Замена тосола А40М на антифриз Hepy G12+

Автор Skiper, 14 Червня 2009, 21:32:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Сергей

Цитата: Vishnujanaсьогодні замінив тосол який відслужив два роки.
витікала рідина сірого кольору без осаду.
я заливаю тосол ось такий:
http://velvana.ygo.ru/catalog/?g=16867

довго дивились де може протікати ох. рідина, всюди сухо, єдине це таки лишився варіант що рідина тече через кришку поплавка, -- зрізали нафіг той поплавок. Побачим чи буде уходити рідина чи ні.
а помпу проверяли раскрутив мотор до предела?
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Vishnujana

ні не розкручував, бо якщо протікало, то було би мокро, а так все сухо і немає жодних натяків на це, тобто різного роду нагару, осаду.
після промивки системи водою, вода була такого ж кольру як і тосол, сіра без якого-небудь хламу.
хлопці на техстанції сказали, що підшипник би гудів, якщо підтікало б.
ще було припущення течії -- це підтікання в стиках шлангів коли мотор холодний, бо в одному місці були невеликі накипи.

АнтохА

систему промывают дистилированной водой

Сергей

Цитата: Vishnujanaні не розкручував, бо якщо протікало, то було би мокро, а так все сухо і немає жодних натяків на це, тобто різного роду нагару, осаду.
після промивки системи водою, вода була такого ж кольру як і тосол, сіра без якого-небудь хламу.
хлопці на техстанції сказали, що підшипник би гудів, якщо підтікало б.
ще було припущення течії -- це підтікання в стиках шлангів коли мотор холодний, бо в одному місці були невеликі накипи.
бугага! меняй своих хлопцев! помпа течёт не от люфта а от того что сальник пропускает! и никаких там следов не будет ! если ездить до 2500 тысяч то никогда в жизни вы не узнаете что там течёт! и лиш газ в пол поставит все точки над и!  и не надо забывать что если там и подтекало то там под крышкой температура такая что антифриз просто испаряется не успевая протечь вниз!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Vishnujana

to serdgio

Ви мене пане прям бентежите, я просто лишаюсь почуття впевненності.

може таки дати 4 000 обертів, але це в наступному місяці.

Сергей

Vishnujana вы уникальный человек! нельзя таким быть надо позитивней быть! у меня такое ощюшение что вы слижком правильный и боязный!   какие 4 тысячи! я при таких оборотах  при активной езде езжу! газ в пол на несколько секунд это 6 тысяч! и при этом ничего с двигателем не будет!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Vishnujana

ні 6 000 це забагато, я такі оберти ніколи не даю.

Сергей

забагато для кого? для мотора? насмешил! а ездить в наятг убиваеш мотор намного больше чем давая обороты!  :lol:  я  ухахатываюсь от таких людей как вы!  поэтому и написал что вы стремный человек! все ваши посты  они не имеют никакого смысла ! кроме того зачем что то делать! я вообще так подозреваю что если после вас купить вашу славку и человек начнет нормально ездить! то она просто рассыпется! это не езда а дро,,,,,,,,,,,!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Vishnujana

з чого Ви взяли, про їзду в нятяг?
сьогодні перевірив Вашим методом помпу, як і сподівався прокладка не протікає.

те що Ви самовпевненний автолюбитель, ніхто і не сумнівався.

а їзджу я в правому ряду як омога блище до бровки і на другій або на третій передачі, четверту вмикаю тільки за містом, щоб не було внатяг, ну Ви зрозуміли.

Сергей

Цитата: Vishnujanaз чого Ви взяли, про їзду в нятяг?
сьогодні перевірив Вашим методом помпу, як і сподівався прокладка не протікає.

те що Ви самовпевненний автолюбитель, ніхто і не сумнівався.

