Ток потребления НОВОГО ( и с пробегом )зараженного АКБ

Автор Момент, 16 Вересня 2020, 12:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kudrik

Цитата: Момент від 17 Вересня 2020, 16:12:26...Литература пишет что ближний включенный , это 10% расхода. Не я писал...

Литература не обосновала , при каком режиме работы мотора.... набегает такой расход.
Поэтому цифра с потолка, и пугает.
Вот прикиньте сами, если  ближний свет съедает примерно 110...120 вт: , а компресор авто кондишн. сьедает примерно в среднем 1...2 квт:
1....если авто в движении, то на ближний свет соврали увеличение расхода топлива. Соврали на порядок, т.е. раз в 10...
Иными словами, в ходу...увеличение расхода не более1%

2...если авто стоит и молотит на хх(чуть выше, чтобы хоть грамм шла зарядка), с ближним светом ....то увеличение расхода топлива, на хх.... запросто может быть 10...15%


Момент

Давайте продлим полезную дискуссию.
По 55Вт две лампочки, плюс габариты 2×5Вт, плюс задние 2×21Вт, плюс 2×1Вт подсветка знака плюс мегапанель подсвкюетка 10Вт.
Итого 163Вт примерно.
Прийдется к електро коеф. привести. В 1 литре бензина 12кВт и кпд 20%, итого 2,4 кВт механики примерно.
5,5л/100=13,2кВт в среднем.
Ппобуем процент определить , 0,163Вт от 13,2кВт будет 98,8% , 100-98,8= 1,2% Тогда вы правы, книга пишет про холостой ход. Если лед лампы я вообще молчу. Как то раньше не пробовал оспаривать написанное, или недописанное.
На холостом ходу 0,163 кВт от 2,4 кВт тогда 93,2%, 100-93,2%=6,8%
Меньше 10.  Вопрос закрыт, но нормальные токи неизвестны.
Совершенствование безгранично.

Toris

Момент, а що це Ви змішуєте докупи джоулі та вати?

Олександр 1968


Момент

Цитата: Toris від 17 Вересня 2020, 22:57:18
Момент, а що це Ви змішуєте докупи джоулі та вати?
Я же про електричество, какие джоулі, причем тут эта величина. Информации по еквивалентам в интернете валом. Бензиновые расходы то зависят от електронагрузки, так как бензин же приводит в действие мотор.
Совершенствование безгранично.

Toris

Цитата: Момент від 18 Вересня 2020, 07:50:40Я же про електричество, какие джоулі, причем тут эта величина. Информации по еквивалентам в интернете валом. Бензиновые расходы то зависят от електронагрузки, так как бензин же приводит в действие мотор.
Логіка думки та скорочення розрахунків мені зрозумілі, але літр бензину містить джоулі, а потужність (кВт) - це вже швидкість виходу тих джоулів у часі. Менш освічені читачі за таких розрахунків будуть вводитись в оману.

Момент

К джоулям не приводил, нужно вникнут что бы с ними раборать, информацию проверял по киловатажу из бензина и в гугл и здесь расчитывали люди с форума то одна вроде цифра. Наверное главное выйти на проценты. Вы с ними согласны?
Вижу что книга недописала , чт 10% это на холостом вырастит потребление, вот она то и ввела в заблуждение.
Повторюсь, меньше 2% блиний и 7% на холостом при ближнем, то же и с АКБ, который кушает ток. Тогда вопрос, а накой эти ДХО если на ближнем ездить не такие и потери по сравнению с обозначением себя на дороге и как психологический фактор сдерживания от обгона на светящийся ближний. Бижнего достаточно без переделок.
Совершенствование безгранично.

Toris

Та все простіше. Для двигунів, які використовуються у чотиритактних бензогенераторах, вказується витрата палива на кіловат*годину (потужність протягом години) щось на кшталт 270 грам на 1 кіловат*годину для 92-го бензину. Наші двигуни мають ККД не гірший, тому можемо екстраполювати питомі витрати бензогенераторів на наші славутки.

Наші фари зжеруть хай 100 грам за годину або хай навіть стаканюру, якщо кататись у режимі новорічної гірлянди. Це так без розрахунків.

