Диодные фары головного света

Автор Camel Trophy, 31 Січня 2017, 18:06:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ваше мнение о диодных лампах

Нахолерувономен1треба, за отопление платить нечем....
9 (27.3%)
Это реальная альтернатива ксенону
17 (51.5%)
Ксенон лучше
7 (21.2%)

Всього голосів: 33

KOT

У меня галогенки в родных фарах, через 5 метров на лобовом стекле встречной машины показали 1,5 люкса. Может быть это китайский люксметр, а может и фары.
Но линзованный ксенон показал меньше люкса.
Вот если Вадик пришлет лампочку, то сравню с галогенками в родных фарах.

Toris

Всім привіт!
Чим завершилось тестування ламп?

YUKON

Я собі пробував купити та встановити...дурна оптика в Калини...немає фокуса...від слова взагалі...світить як дальній...зняв. Якщо колись дойде переродляти оптику то тільки лінзи з ксеноном і лед лампи в дальнє світло.

Buzyan

Я тож являюсь обладателем лед ламп. Связался с киевскими ребятами меняли лампы протестил пять комплектов остановился на похожих лампах как в первом посте данной темы. Галочка есть но имеет чуть засвет. За три месяца эксплуатации никто мне не моргнул ни в городе ни на периферии. Ближний очень широкая площадь освещения вижу тротуары справа слева. Свет яркий есть освещение дороги с грязными фарами. Пар с углушителя впереди идущей становится по цвету как синий дым. Туман пробивает. Нравится.
0503881138 0633061992

Buzyan

Цитата: YUKON від 15 Грудня 2017, 13:56:43
Я собі пробував купити та встановити...дурна оптика в Калини...немає фокуса...від слова взагалі...світить як дальній...зняв. Якщо колись дойде переродляти оптику то тільки лінзи з ксеноном і лед лампи в дальнє світло.
У меня тоже были лампы ближний был идеален а вот дальний в фокус не попал. Рано ты сдался. Китайцы не делают лампы как деталь соответствие ГОСТу их нужно подбирать.
0503881138 0633061992

YUKON

Цитата: Buzyan від 31 Січня 2018, 00:05:26
Цитата: YUKON від 15 Грудня 2017, 13:56:43
Я собі пробував купити та встановити...дурна оптика в Калини...немає фокуса...від слова взагалі...світить як дальній...зняв. Якщо колись дойде переродляти оптику то тільки лінзи з ксеноном і лед лампи в дальнє світло.
У меня тоже были лампы ближний был идеален а вот дальний в фокус не попал. Рано ты сдался. Китайцы не делают лампы как деталь соответствие ГОСТу их нужно подбирать.
Вадік, вже на яку частину не можна поскаржитись дик це га світло. На стандартних галогенках світло більш ніж гарне. Просто хотілось покращити і не більше. Я чітко знаю, що купи леди від Філіпс або Осрам, буде все в ажурі, але віддати 4-5 тич грн. за це, не готовий, маючий відмінне стокове світло. Крім того, є бюджетне рішення - галогенки від того ж самого Осрама або Філіпса.
Є ще один підводний камінь який я не врахував, термін використання кьотай ледів. І він не втішний. Пів року, рік. Може леди від Філіпс, Осрам живуть довше. А от брендові галогени на пару тройку років хвате точно.

KOT

А мне никто ничего не прислал, я не тестировал((.

Aryan

хто придумав "такі" запитання в голосовальці?

YUKON

Цитата: Aryan від 01 Лютого 2018, 17:40:45
хто придумав "такі" запитання в голосовальці?
Ех йо...мать, от тільки ех тре прибрати бо циганщіною смердить }-)
...та мать жеж топікстартер.

_Oleksandr_

Ребят, всем привет. Вопрос к тем, кто ставил себе LED лампы (если такие, конечно, есть) - справиться ли вентилятор с охлаждением 30 ваттной лампы? Корпус фары все-таки закрытый. Или лучше брать по слабее и, к примеру, с пассивным охлаждением? Делать дырки в корпусе крышки, чтобы отводить горячий воздух, не охота.