а їзджу я в правому ряду як омога блище до бровки і на другій або на третій передачі, четверту вмикаю тільки за містом, щоб не було внатяг, ну Ви зрозуміли.
ну во первых песав про помпу имелось в виду не прокладку ! да и смотря как давать обороты если дать на секунду газнув! то ничего не будет! а если поднять до  6 тысяч и подержать 4-5 секунд там видно будет! но раз не течёт то и славно! а насщёт самоуверенности то да я такой! и езжу я на 4 передаче в городе и на пятой езжу! и не с права собирая все ямы а в левом ряду вместе с солидными машинами! и меня не пугает порш на мосту висящий на хвосте ведь я еду вместе с ним 90-110!  в правом можно двигатся только при условии хорошей дороги! у нас там колёса останутся!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Vishnujana

ні я з Порше не змагаюсь, максимум це ГАЗона ще можна обійти, бо частенько вони тягнуться, а ями ми об\'їзджаємо.

до речі що у Вас за мотор, об\'єм? карбюратор чи інжектор?

Сергей

Цитата: Vishnujanaні я з Порше не змагаюсь, максимум це ГАЗона ще можна обійти, бо частенько вони тягнуться, а ями ми об\'їзджаємо.

до речі що у Вас за мотор, об\'єм? карбюратор чи інжектор?
инжектор очень хорошо настроеный был! 1,2  щас 1,3 и тоже инжектор от сенса!  а по работе летаю на пикапе ( как говорят мои друзья бешаная табуретка) ! я с порше тоже на перегонки не езжу! я их обезжаю!  есть такая пословица! главное не то что ты на ламборджини едеш а то что ты в душе водитель ламорджини и пофиг что у тебя за авто! я на любой машине езжу активно! поэтому так и получается что на мосту ехать в правом 60 вместе с маршрутками и тролейбусами не буду!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Vishnujana

ну да потужний мотор у Вас, в мене 1.2карбюраторний

раз Ви їздите наче скажений, то і витрати палива певно підвищені, якщо паливо надурняк, то можна і літати, а за власні кошти, то вже не та їзда.

Сергей

Цитата: Vishnujanaну да потужний мотор у Вас, в мене 1.2карбюраторний

раз Ви їздите наче скажений, то і витрати палива певно підвищені, якщо паливо надурняк, то можна і літати, а за власні кошти, то вже не та їзда.
да какой он потужный! просто хорошо отлаженый был! а щас помощней будет! насщёт бенза я всегда на своём езжу! рабочую заправляют! но я только на своей лётаю! так как в ней делаю всё сам! и знаю что я в каждом механизме уверен! а не так что кто то колёса не закрутил! или подшипник на задке плохо закернил! на инжекторе при правильной езде на повышеных оборотах бенза тратится менше чем если переключатся до 3 тысяч! это уже неоднократно обсуждалось в других темах!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Василь

Цитата: LonelyWolfДумаю,что заводского тосола,вследствие специфики наших бачков,термостатов и \"герметичности\" системы, практически ни у кого не осталось. Ради любопытства - сколько человек ни разу с момента покупки не доливали тосол?
Прошу поради. Авто вже пішов 9-й рік, а ОЖ я ще не міняв. Пробіг на сьогодні - 15400 км. Коли виїжджаю, то система охолодження проблем не дає. Патрубки цілі. Пічка гріє. Термостат відкривається. За помпу не знаю, але підтікань не бачив. Та все ж рідину треба міняти. В нашому \"селі\" продають готові антифризи (Тосол А-40, Аляска і ще тому подібне). Концентратів не зустрічав. Сьогодні побував у обласному центрі, зайшов у один з магазинів. Є у них концентрати HEPU G11 1,5 л (80 грн.), синій, Grom Ex 5 л, теж синій, 160 грн., G11. В першому варіанті продавець пропонував узяти дві пляшки (кращий і рівняється по ціні з другим). Замість промивати дистильованою водою систему пропонував балончик BIZOL з якимсь вмістом, який додається до антифризу, що маю зливати, і потім у системі все покривається захисною плівкою. У великих маркетах не буваю, та й далеко до них. Так що вибору особливо-то і немає. Що порадите (з того, що я перерахував)? І чи скористатися мені з порад того продавця?..
Авто - ЗАЗ-110307 1,2S 2003 р.. Пробіг - 30 500 км.