикою дружить, підкажіть будь-ласка, чи можна вирішити задачу
Поставить диод в линию датчик сопротивление

Romka

Комради, питання випливає з фото: А не заблизько двигун до стакана????

Десь міліметрів 3 - 5.

Я якщо, мало то скільки треба і зхерабля це могло трапитись, що міняти?

Заздалегідь дякую.  :thank_you:

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Подушка права верхня порвалась. Або відкрутилась, або тріснув кронштейн. На заміну.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

подушка, став 2108, з перерібкою. вона мякіша
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

User2108

Цитата: Sergik32 від 16 Квітня 2021, 12:37:29
подушка, став 2108, з перерібкою. вона мякіша
Тож подушки 2108 не такі по формі та кріпленні. Як вона туди стане?

ВКБ

#8495
У мене 10 років замінена на заз рідну м'яка не нарадуюсь. До неї і рвались, і дубові були і кронштейн вирвало в місці штиря М10 диру.
Гайку М10×1 треба подовжену вдвічі сталь 35 сиру калібровагий шестигранник Закалити на 28..32 HRc ще круче буде. Я самотрчену поставив і широку шайбу, тепер немає пробоем. Звичайна гайка рве різь.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Ок, подушка так подушка. Є заводська,  ще запакована, 8 р як лежить. Тепер потрібна методика, як одному її замінити . Є естакада і немає захисту двигуна, як вхідні данні.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Vitaliy.

Цитата: Romka від 16 Квітня 2021, 23:05:49потрібна методика, як одному її замінити
Домкрат, мотор снизу приподнимать, палку и монтировочку, ключ на 17 накидной и головку с воротком.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: User2108 від 16 Квітня 2021, 21:04:32
Цитата: Sergik32 від 16 Квітня 2021, 12:37:29
подушка, став 2108, з перерібкою. вона мякіша
Тож подушки 2108 не такі по формі та кріпленні. Як вона туди стане?
Трохи треба пошаманити, дивись фото, на телефоні з хрома фото не видно.











Цитата: ВКБ від 16 Квітня 2021, 21:06:00
У мене 10 років замінена на заз рідну м'яка не нарадуюсь. До неї і рвались, і дубові були і кронштейн вирвало в місці штиря М10 диру.
Гайку М10×1 треба подовжену вдвічі сталь 35 сиру калібровагий шестигранник Закалити на 28..32 HRc ще круче буде. Я самотрчену поставив і широку шайбу, тепер немає пробоем. Звичайна гайка рве різь.
В мене до цієї стояла рідна заводська конвеєрна, але різниця там дуже відчутна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Подскажите, руль на Славуте можно регулировать вверх-вниз? Во время езды тубус руля трёт об пластик верхней накладки издавая скрип. Нужно на пол сантиметра вниз опустить.

Vadim_K

Цитата: Ivan1988 від 19 Квітня 2021, 18:16:36Подскажите, руль на Славуте можно регулировать вверх-вниз?
Вообще-то нет.
Можно немного на шлицевой части рулевой вал - червяк рулевой. Но там обычно посажен до упора вниз, можно только вверх приподнять.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Ivan1988

Цитата: Vadim_K від 19 Квітня 2021, 20:13:37
Цитата: Ivan1988 від 19 Квітня 2021, 18:16:36Подскажите, руль на Славуте можно регулировать вверх-вниз?
Вообще-то нет.
Можно немного на шлицевой части рулевой вал - червяк рулевой. Но там обычно посажен до упора вниз, можно только вверх приподнять.
Ясно. Вверх пробовал, но это ничего не даёт. Попробовал немного поиграться с креплением нижней части пластика, чуть сместил. Вроде бы стало лучше, но все равно на маленьких кочках будет задевать и скрипеть.

ВКБ

#8502
Славута тут як машинка з атракціону автодром...іграшкова якась...дровішки
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 19 Квітня 2021, 18:16:36
Подскажите, руль на Славуте можно регулировать вверх-вниз? Во время езды тубус руля трёт об пластик верхней накладки издавая скрип. Нужно на пол сантиметра вниз опустить.
Ні, знімаєш тубус, справа від руля є болт що кріпить панель до кронштейна, послаблюєш, піднімаєш колінами пенель вверх скільки влізе і затягуєш болт. Після чого сверлиш тонкий отвір біля болта щоби сверло пройшло через панель і кронштейн, та вкручуєш заморіз, надалі про тертя можна забути.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеНі, знімаєш тубус, справа від руля є болт що кріпить панель до кронштейна, послаблюєш, піднімаєш колінами пенель вверх скільки влізе і затягуєш болт. Після чого сверлиш тонкий отвір біля болта щоби сверло пройшло через панель і кронштейн, та вкручуєш заморіз, надалі про тертя можна забути.
Что имеется ввиду "тубус"? Тубус подрулевых переключателей? То есть нужно снимать руль. Или достаточно снять пластиковые накладки верхнюю и нижнюю?