Toris

#25
Цитата: _Aleksandr_ від 07 Вересня 2019, 17:50:29Ребят, всем привет. Вопрос к тем, кто ставил себе LED лампы (если такие, конечно, есть) - справиться ли вентилятор с охлаждением 30 ваттной лампы? Корпус фары все-таки закрытый. Или лучше брать по слабее и, к примеру, с пассивным охлаждением? Делать дырки в корпусе крышки, чтобы отводить горячий воздух, не охота.
В обох славутоводів з діодами H4, з якими мене звела доля, слабке світло. Діоди з АліЕкспрес по 1000+- грн за комплект. В обох вентилятори в закритих фарах, їздять більше року. Фокусування терпиме. Але в дощ без протитуманок геть нічого не видно: холодний спектр + слабкий світловий потік перетворюють фари в супер-пупер габаритні вогні. В місті з такими фарами нормально, а за містом - небезпечно: за відсутності розмітки не видно різниці між мокрим асфальтом та узбіччям.

Станом на зараз я дивлюсь на Philips X-treme Ultinon LED H4 (11342XUWX2). Вони з пасивними радіаторами. Але це в лідера, там дорогі кристали з високим ККД і не дуже холодний спектр, якщо вірити щасливим власникам.

У дешевих "китайців" буде або мало світла, або вентилятор, або погане фокусування.

Поки що не можу дозволити собі таку розкіш: https://rozetka.com.ua/ua/philips_11342xuw2/p65279606/
Усе, що дешевше - не варто. Поки що усе найкраще світло, яке я бачив вживу і вдавалось поспілкуватись з власниками - ксенон або галогенки.

Якщо хочете діоди дешевше - поставте додаткові фари з діодами, а штатну оптику не чіпайте. Я зараз йду саме таким шляхом, мудрую додаткові діодні фари. Якщо отримаю те, що хочу - поставлю в головну оптику жовтуваті галогенки "All seasons" і буду бачити геть усе в передній напівсфері.

Ага, ще є одна конструктивна проблема: у наших славуток фари знаходяться низько, внаслідок чого ми все одно не досягнемо такого освітлення та оглядовості, як в автомобілях з висотою підвісу фар вище наших дзеркал. Тому що би ми не хімічили - нам так не жити. :)

Алекс

Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 07 Вересня 2019, 18:13:36Але в дощ без протитуманок геть нічого не видно
У меня сейчас Philips X-treme Vision, там температура 3700, но в дождь все равно ничего не видно - слабенькие.
Поэтому хочу просто поярче, потому что сейчас и по сухому ночью особо не расслабишься.
Цитата: Toris від 07 Вересня 2019, 18:13:36У дешевих "китайців" буде або мало світла, або вентилятор, або погане фокусування.
Дешевых китайцев не рассматриваю к покупке. Считаю, что-то более менее толковое стоит около 2000 или более.
Цитата: Toris від 07 Вересня 2019, 18:13:36Станом на зараз я дивлюсь на Philips X-treme Ultinon LED H4
Видел замеры филипсов и piaa, там деньги за долговечность - СТГ хорошая, но светят не особо ярче хороших галогенок.
Цитата: Toris від 07 Вересня 2019, 18:13:36поставте додаткові фари з діодами
Заниматься доработками по доп. фарам времени нет. Да и знакомых, кто бы мог за такое взяться, тоже.

Володимир

Я би не радив ставити світлодіодні лампи, з тої причини, що білий світлодіод не видає весь спектр кольорів, тобто якщо пропустити через призму сонячне світло чи світло від лампи розжарення, то ми отримаємо веселку з повним набром кольорів, а якщо світло від білого світлодіода, то швидше за все буле три коліри, синій червоний і зелений. Це не є добре для очей, я не раз замічав що коли включаєш економку то зразу дуже світло, але з часом очі втомлюються і хочеться більше світла.

Кажуть що наявність спектру кольорів можна перевірити з допомогою компактдиску, порівняши як переливається диск на сонці, та при всітлі лампи.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 08 Вересня 2019, 09:23:51
Кажуть що наявність спектру кольорів можна перевірити з допомогою компактдиску, порівняши як переливається диск на сонці, та при всітлі лампи.
А чего- кажуть, так i е. Хоть от сонця, хоть от накалки, спектр полный (почти), а от светодиодки неполный.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх