Флудильня 2021

Автор User2108, 01 Січня 2021, 02:02:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

igo61

#135
Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:03:39
Іго 61, де ж тойрозрахунок ?
Это начало срача?
Я никому ничего не обещал, но дал направление - где искать. Если конкретно, то в этой теме: https://forum.cxem.net/index.php?/topic/119696-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%84%D1%83%D0%BE%D0%B7/
Страждущий найдёт источник.  ;)
Для бОльшей понятности (об чём речь) привожу полностью мой пост из темы "Запитання/Відповіді по ГБО".
Цитата: igo61 від 10 Лютого 2021, 08:36:14
Цитата: ВКБ від 10 Лютого 2021, 06:37:45... стендово встановивши оптивальні кути при максимальній потужності мотора, а це не з журналів лажу.
... кути оптимальні без стенду факт вирахувати неможливо точно. От х.з ККД мотора на пропані.
Да некуй делать углы опережения вычисляются (для любых оборотов ДВС, любых режимов и любых доступных видов топлива). Зная объём камеры сгорания, скорость распространения фронта пламени в камере и угол положения коленвала при максимальном давлении в камере сгорания. 
Чуваки на "Паяльнике" эту собаку ещё шесть лет назад съели и были прошивки МПСЗ вообще без графиков опережения - УОЗ вычислялся математикой по ими же разработанным формулам.
Хде в этом и последующих сообщениях есть мои обещания расчётов? Сегодня не пятница, или вже почалось?
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:42:06Все там читабєльно.
Добре, що дітей не руками роблять! А то з таким підходом понаробляли б... (з полегшенням перехрестився)

User2108

Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:42:06
Все там читабєльно.
Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:42:06Все там читабєльно.
Провідний інженер-конструктор (яким ви себе намагаєтесь весь час виставити) так писати не буде, бо це не повага до самого себе та інший,які бачать ці тексти.

ВКБ

Цитата: User2108 від 18 Лютого 2021, 19:46:41
Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:42:06
Все там читабєльно.
Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:42:06Все там читабєльно.
Провідний інженер-конструктор (яким ви себе намагаєтесь весь час виставити) так писати не буде, бо це не повага до самого себе та інший,які бачать ці тексти.
Не оцінюй інших бо тебе оцінять. Я про тему,  а балаболи про особистості, наманаються принизити щось там. Перечитайте суть ліалогу і  вектор як ви міняєте з техспору еа какашкокидання. Чи може протестимся по проф рівню ху із зу? Така мета меседжа?   Ох і морально низькі розвороти, перечитайте свою желчь.
"Да куйлєлать", де твій розрахунок кутів в залежносмі від маси повітря і палива в циліндрі кутів, наприклам Етанолу. ? Я поняв, у лекого нездорова конкуренція авторитета в ефірі )) та забирай своє перше місце, забудь про мене, я останні, це не я крутий, це ви круті. А розрахунок нєкцйдєлать покажи, у мене такого нема.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

Типичная реакция амбициозного, зацикленного на своём величии и непогрешимости.
К делу. Нажаль, ссылка и подсказки не дали положительного результата. Поэтому продолжу.
Ще трошечки накину иформации для размышления. Переведите такие понятия, как "обороты" двигателя в период (время) и "угол" (да того же опережения) тоже во время. Наложите на это ещё понятие "время горения топливо-воздушной смеси". Учтите в расчётах необходимость, чтобы максимум давления (после воспламенения ТВС) в цилиндре пришёлся на 15...18 градусов (тоже переводятся во время) после ВМТ для максимальной полезности.
Забегая вперёд, скажу что после таких преобразований такая величина как "время опережения" (не угол!) будет оставаться практически const для практически любых оборотов. Исключение может составить диапазон от 4000об/мин и выше, ввиду особенностей фаз ГРМ (перекрытие).
Можно для проверки (кто действительно хочет) перевести, хотя бы выборочно, уже имеющиеся графики УОЗ во временнЫе величины.