А з розрахунками ось так:
Цитата: Момент від 17 Вересня 2020, 21:44:20Давайте продлим полезную дискуссию.
По 55Вт две лампочки, плюс габариты 2×5Вт, плюс задние 2×21Вт, плюс 2×1Вт подсветка знака плюс мегапанель подсвкюетка 10Вт.
Итого 163Вт примерно.
Тобто беремо потужність 0,163 кВт множимо на 0,270 кг бензину ділимо на ККД електроперетворень хай 0,7 і отримуємо витрату 0,0644 кг (або 64,4 грами) бензину за годину на усі перераховані Вами споживачі. Ще можна протитуманки додати, передні та задні. І аварійку. І отой третій стоп-сигнал на ляді.

Насправді коєфіцієнти ККД і цифри взяті від балди, бо ми не замірювали конкретну бортмережу в точках генерації та споживання. Однак порядок витрат палива на електрику має бути не більше стакана за одну годину. Холостий хід або прогрів мотора взимку жере більше.

Можна перейти на LED-фари заради економії, але в холодну погоду фари все одно доведеться підігрівати, щоби не обмерзали снігом та льодом. Тобто все одно енерговитрати не сильно зменшаться.

Момент

Шершавая и неровная  дорога и в ККД влетает априорный коеф. сопротивления качению. Нарыл в гугл.
Совершенствование безгранично.

Toris

То зростання навантаження на двигун, але аж ніяк не зменшення ККД двигуна. І вже зовсім ніяк не впливає на електричне споживання.

Момент

Это очевидно что не  КПД мотора. Я про КПД процеса езды и про иные проблемы расхода, похлеще лампочек. Ведь хорошая дорога в политике страны это прямая економия топлива в озерах и десятки ешелонов.
Иногда в коментах попадаю на полезные расчеты, ведь без них одни разговоры, без итоговых каких то цифр и величин.
Совершенствование безгранично.

Toris

Повертаючись до теми, згадав, як знущався над своїм зарядженим акумулятором: коли у зарядженому стані він споживав якийсь відчутний струм, то вже так "кипів"/булькав, що ого. З чого я зробив висновок, що модуль зарядки має бути підлаштований строго під конкретний акумулятор або трішечки його недозаряджати.

А якщо постійно фігачить значний струм, то або акумулятор галімий, або зарядка, або і акум, і зарядка.

Момент

Да, но в авто нет ограничения тока.
Почесу создал тему, потому как 10 лет назад все которые мне попадались АКБ были новые, емкосные как положено и при полном заряде брали с зарядки по 0,5..1 А макс. А сейчас много...и все модели.
Совершенствование безгранично.

Toris

Та взагалі якась зрада з цими акумуляторами... Хочу знайти звичайного з обома свинцевими електродами - а вони геть усі зараз Ca-Ca. Тобто бояться глибокого розряду і потребують заміни зарядного модуля, як я зрозумів. А в моєму вже тричі був глибокий розряд до 8 вольт. Залишилось 9 А*год залишкової ємності, три зими пережив якось, але ж треба мати совість...

Олександр 1968

Цитата: Toris від 18 Вересня 2020, 14:14:22
Та взагалі якась зрада з цими акумуляторами... Хочу знайти звичайного з обома свинцевими електродами - а вони геть усі зараз Ca-Ca. Тобто бояться глибокого розряду і потребують заміни зарядного модуля, як я зрозумів. А в моєму вже тричі був глибокий розряд до 8 вольт. Залишилось 9 А*год залишкової ємності, три зими пережив якось, але ж треба мати совість...
То трохи не так,точніше зовсім.Як то кажуть просимо до нашого шалашу,тобто автобазару чи до магазинів.Там є і малосурмянисті(звичайні),якщо є бажання постійно доливати воду,які не бояться глибоких розрядів,але разом з тим мають швидкий саморозряд.Також можна знайти і кальцій+(в них леговані кальцієм тільки негативні пластини),можна сказати золота серединка.Якщо в кишені товста пачка великих купюр то є і AGM(гелеві)-десь в районі 5-6 кГрн.Ті працюють навіть в перевернутому стані