Прививка от COVID-19

Автор YDoron, 05 Лютого 2021, 10:56:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

User2108

Цитата: YDoron від 07 Лютого 2021, 12:08:21
Вот прошло ровно 3 суток с прививки, никаких побочных эфектов не заметил. Чувствую себя нормально.
PS. Через три недели после первой делают вторую прививку.
Вакцинація у вас безкоштовно чи платно? Є якісь преорітетні групи населення?

YDoron

Цитата: Romka від 06 Лютого 2021, 23:18:46доилка денег с населения.
Цитата: Toris від 05 Лютого 2021, 17:11:55Какая полная стоимость процедуры? Страхуют на случай осложнений от прививки?
Цитата: User2108 від 07 Лютого 2021, 14:50:45Вакцинація у вас безкоштовно чи платно? Є якісь преорітетні групи населення

Процедура абсолютно бесплатная, сначала давали людям с высоким риском(медработникам и тд.), пожилым, потом с 35 лет, потом с 16.
В день когда стали делать практически всем, от возраста 16 лет и старше, я и сделал. Очередь получил практически сразу, процедура очень быстрая.
Ни о каких страховках не слышал.

Toris

Цитата: Vitaliy. від 07 Лютого 2021, 11:50:02А как же окунание в прорубь? Или церковные традиции сильнее медицинских? :)
Церковна традиція - лише "святити" воду.
Перша "ласточка": ЗАЗ 110307 Славута 1.2L carb./LPG-2
Друге авто: ЗАЗ Т13110 Sens 1.3i/LPG-4

Romka

Скажу не по секрету - окунання в проруб не викликає переохолодження. Просто не потрібно там плавати непонятно скільки чи бігати голяка після ради гарного фотокадру. І все буде добре.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

nata19

Коронавірус: у МОЗ розповіли, як триває вакцинація в Україні
Протягом суботи в Україні щеплення від Covid отримали лише 90 осіб, вакцинація відбувалась у 3 регіонах.

Джерело: повідомлення Міністерства охорони здоров'я у Телеграм

Дослівно: "90 осіб щеплено від COVID-19 за добу 27 лютого 2021 року в Україні. Від початку кампанії щеплено 3141 особу".

Деталі: За останню добу вакцинація проводилася лише у трьох областях: Донецькій (50 щеплень), Луганській (20 щеплень) та Херсонській (20 щеплень).
спам ссылки не разрешаются, предупреждение, затем бан

Skiper

Это около 0,0002 % от всего населения Украины.
Масштабы поражают воображение.
С такими темпами, что бы вакцинировать всех жителей понадобится больше 1000 лет
В некоторых областях приходится утилизировать неиспользованные дозы вакцины в конце дня. В каждой ампуле — 10 доз.
Это говорит об одном - желающие получить дозу фуфл0мицина из первоочередников (а это в основном врачи) отсутствуют.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали

User2108

Цитата: Skiper від 28 Лютого 2021, 15:42:34
Это около 0,0002 % от всего населения Украины.
Масштабы поражают воображение.
С такими темпами, что бы вакцинировать всех жителей понадобится больше 1000 лет
В некоторых областях приходится утилизировать неиспользованные дозы вакцины в конце дня. В каждой ампуле — 10 доз.
Это говорит об одном - желающие получить дозу фуфл0мицина из первоочередников (а это в основном врачи) отсутствуют.
За уточненими даними на вакцинацію піде вже трохи менше 150 років :)
Звичайно, ніхто не хоче собі колоти те гівно, яке припер степашка, через фірумочку прокладку.

Володимир

Ну а що ви хотіли, 1+1 та фейсбуки постять всякі вражаючи відео та фото про наслідки вакцинації, можливо навіть і не вакцинації, в народу паніка, через це ніхто не спішить вакцинуватись.

User2108

Цитата: Володимир від 01 Березня 2021, 11:20:14
Ну а що ви хотіли, 1+1 та фейсбуки постять всякі вражаючи відео та фото про наслідки вакцинації, можливо навіть і не вакцинації, в народу паніка, через це ніхто не спішить вакцинуватись.
Просто як би це була нормальна вакцина Pfizer-BioNTech, про яку писав YDoron, то можна було вакцинуватись спокійно, але наші "ефективні" приперли зовсім інше, тому колотись тим ніхто не хоче, навіть ті, хто підтримує вакцинацію.

Володимир

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Доброго здоров'я, колеги!

Як вам вже відомо, три місяці тому я перехворів COVID-19. Вдруге хворіти чомусь не хочу і задумався про вакцинування. Зараз роздумую про вакцинування вакциною Pfizer/BioNTech. Знайомий лікар каже, що ця вакцина найлегша для організму і підходить для людей літнього віку - тобто пенсіонерам і хворим найкраща.

Хтось уже має знайомих, які вакцинувались цією вакциною? Які відгуки?

igo61

Я записався в чергу, як ризиковий пацан.  :-D
Чекаю свого часу. Шось буде, як буду при собі - розкажу.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Ivan1988

Три дня назад мне сделали прививку CoviShield (AstraZeneca). А других вакцин на сколько знаю официально в Украине нет.

Toris

Цитата: Ivan1988 від 24 Березня 2021, 12:14:42Три дня назад мне сделали прививку CoviShield (AstraZeneca). А других вакцин на сколько знаю официально в Украине нет.
Це по державних закупівлях немає. А паралельно закупівлям є безплатні у рамках міжнародних акцій та платні у приватних медичних центрах.

Pfizer/BioNTech дозволена в Україні ще наприкінці лютого, тобто вже місяць минув.

Цитата: igo61 від 24 Березня 2021, 12:12:56
Я записався в чергу, як ризиковий пацан.  :-D
На роботі профком збирає попередню інформацію про бажаючих на цей Пфіцер. Я теж ризиковий пацан, записався. :-D