ВКБ, ещё дедушка Ленин говорил: "Кто хочет работать - тот ищет возможность. Кто не хочет - тот ищет причину".  ;)
Spoiler
Дзьоб знову покривився? Нерви-нерви.
[close]
Цитувати виділенерозрахунок нєкцйдєлать покажи, у мене такого нема.
А свои "розрахунки" ты откуда берёшь? Из пальца высасываешь? Я тебе предлагаю сделать свой, независимый расчёт. А ты слюни пускаешь.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Я пропоную факторний стендивий чи дорожний експеримент, а розрахунок з імперичними правками для мтворення матиматичної моделі знадобиться. Рівень магістратури університета. Звісно нормальний інженер не може бути не амбіційним і плавати як гіфно в прорубі від авторитета до авторитета )).
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Цитата: ВКБ від 21 Лютого 2021, 08:49:44
Цитата: User2108 від 18 Лютого 2021, 19:46:41
Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:42:06
Все там читабєльно.
Цитата: ВКБ від 18 Лютого 2021, 15:42:06Все там читабєльно.
Провідний інженер-конструктор (яким ви себе намагаєтесь весь час виставити) так писати не буде, бо це не повага до самого себе та інший,які бачать ці тексти.
Не оцінюй інших бо тебе оцінять. Я про тему,  а балаболи про особистості, наманаються принизити щось там. Перечитайте суть ліалогу і  вектор як ви міняєте з техспору еа какашкокидання. Чи може протестимся по проф рівню ху із зу? Така мета меседжа?   Ох і морально низькі розвороти, перечитайте свою желчь.
"Да куйлєлать", де твій розрахунок кутів в залежносмі від маси повітря і палива в циліндрі кутів, наприклам Етанолу. ? Я поняв, у лекого нездорова конкуренція авторитета в ефірі )) та забирай своє перше місце, забудь про мене, я останні, це не я крутий, це ви круті. А розрахунок нєкцйдєлать покажи, у мене такого нема.
Шановний, я вам кажу про елементарну повагу до форумчан, про те, що якщо викладаєте текст, то перечитайте його і виправте помилки, щоб його можна було нормально прочитати, а не шукати енігму. Але ж ні, ми будем строїти із себе обіжульку і кидатись на людей, і знаходити в критиці підтексти, які там взагалі не закладались. :facepalm:

igo61

#142
Цитата: ВКБ від 21 Лютого 2021, 11:22:44
Я пропоную факторний стендивий чи дорожний експеримент
Ну так впирод. А то всё балачки. "сделай меня соколом, сделай меня окунем", дай мне видос, дай мне таблос, дай мне розрахунки. Вам (ВКБ) кроме письма, ещё бы и читать научиться не мешало бы.
"Удочку" для поймать рыбу я тоже дал.
Цитувати виділенерозрахунок з імперичними правками
Отаки мы мудруны. В моём посте приведены не "с потолочные" понятия, а вполне осязаемые справочные и расчитываемые.   
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Sergik32

Ох і накал страстьОв тут, аж прям ще пару постів і ТВС буде в концентрації 15:1 і вспишка, всі знов посваряться і розбіжаться.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Не я крутий , ви круті.  :ok:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

крутими бувають зварені тіко яйця, все решта просто форумчани і славутознавці. А крутість полягає тільки в тому, щоб людина знала де що знайти і почитати щоб зрозуміта, а в голові тримати то не обов'язково.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Серж, то з мультика маквін так казав ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 22 Лютого 2021, 14:18:35
крутими бувають зварені тіко яйця, все решта просто форумчани і славутознавці. А крутість полягає тільки в тому, щоб людина знала де що знайти і почитати щоб зрозуміта, а в голові тримати то не обов'язково.
Я коли вчився в вузі, то деякі викладачі дозволяли на екзамені користуватись літературою, бо знали, що якщо ти крижки в руках не тримав, то вона тобі не допоможе.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Саме вміти користуватись . В нас так викладачі і казали, якщо знаєш де дивитись глянь. По життю інженер в спірних питаннях без опори на літературу і документований досвід чи нормативний документ або формульний  розрахунок з реальними довідковими чи заміряними - балабол.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

 :rofl: Підтверджую!  :rofl:
Цитата: ВКБ
якщо знаєш де дивитись глянь
інженер ... - балабол.
Продовжуй в тому ж дусі.  :applause:
Добре, шо я не відношусь до цієї славетної когорти. В мене були інші вчителі.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?