Отвалилась педаль газа

Автор zanuden, 19 Січня 2019, 13:39:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

zanuden

Машина простояла три недели на морозе, прыг заводить, все педали на месте кроме педали газа, при старте машина на максимальных оборотах(Видимо дроссель полностью открыт), есть фото или видео как тросик педали газа поменять? не шарю вовсе, но понимаю что он

zanuden


Григорий

Це авто а не велосипед а на авто педаль натискати потрібно а не крутити нею як в велосипеда. ЖАРТ. Ти пружинку на карбові що допомагає педалі ставати в початкове положення дивився - можливо вона загубилася.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Vitaliy.

Ну так это ж нуно капот поднять )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Ещё раз прочитал название темы. Подумал. Может он так прыгнул в авто, что педаль фактически отвалилась, и валяется на коврике? Ну так это, к сварщику нужно, приварить на место.  :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

zanuden

Цитата: Григорий від 20 Січня 2019, 18:16:18
Це авто а не велосипед а на авто педаль натискати потрібно а не крутити нею як в велосипеда. ЖАРТ. Ти пружинку на карбові що допомагає педалі ставати в початкове положення дивився - можливо вона загубилася.
Не смотрел, где она и как выглядит? в машинах дуб дерево знаю только пидальки и то что машины разного цвета бывают, красненькие и желтенькие

Toris

У такому випадку бачу два виходи:
1) нічого руками не чіпаємо, приводимо ремонтника машин і показуємо;
2) нічого руками не чіпаємо, полюємо на водіїв славуток, вговорюємо і приводимо до педальок, після чого водій або допоможе сам, або направить Вас до свого майстра.

Особисто я рік тому знайшов собі спеца і поки все працювало, загнав йому Славутика на огляд та профілактику. Потім знайшов ще пару "хірургів". А вже влітку дещо зробив своїми руками, коли прийшла тяма і відійшов острах.