Выбор аккумулятора

Автор JeepKa, 20 Липня 2015, 22:50:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ZaVa

Цитувати виділенеНічого не зміниться якщо в тебе тиристор трищить з частотою 25 герц, якщо з меншою, то буди довбити сильніше.
При підключенні в паралель лампі резистора 1кОм напруга на клемах акб починає зростати, правда резистор ( 2Вт ) швидко гріється за 100 градусів.

Я от думаю чи потрібно змінювати якісь параметри в схемі - встановити потужнішу лампу, додати ємності в конденсатори ?
І що робити з банкою, в якій щільність 1,22 ? Заряджати її окремо ? Чи заряджати АКБ повністю?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: Алексчук від 26 Січня 2017, 10:30:39
Какие минимальные параметры тиристора должны быть, т.е. мин ток, который он должен выдерживать и минимально выдерживаемое напряжение. Хочу восстановить вторую долбилку, а мастер электриков пообещал посмотреть тиристор, но нужно дать параметры.
Мінімум 150А.
Цитата: ZaVa від 26 Січня 2017, 11:03:21
Цитувати виділенеНічого не зміниться якщо в тебе тиристор трищить з частотою 25 герц, якщо з меншою, то буди довбити сильніше.
Я от думаю чи потрібно змінювати якісь параметри в схемі - встановити потужнішу лампу, додати ємності в конденсатори ?
І що робити з банкою, в якій щільність 1,22 ? Заряджати її окремо ? Чи заряджати АКБ повністю?
Я би радив решту банок розрядити, і потім продовжувати зарядку до 15 вольт на клемах. Я в себе починав зарядку на щільності 1,21 якщо пам"ять не зраджує, дотягнув до 1,30, звичайною зарядкою щільність не дуже піднімалась.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Max 55

если АКБ более 7-10 лет и одна банка посыпалась, тоесть не берет заряд, надо такой аккумулятор утилизировать, я понимаю что много роликов есть по оживлению одной банки, но я лично стремаюсь лезть внутрь и заряжать одну банку, большой есть риск искрения, и тогда МАЛО НЕ ПОКАЖЕТЬСЯ, и на лекарства будет гораздо больше потрачено чем на новый АКБ, не верю я в эти долбилки, существует понятие усталость металла, так вот в таком АКБ пластины уже исчерпали свой ресурс, ведь им было "не сладко" работать в кислоте, утилизируйте не мучайтесь, я в свое время пытался восстановить, даже разработал приспособу что бы каждую банку заряжать в отдельности без риска искрения (этот способ годится только для АКБ у которых перемычки открыты) и все без толку, ресурс они исчерпали, извините!

Max 55

Цитата: Salek від 26 Січня 2017, 14:23:26
Цитата: Max 55 від 26 Січня 2017, 14:15:05
не верю я в эти долбилки
Это не религия,верю не верю.
Понятно что посыпавшийся труп не подымишь.Но эффективно десульфатировать кальциевый АКБ ничем другим у меня не получилось.
Цитата: Max 55 від 26 Січня 2017, 14:15:05
существует понятие усталость металла
Каким боком к АКБ!
Цитувати виділенеУСТАЛОСТЬ МЕТАЛЛА — явление, приводящее металл к разрушению после многократного изменения его напряженного состояния. Это разрушение идет путем прогрессивного развития трещины усталости , возникающей в зоне максимальных напряжений.
О друг, я знал, что ты будешь первым!
так же само кальциевый АКБ у меня не получилось восстановить, но я скажу у меня уже нет не желания не времени восстнавливать АКБ, дыщать этой этой гадостью и стоять с амперметрами и вольтметрами как дурачок  :yahoo:

ZaVa

Цитувати виділенеЯ би радив решту банок розрядити, і потім продовжувати зарядку до 15 вольт на клемах. Я в себе починав зарядку на щільності 1,21 якщо пам"ять не зраджує, дотягнув до 1,30, звичайною зарядкою щільність не дуже піднімалась.
Дякую за підказку.
Розрядить до скількох вольт ? До нуля чи до 10.8 В ?
Після розрядки заряджати зарядним ( АИДА -3 ), а потім на долбілку чи одразу після розрядки на долбілку ?
Дякую за відповідь.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Сергей

Цитата: Max 55 від 26 Січня 2017, 14:15:05
если АКБ более 7-10 лет и одна банка посыпалась, тоесть не берет заряд, надо такой аккумулятор утилизировать
И я того же мнения. Нет ни какой гарантии, что ота одна баночка не сыграет злую шутку  :help: в один прекрасный момент, а не то что день.
З.Ы. Даже самые крутые стационарные АКБ с суперпупер умными ЭПУ после 10-12 лет начинают быстро "сдыхать", а уж в авто и подавно.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Володимир

Цитата: ZaVa від 26 Січня 2017, 15:03:56
Дякую за підказку.
Розрядить до скількох вольт ? До нуля чи до 10.8 В ?
Після розрядки заряджати зарядним ( АИДА -3 ), а потім на долбілку чи одразу після розрядки на долбілку ?
Дякую за відповідь.
Попробуй через заливну пробку підключитись і розрядити тільки цілі банки, а потім розраджений поставити до довбилку, але якщо та одна банка вже посипалась, то толку не буде. Якщо вона ціла, то має зараз кипіти з рештою банок, якщо не кипить, то думаю гратись далі не варто.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

Розрядив до 1 В.
Після 22,00 замірю щільність.
На долбілку ставить АКБ пустим чи спочатку зарядним зарядить ?
При встановленні пустого акб НА ДОЛБІЛКУ лампа має світитись ?
Яку ємність підключать? Тиристор Т-160.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: ZaVa від 26 Січня 2017, 21:14:29
Розрядив до 1 В.
Після 22,00 замірю щільність.
На долбілку ставить АКБ пустим чи спочатку зарядним зарядить ?
При встановленні пустого акб НА ДОЛБІЛКУ лампа має світитись ?
Яку ємність підключать? Тиристор Т-160.
Акумулятор не заряджай.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

Так лампа повинна світитись ? Яку ємність конденсаторів підключать ?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: ZaVa від 26 Січня 2017, 21:34:18
Так лампа повинна світитись ? Яку ємність конденсаторів підключать ?
Має світитись, якщо світить значить працює, конденсатор хоча б на 8 мкФ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

Лампа (100Вт) світиться, напруга на клемах АКБ за ніч підняласьз 1 до 10,5В. Підключена ємність 16 мФ. Яка ємність є оптимальною ? Та, що в сехмі?  Є можливість набрати любу . Зараз підключена 16мФ.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: ZaVa від 27 Січня 2017, 10:39:14
Лампа (100Вт) світиться, напруга на клемах АКБ за ніч підняласьз 1 до 10,5В. Підключена ємність 16 мФ. Яка ємність є оптимальною ? Та, що в сехмі?  Є можливість набрати любу . Зараз підключена 16мФ.
На 16 мкф можливо потрібна потужніша лампа. А навіщо в нуль акумулятор садив, він міг померти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

Цитувати виділенеА навіщо в нуль акумулятор садив, він міг померти.
На жаль це не перший його "нуль".
Це піддослідний експонат. Останній рік крутив стартера на "Мурав"ю". Не тримає ємність. Одразу з зарядки - крутить, постоїть недільку - все, ні му-му, а напруга на ньому 12,3 В. От і граюсь, можливо щось та й получиться.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

ZaVa

Цитувати виділенеПоиграйся с переполюсовкой.
Спасибо за подсказку.
Где почитать ?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3