Машина-пуля ВКБ

Автор ВКБ, 21 Червня 2020, 12:06:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Цитата: Алекс від 29 Грудня 2020, 21:11:17
Вот эту хрень я сваривал и з газоновскойс хрени
Фланець? Є в продажу?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: Сволочь від 30 Грудня 2020, 12:30:34
Да там 15 минут работы "болгаркой", и пол электрода сваркой!
Сам так делал 3 года назад. Новые "босал" штаны лет 5 в гараже лежат.
Я часто думал, нахрена у "славки" лямбдазонд"! :-D
Фланець болгаркою? Вариться норм? Штани треба знімати?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Алекс

Цитата: ВКБ від 31 Грудня 2020, 08:44:23
Цитата: Алекс від 29 Грудня 2020, 21:11:17
Вот эту хрень я сваривал и з газоновскойс хрени
Фланець? Є в продажу?
Когда был магаз Газ и т д купляв
Разрезал,подгонял и т д
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Цікава інформація хімічних розрахунківскільки води у вигляді водяної пари виходе з вихлопної труби, тобто те що ми бачимо у вигляді пару взимку.
З одного :
-  літру бензину - 1,1л води ;
- літру пропан бутану - 0,92л.води;
- метру кубічного метану -1,61л.води.
Вода це і є частина втрат енергії палива, яка розділяється на нижчу теплоту згорання + пара= вища теплотамзгорання.
1 л.води при конденсації утворює 560ккал, або 651Вт..
Тобто у вигляді пари у вихлопну вилітає
Бензину- 592Втз літру;
Пропан бутану - 515,2Вт з літру;
Метану - 901,6Вт з куба.
При використовуванні в розрахунках по нижчій теплоті зшорання ці втрати не враховуються. Враховуються якщо брати показники палива по вищій теплоті згорання.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Стєхєометрія 1:19 метан-повітря
Судячи з цього 1 куб метану буде економніше ніж літр бензину, пропану чи дизеля.

А співвідношення метану і води 16:36 те саме що 1:2,25.
1 м.куб = 0,716×2,25=1,611л.води на і м.куб.
Тобто вихлопна гниє швидше на метані, ніж на бензиці і наймен ше на пропан-бутані.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Американці під час війни в Іраку (1991) проводили експеримент: ставили на "хаммери" установки, які робили з вихлопних газів дистильовану воду. Потім у цю воду додавались мінеральні солі і виходила питна вода.
Так вони пробували зменшити витрати на постачання питної води військовим. Зі 100 літрів дизпалива отримували 40 літрів дистиляту.
Подальший розвиток технології не знаю.

Теж цікаво.
:drinks:

Toris

Модератор: ВКБ, я придумав: "цікаві досліди" дописуйте у себе в бортовику, добре? Попередній Ваш допис я вже переніс до Вас.
Кому цікаво, будуть заходити до Вас і читати.
Кому нецікаво - вони просто до Вас не ходитимуть і не будуть скаржитись модераторам на спам в усіх темах.
Політику можна писати в політичці (пошукайте десь у настройках свого профілю, там треба увімкнути членство в групах Group Membership).

Домовились?

ВКБ

Домовились, але передайте тим скаржникам закулісним, щоб чітко чеканили по темі і правилам. Ок? Передайте. Щоб чітко. І не дай бог. Тоді баланс врахований.

По друге -  саме по темі вихлопної це все, де жоден не вкумекав відповісти скільки води через неї іде. А я згаїв час виходе напрасно. Ну і чмирі ті скаржники. Чмирь, я знаю тебе.
 
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Її дисцилювати треба, там будуть ядовиті домішки. Із 100 дизеля  дисциляту можна 99л отримати наче.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 15 Січня 2021, 14:07:33Домовились, але передайте тим скаржникам закулісним, щоб чітко чеканили по темі і правилам. Ок? Передайте. Щоб чітко. І не дай бог. Тоді баланс врахований.
Вони чітко по темі. Тому й ріже око офтоп. І взагалі, правила мають бути одні для всіх.

Цитата: ВКБ від 15 Січня 2021, 14:07:33По друге -  саме по темі вихлопної це все, де жоден не вкумекав відповісти скільки води через неї іде. А я згаїв час виходе напрасно. Ну і чмирі ті скаржники. Чмирь, я знаю тебе.
Час витратили Ви не дарма. Усі знають, де шукати розрахунки, якщо що.

Цитата: ВКБ від 15 Січня 2021, 14:11:15Її дисцилювати треба, там будуть ядовиті домішки. Із 100 дизеля  дисциляту можна 99л отримати наче.
Ну, не знаю... Мабуть, ККД установки таке.

ВКБ

#70
Упс. Зламав. Тототвона підхитувалась. Куплю саму дорогу за 100грн.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Алекс

Цитата: Toris від 15 Січня 2021, 13:48:33Так вони пробували зменшити витрати на постачання питної води військовим
От же ж падлюки   }-) войнушку затеять недорого,а на воде экономить
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

Цитата: Алекс від 16 Січня 2021, 10:02:32От же ж падлюки   }-) войнушку затеять недорого,а на воде экономить
Якщо лише на цистернах буде економія 40 %, то чому би не зекономити?

Алекс

Цитата: Toris від 16 Січня 2021, 10:39:26
Цитата: Алекс від 16 Січня 2021, 10:02:32От же ж падлюки   }-) войнушку затеять недорого,а на воде экономить
Якщо лише на цистернах буде економія 40 %, то чому би не зекономити?

Дядя Сэм  }-)
А воду можно добывать из воздуха
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

ВКБ

Спустив колеса в мороз 1,5 атм і 2 атм. Зараз при нулі міряю задні 2,2, перед 1,8 амт. Розширення.

Якби запропонували взять нашару підушатану славуту залюбки б взяв або бо малій ціні. Вичував і юзав.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.