Флудильня 2021

Автор User2108, 01 Січня 2021, 02:02:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kudrik

Цитата: Володимир від 03 Листопада 2021, 09:34:40Може тому що форум автомобільний?
Ему скучно на автомобильном, потому что калина не ломается.... :) :)

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 08 Листопада 2021, 15:35:26Но если крутнуть руля для обгона и назад в полосу то машину нехило качает.
Взагалі не розумію про що йде мова, це вже друга машина ЗАЗ, такого не замічав. Якщо розвал-сходження непавильні, то такі розкачки можливі, особливо якщо сходження більше ніж -4" на колесо, навіть при нулі вже не розслабишся за кермом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Стійки пусті без мастила, так відбувається на пружинах кили тулиш
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 09 Листопада 2021, 15:54:36-4"
Какой то хлопчик сидит на унитазе :)
был такой мем ) Такой же как и- деталь № 710 )))
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Погугліть "антиретровірусна терапія". У мене є знайомий і дружина його, медики, від пацієнта заразились ВІЛ-інфекцією і досі живі виключно завдяки АРТ. Поцікавтесь за місцем проживання такими людьми та розкажіть їм Ваше переконання про "вілу не існує".

ВКБ

Знаю які 20 років тому плюнули,уладили папери і сім'я живе..діти, онуки.. і померти можуть або від ковіду або від кулі агресії зв сходу чи дтп. Нічого ніколи не вживали. У мене більше жолноого знайомого..ну прям епідемія називали, чумою. Развод галімий. Є статті погугліть. Це соціальний вимикач неугодних, щоб спились, уволити і всі кинули,  піраміда. Доказувати не хочу бо проти системи машини мемає толку лізти, хай собі перемелює тих хто повівся. Особливо цирк ...хвара народжує не заражену дитину ))) це як )) вірусік один в крові десь загубився )) один...і не вистачає його бідного в дитя потрапити ))
І це мені лікар головний, пенсіонер осмикнув, каже..це развод, багато нестиковок, недописок і брєда неуловимого . Каже ото пити і є гробля. І скажуть, м от бач, ті пили і "ласти склеїли", а ти не вживатимеш..стлієш" )). То вимикач  наркоманам і т.д
Все, нааіть не доказую ))...вірю..вірю  що снід  є..десь...там )). Людейшкода яеі не ниряють глибше.


Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Костя, ти при здоровому глузді і ясній пам'яті чи під дією якихось речовин перебуваєш?

ВКБ

Цитата: User2108 від 23 Листопада 2021, 12:39:02
Костя, ти при здоровому глузді і ясній пам'яті чи під дією якихось речовин перебуваєш?
Вірю існує )). А от як бронхіт хапанув, ну куди там вілу, чуть ласти не склеїв. Я вже мовчу про 4 роки тому пневмонію. А так вір....є він. Сто пудів))
Це ви фільтруйте брєд і словоблуддя . Багато у вас віл знайомих? Ой..вірю...вірю.
А те що епідепія ішемічні серця...і 60% смертей ітого...ой вірю в це .
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

До речі, є такий собі синдром Перегріна - це коли рак розвивається у зворотньому порядку і щезає повністю. Можливо, зі СНІДом щось таке також може бути?

ВКБ

Краще вірити на публіку і , "а васька слушает да ест". Вірю..вірю.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris


ВКБ

Цитата: Toris від 23 Листопада 2021, 12:56:09
А ковід є?
Щось таки мене колихнуло півтора тому. Двічі файзернувся. Тут віри більше і немає оцієїлапши..тих караю, а цих,так і бути, милую, бо малюк же не винен....Вірю у все що машиніща жадібна  пропогує, але слухаю та їм ))
Погугліть чи є ото..тільки з іншого боку. Чийтий вимикач влади наркоманів, повій, педиків і неугодних. Існуючі публічні жертви - публічна страта і жертви безінфориативності і власної поверхневості аналізуі наівності..довіра. Нас убиватиме східбільше , масово інфаркти і інсульти...чого варта лише статистика. І хтось знає стаьистику 5тирічної по смертності пневмонії, інфарктів інсультів?
Я батька проваджав  :facepalm: по інсульту...кожен день..кожен день смерті інсульт інфаркт..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

igo61

 :facepalm: Чорна п*ятниця почалась відсьогодні.  :psih:
То тобі дохтори набалакали, шоб ти відчипився від них.
Шо менти, шо врачі, шо метеорологи, шо йуристи - ніхто правду не скаже.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

#464
Цитата: igo61 від 23 Листопада 2021, 13:28:39
:facepalm: Чорна п*ятниця почалась відсьогодні.  :psih:
То тобі дохтори набалакали, шоб ти відчипився від них.
Шо менти, шо врачі, шо метеорологи, шо йуристи - ніхто правду не скаже.
Думай краще як з свого електрокара ядрєну бомбу зробити і випалити все на підході ман'ячел, які танчиками можуть звйти там де мир і діти та жінки...
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.