ZAZ 11030840 Slavuta 1,3 Li 2003 -> Lanos SE 1.5i 16/SOHC 2011

Автор Ivan1988, 23 Травня 2018, 14:21:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

vladishtm

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Ivan1988

Цитувати виділенеCпробуй пошукати в інеті цю пласт. шестерню як запчастину на стартер/бендикс
Безуспішно, нажаль. Код товару A11-1GD3708140. Передивився всі сайти,інтернет-магазини. Абсолютно скрізь - товар закінчився, немає в наявності.  :hysterics:
Через якийсь кусок пластику з бронзовою втулкою прийдеться купувати новий стартер або бувший у використанні, але це ризик. Ось так, автомобіль ЗАЗ з двигуном Chery, на який не знайдеш запчастин.

vladishtm

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Ivan1988

Цитата: vladishtm від 29 Січня 2024, 23:39:17ця? https://mahina.in.ua/catalog/Chery_E5/12352817461.    пошук https://www.google.com/search?q=A11-1GD3708140&client=ms-android-xiaomi&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8 

Так. Написано -"Поставка 90 днів"
Я то зробив замовлення, завтра можливо зв'яжуться, але думаю немає в наявності і ціна не актуальна.

Buzyan

Є в Києві сто генстар. Поспілкуйтеся з ними. У знайомого була подібна ситуація не пам'ятаю яка там була машина. Йому тільки там зромонтували.
0503881138 0633061992

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 30 Січня 2024, 11:22:35https://autoparts.dn.ua/product/shesternya-reduktora-startera-aftermarket-a111gd3708140
Дійсно важкий случай. Можливо повезе на цій що навів Володимир (другий варіант теж відсутня, хоча десь попадалось що пластик чорний кращий ніж білий, і друге - змазувать НЕ ЛІТОЛ бо густий для зими і накриває механізм  а смазкою...ШРУС-здається ШРБ-4...)

Наскільки я поняв, та шестерня характеризуеться кріпленням, діаметрами зовнішній/внутришній, висота та кількість зубів. Тому ось ще дві ссилки де в наявності і пишуть що ставились на ланоси
дивись там пишуть "Устанавливается на автомобили"

Spoiler

Крім того сервіси Київ заточені на стартери.
Spoiler

А ще мІсля.... поміняти той стартер на більш ходовий і доступний варіант. Ну не може бути щоб воно було  таке вже унікальне.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Ivan1988

Цитувати виділенеhttps://autoparts.dn.ua/product/shesternya-reduktora-startera-aftermarket-a111gd3708140

Цитувати виділенеМожливо повезе на цій що навів Володимир

Довго розмовляв з менеджером магазину. Він сказав, що є така деталь. Але коли я попросив скинути детальні фото, то виявилося, що не підходить. В мене на 50 зубів, а в них на 51 і форма трохи відрізняється. VIN коди ЗАЗ на китайські запчастини від Chery не пробиваються. Спробували VIN від Амулета з таким двигуном, показує все ж таки на код деталі, який мені на Ланос з таким же двигуном не підходить. Дивно якось. Менеджер, взявши в мене розміри, сказав, що можуть привезти таку планетарку, але не раніше ніж через 14 днів, по ціні десь 400 грн ну і плюс доставка до мене. Максимальний термін доставки він не обмежує, тобто можна і місяць чекати і два.
Подзвонив в декілька місць де ремонтують стартера у Дніпрі. Тільки починаю казати, що ЗАЗ Ланос з двигуном Chery, недослуховуючи відповідають, що такі не ремонтують))
Мабуть буду новий купувати. Знайшов в Дніпрі магазин AsiaParts, в них самий дешевий стартер коштує 1703 грн, виробник KLM Autoparts, доставка - з'їздить трамваєм. А свій вже розібраний пофотографую і викину на продаж по частинам, можливо у когось також якась деталька навернулась і не можуть знайти.

До речі, зустрічав десь на просторах інтернету, що один чувак з луганщини на такому ж двигуні не зміг знайти нову планетарку, по фото точно як у мене. Так він зробив креслення і замовив на 3D принтері

Ivan1988

Цитувати виділенезмазувать НЕ ЛІТОЛ бо густий для зими і накриває механізм  а смазкою...ШРУС-здається ШРБ-4...)
При розборі стартера помітив, що в редукторі було дуже мало смазки та вона має чорний колір.
Стартер, як я писав вище вже не рідний і пройшов десь 20 тис.км. Малувато якось, такі запчастини. Виробника на корпусі не зміг знайти. Можливо краще було б купити б/у але оригінальний, але як його відрізнити від оригіналу не знаю. Бо був оригінальний вдома в гаражі і не пам'ятаю щоб на ньому були якісь написи.

Ivan1988

Знайшов таки цю планетарку на АліЕкспресі, година пошуку і у одного продавця побачив один в один. Ціна 65 грн, з доставкою 150 грн. В Україні багато магазинів запчастин на китайські автомобілі і не можуть привезти. Замовив. Чекати мабуть довго і все одно доведеться купити новий стартер, але старий стартер вже зберу як робочий, продам чи залишу собі як запасний.

Володимир

Деталі простіше шукаються якщо в гуглі перейти на закладку "Зображення".
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеДеталі простіше шукаються якщо в гуглі перейти на закладку "Зображення".
Саме таким способом, а саме пошуком по фотографії, я знайшов планетарку на АліЕкспрес, продавець до сих пір не відправив товар, мабуть це на довго.

Тому вирішив все таки придбати самий дешевий, але новий, стартер. В магазині AsiaParts знайшов стартер під брендом KLM AutoParts, сказали їх власний імпорт з КНР, коштує 1703 грн, місяць гарантії. Покрутив в руках, відчувається дешевизна запчастини, корпус трішки відрізняється від того стартера, що стояв в мене, але код запчастини ідентичний. Перевірив на столі, працює. Сьогодні зранку встановив  в автомобіль. Двигун запустився без проблем з першого разу.
Так як знімав площадку акумулятора, то через сапун долив десь 150 мл мастила в КПП, рекомендують на форумах.
Як прийде планетарка з КНР, зберу старого стартера і спробую продати, бо немає де зберігати запчастини, вже й так  багажник автомобіля використовую як міні склад на колесах, а це прибавка до ваги авто і витрати палива.

Ivan1988

Переробив підключення вакууму на MAP датчик та редуктор ГБО. Бо спочатку врізався тройником в патрубок вентиляції картерних газів, через якусь фобію свердлити колектор. Тепер все чітко, значення розрідження співпадає з показами штатного датчика. Машина їде краще. Треба буде ще переналаштувати газовий блок.

Ivan1988

Не довго пропрацював новий стартер. Почав спрацьовувати через раз. А потім взагалі через 30 разів. Тобто повертаєш ключ, втягуюче реле клацає, але стартер не крутить. Оце купив нове китайське гівно KLM AutoParts. Добре, що прийшла запчастина на старий стартер і я його відремонтував. Доречі старий болгарського виробника ELPROM-ELHOVO. Знову прийшлось розбирати пів моторного відсіку щоб долізти і замінити стартер. Зараз працює норм, сподіваюсь надовго. А висновок наступний, краще купити бувшу у використанні оригінальну запчастину, ніж новий дешевий китайський аналог.