Підключення ближнього/дальнього світла

Автор ЗЛОЙ, 20 Січня 2020, 15:28:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЗЛОЙ

Доброго дня!
Терміново потребую вашої допомоги!
Замінив колодку запобіжників і все почав підключати на місце. Майже все підключив, лишилось ближнє/дальнє світло і ще декілька проводів.
Знайшов 4 проводи, подаючи на які + вмикається (напряму), відповідно, ближнє/дальнє світло ліва/права фара. Коли натискаю кнопку габаритів і переключаю на підрульовим ближнє/дальнє світло, спрацьовує реле. Я так розумію, в цей час повинен подаватись + на якийсь з проводів (навіть на два), що ще не підключені. Мультіметр нічого не показує... Відслідкувати проводку не маю змоги, електросхему теж не вкурю... може хтось на "пальцях" пояснить? Воно ж якось працювало до цього! Буду дуже вдячний за допомогу!

ЗЛОЙ

Поки чекав на відповідь, зробив ближнє/дальнє, але зникли габарити... це якась маячня... знайшов провід, при подачі на нього + включається ліва частина габаритів, на кнопку не реагує - але кнопка вмикає/вимикає ближнє/дальнє, тож вона справна. Згідно схеми габарити вісять на єдиному проводі...

Григорий

Авто яке - Вольво чи Мерс а якщо Ауди то в люксовому варіанті чи економ клас. Не ображайся але які відповіді давати якщо не ясно яке авто.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Олександр 1968

Цитата: ЗЛОЙ від 20 Січня 2020, 17:13:01
Поки чекав на відповідь, зробив ближнє/дальнє, але зникли габарити... це якась маячня... знайшов провід, при подачі на нього + включається ліва частина габаритів, на кнопку не реагує - але кнопка вмикає/вимикає ближнє/дальнє, тож вона справна. Згідно схеми габарити вісять на єдиному проводі...
Кнопка габаритів здвоєна.Одна група вмикає габарити,друга подає напругу запалювання на підрульовик для вмиканння фар.Так що твердження про справність кнопки.....Треба перевіряти.

vladishtm

мож так....
кнопка наружного освещения должна запитать лампочки подсветки в кнопках, подсветку приборной панели, габариты перед зад, подать цепь на выключатель фар для ближнего и этот выключатель фар уже подаст ее на подрульник а тот на ОБМОТКу реле ближнего под торпедой и уже  реле даст отдельную силовую на фары ближенего.
Для дальнего - на подрульник одна цепь от кнопки наружки, другая напрямую 12В  .
Подрульник (отключая реле ближнего) включает  обмотки реле дальнего,  а оно  ту же силовую, что и для ближнего подает   на дальние  фары.
Реле ближнего включается только после кнопки наружки, а реле дальнего и с ней и без нее но всегда подрульником.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ЗЛОЙ

Дякую за відповіді. Авто 1102. На кнопку не приходить + звідки його брати, де його шукати? Схема то просто "залівна риба" якась... І ще питання: чи можна? і як розвисти лампи поворотів на панелі? Щоб мигало вліво чи в право окремі лампи, а не одна спільна? Завтра буду розбиратись далі - відпишусь. Дякую.

Олександр 1968

Цитата: ЗЛОЙ від 20 Січня 2020, 22:29:22
Дякую за відповіді. Авто 1102. На кнопку не приходить + звідки його брати, де його шукати? Схема то просто "залівна риба" якась... І ще питання: чи можна? і як розвисти лампи поворотів на панелі? Щоб мигало вліво чи в право окремі лампи, а не одна спільна? Завтра буду розбиратись далі - відпишусь. Дякую.
Плюс можна взяти з блока запобіжників.Щодо індикації поворотів.Я в себе розділив вікно на панелі (стандарт)на дві половинки і впаяв туди два зелених світлодіоди.В роз,ємі є один пустий пін.Туди підвів сигнал одного повороту.другий до штатного проводу на лампу покажчика повороту,але в панелі потрібна сер,йозно пареробити штатну систему індикації.Якщо мене не підводить пам,ять,то штатна лампа включена між плюсом запалювання та клемою 49а реле поворотів.Тобто провід який йде від клеми релє поворотів треба перекинути на провід якогось повороту і другий контакт лампи перекомутувати з плюса на мінус щоб до нього підпаяти мінуси світлодіодів.Робив це вже давненько,можу і помилитись.

ЗЛОЙ

а ящо вивести два провода з підрульового перемикача? варіант? По суті світлодіоди чи лампи будуть додатковими повторювачами ліво/прово

vladishtm

Цитата: ЗЛОЙ від 21 Січня 2020, 00:27:27
а ящо вивести два провода з підрульового перемикача? варіант? По суті світлодіоди чи лампи будуть додатковими повторювачами ліво/прово
....а еще также должны быть два "мигающих" конца (лев. и прав.) на кнопке аварийки и можна прямо рядом с ней смонтировать платку с диодами. Главное чтобы потом было наглядно понятно и удобно в обслуживании.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Пацанюри, а як воно буде блимати? На підрульовик приходить уже готовий меандр чи все ж таки 12 В постійного струму?

vladishtm

Цитата: Toris від 21 Січня 2020, 22:31:25
Пацанюри, а як воно буде блимати? На підрульовик приходить уже готовий меандр чи все ж таки 12 В постійного струму?
Може  оце" - прерыватель указателей поворота и аварийной сигнализации; "  роздає усім - і підрульвику і панелі, і кнопці аварійки (і її лампочці) і самим лампам поворотів.... а одна частина кнопки аварійки запітує  преривач чи напряму від акума чи через ключ запалення


Чи е тепер сенс постить малюнки наприклад в гілку https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=4435.0
через збереження іх десь на третій особі, а потім бачити пусте місце в темі? Мені не дає напряму залити малюнки в теми.


Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ЗЛОЙ


vladishtm

Цитата: ЗЛОЙ від 22 Січня 2020, 20:50:18
Цитата: Toris від 21 Січня 2020, 22:31:25Пацанюри, а як воно буде блимати?

приблизно так:
Тогда уже точнеее - вот так
Цена люксовой около  1000грн,  стает по месту. Это чудо  900 грн где то. Интересно долго проживет? Нужно установить (но плюс появиться место еще для чего то) Так что - ХЗ.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Не витрачайте, хлопцы, гроші! Ставте на капот два повторювача паралельно штатним - і буде, як в геліках:



Дешево. Зручно. Практично.