Флудильня 2021

Автор User2108, 01 Січня 2021, 02:02:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

drone

Цитата: Vitaliy. від 25 Березня 2021, 15:46:45
Цитата: drone від 25 Березня 2021, 10:50:30В основе хорошей продувки цилиндров лежит явление резонансного наддува.
И такого же выдува. Вспомни, как в книжке- у нас система резонансная, с настроенным выпуском.
Это у вас откуда? На выхлопной появился спец клапан чтоб там образовывалась резонансная волна как во впуске между клапаном и дросселем? Идеалом выхлопа всегда был прямоток без всяких там резонансов. Задушенный выхлоп увеличивает мех потери на продувку, но при чем здесь резонанс?
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

Цитата: Sergik32 від 25 Березня 2021, 12:39:44ну я запитував у власників пікапів які викинули запаску в будку, а на її місце поставили коробку з фільтром сенсосвьку- то кажуть на "око" двигун краще працює, походу повітря йому вистачає, щоб легше дихати.
Дивився у Сенсовичі - там на вході фільтрової коробки труба йде донизу (куди виходить - ще не досліджував). Переріз труби більший, ніж у вхідної труби карбюраторного славутового заборника. У вхідний резонанс сенсової конструкції не вірю.

І вхідні "резонатори" парамоторів, наскільки я зрозумів, є накопичувальними ємностями повітря, об'єм яких у кілька разів більший об'єму двигуна, щоби не було насосних втрат у трубі від фільтра.

drone має рацію про безрезонансний ідеал впуску та випуску.

ВКБ

Віталя максимальний момент 90Н*м при 3500 рб.хв по паспорту, він же і тяга і ККД і не забувати що це при температуру мотора 85 °С.
Максимальна потужність при 5400 обертах і момент 72 Н*м , в даному випалку ККД нижче...а саме співвідношення палива $ до колісного руху.
Тобто вигідно $ на 3200...3500 обертах на відповідній передачі швидкості.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: drone від 25 Березня 2021, 16:15:11Это у вас откуда?
Из книхки.
Цитата: drone від 25 Березня 2021, 16:15:11Идеалом выхлопа всегда был прямоток без всяких там резонансов
Для разных задач разные средства.
Цитата: drone від 25 Березня 2021, 16:15:11Задушенный выхлоп увеличивает мех потери на продувку, но при чем здесь резонанс?
Чтобы лучше поняли суть, почитайте прт настроенный выпуск 2т мотора. А у нас хоть не цель вернуть часть свежей обратно, но волнами в нужных фазах и на расчётных оборотах помочь высосать выхлоп из цилиндра.
Цитата: Toris від 25 Березня 2021, 16:17:26І вхідні "резонатори" парамоторів, наскільки я зрозумів, є накопичувальними ємностями повітря
Это называется просто- ресивер. впускного коллектора. Не путать с настроенным впуском авиамоторов спортсменов.
Цитата: Toris від 25 Березня 2021, 16:17:26drone має рацію про безрезонансний ідеал впуску та випуску.
Резонанс резонансу рознь. Пр расчётной частоте вращения он помогает, при не расчётной ухудшает.
Цитата: ВКБ від 25 Березня 2021, 16:28:26максимальний момент 90Н*м при 3500 рб.хв по паспорту, він же і тяга
Тогда почему у Владимира мотор на средних не то? Хотя он же и писал про 1900 вроде оборотов.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

#259
1900 мало на розгон перед перемиканням. Такі оберти економічі по прямій лише без прискорення.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: Vitaliy. від 25 Березня 2021, 17:31:09
Цитата: drone від 25 Березня 2021, 16:15:11Идеалом выхлопа всегда был прямоток без всяких там резонансов
Для разных задач разные средства.
Цитата: drone від 25 Березня 2021, 16:15:11Задушенный выхлоп увеличивает мех потери на продувку, но при чем здесь резонанс?
Чтобы лучше поняли суть, почитайте прт настроенный выпуск 2т мотора. А у нас хоть не цель вернуть часть свежей обратно, но волнами в нужных фазах и на расчётных оборотах помочь высосать выхлоп из цилиндра.
Вот именно. У двухтактника не выпуск, а продувка. Это две большие разницы. Потому там где на 4-х тактном резонансный впуск, на 2-х тактном резонансная продувка.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Володимир

Цитата: ВКБ від 25 Березня 2021, 17:59:52
1900 мало на розгон перед перемиканням. Такі оберти економічі по прямій лише без прискорення.
На розгін я кручу до 2500-4000, в залежності від передачі та обставин. 1900 це оберти до яких падають оберти на підйомі далі двигун тягне, переключаю на нижчу передачу, може бути так само.
Цитата: drone від 26 Березня 2021, 00:28:20Вот именно. У двухтактника не выпуск, а продувка.
В двотактному продувка буде тільки без вихлопної труби, бо роль резонатора в глушнику зупинити потік на кінці такту випуску щоби робоча суміш не летіла в трубу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Це я так поняв при перехідних положеннях закриття відкриття випускнрго впускного при провітрюванні циліндра лишається порція вихлопу в об.ємі камери згорання яка не вентилюється із-за лишка від поршня в ВТМ і до холки головки - іле втрата суміші при привідкритих клапанах , так як паливо чвиркає на закритий клапан а не в момент всосу.
Короче об.єм камери згорання вихлрпу лишається в циліндрі 31,37 см.куб.і знову іде на стискання з новою сумішшю. І саме якщо не буде резонансу і прямоток то вилітає частина топлива ботне тормозиться глушниковою системою тобто її дроселюванням.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Константине, не читайте вумних книжок, вони вам таки слова и цифри пидказують, що ми вас нерозумием толком )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Міжфазова  утічка палива
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 23 Квітня 2021, 09:32:27Цікаво скільки б славута б стоїла нова і чи брали б їх, наприклад за 4000$ нове інжектор люкс. Тапки повсєднєвки. І пікапи б брали б чи ні?
Якби у такому варіанті і щоби салон ззаду подовжили сантиметрів на 20, то я би взяв із задоволенням:
Spoiler

Зверніть увагу на "стакани" та двигун Renault під капотом.

igo61

 :-D Щось сурми мовчать і бджоли не гудуть.  :dunno:  ;)
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

#267
Вихідні. А сьогодні відхідний від вихідних. До вечора бджоли почнуть сурмити. Або завтра.

User2108

Цитата: Toris від 26 Квітня 2021, 13:12:36
Вихідні. А сьогодні відхідний від вихідних. До вечора бджоли почнуть сурмити. Або завтра.
Може отако мало було б написано? :-D

Toris

Ваша версія досконала. Виправив.
:drinks: