Какой планшет взять

Автор pedchenko, 21 Листопада 2016, 09:39:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

pedchenko

Помогите пожалуйста с выбором планшета. Хочу его купить ребенку, чтобы не занимал компьютер и мог смотреть если что мультики там. Их очень много и не знаю какой взять http://rozetka.com.ua/tablets/c130309/filter/24295=490743/ Так как использовать его в основном будет ребенок, то нужен не особо дорогой. Заранее спасибо

YUKON


pedchenko

Большое спасибо. Хотя на али стремновато покупать

YUKON

Цитата: pedchenko від 25 Листопада 2016, 09:18:40
Большое спасибо. Хотя на али стремновато покупать
3/4 мира покупают, а тебе стремно! Там все ок...тем более что ты же не на али будешь покапать, а фактически у Андрея!

Morty

я б взял планшет от сони

haid1

А по телефонам проконсультируете? Нужен LG. Линейка смартфонов G6 https://stylus.ua/smartfony/lineyka:g6/ Думаю на 32 гб. Реально найти хорошего продавца на али? И насколько дешевле будет

YUKON

Цитата: haid1 від 18 Грудня 2017, 10:49:49
Нужен LG. Линейка смартфонов G6
Що саме Вас спіткало на цей недобренд?

Toris

Хлопці, для вибору рекомендую порадитись з ремонтниками сервіс-центрів, де їх ремонтують.
Там вам розкажуть, що не варто брати, а що можна. Як в розрізі ціна/якість, так і з точки зору конструктивної надійності.

І там же можна придбати щось ремонтоване, яке нормально ремонтується. Але то вже на любителя.

haid1

Идея обратиться к ремонтникам хорошая. Я об этом и не задумывался. Попробую так сделать. LG это недобренд?

YUKON

Цитата: haid1 від 20 Грудня 2017, 10:46:41
LG это недобренд?
В порівнянні з самсунгом ,так. А кошти за свої девайси валять так як Самсунг.
Дик краще вже тоді Самсунг. Я веду мову тільки про моб девайси.
Окрім того, додаю свій поганий досвід "спілкування" з цією фірмою, і в частині ТВ і в свій час з відеомагнітофонами та касетниками.

Toris

В мене навпаки, з брендом LG не було проблем. Але це було понад 10 років тому, коли я займався цим усім.

А зараз мій ремонтник якраз рекомендував мені смартфони бренду LG як оптимальне відношення ціна/якість. Техніка Самсунга чудова, але трохи вони зажерлись.

І ще один момент: завжди стараюсь купувати щось таке, що офіційно ввозиться і підтримується в Україні. Навіть, якщо пристрій приїде з Китаю, то в Україні завжди буде можливість його відремонтувати, бо є офіційні сервісні центри і запчастини. Пристрій, купований в Китаї, має бути випущеним під Європейський ринок/стандарти.

Сергей

ТС не указал не бюджет, не возраст малого, не требования к девайсу (диагональ, память, 3Г...)-гадание на кофейной гуще... Как что-то можно конкретное посоветовать?

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

Цитата: Сергей від 20 Грудня 2017, 14:57:02ТС не указал не бюджет, не возраст малого, не требования к девайсу (диагональ, память, 3Г...)-гадание на кофейной гуще... Как что-то можно конкретное посоветовать?
Топікстартер в першому повідомленні вказав посилання на "Розетку", звідки ми бачимо діагональ 9-10 пальців.

Вимоги - "щоби мультики йшли". Для нас це означає не менше 2 ГБ оперативки і не тормозний проц, якщо брати модель з перспективою (якщо бере новий з "Розетки", то таки думає про перспективу і не дуже економить бюджет). В сучасних планшетах від 2 ГБ оперативки потужність має бути достатньою для мультиків. Після комп'ютера в дитини вже є культура дивитись екран з певної відстані, тобто проблем з масою планшета не буде, оскільки він буде працювати не в руках.

Сергей

Мультики и с одним гектаром идут на ура... А вот игрушки, а оно со временем понадобится, таки да, уже надо не менее 2-х и с диагональю ясно, что по более. Но цены на ссылке от смешных до серьёзных... И шо тут мона советовать?

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Toris

Ми тут, в принципі, основні моменти розібрали (техпараметри, бренди, ремонтна база).

А по цінах покупець буде радитись вже з гаманцем. ;)