Флудилка 2023

Автор Vitaliy., 01 Січня 2023, 08:16:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Romka від 31 Травня 2023, 13:42:05Ця індуська автівка тільки для ринку Індії. Безпека це 80% каркас авто, а він там як у Чері Амулет.
І да, якщо хтось і змудриться протягти це в Україну, то вангую дешевше 15 не буде.
Так і буде, кілька років тому була інформація про якесь індійське авто по ціні нової славути, поки доїхало до європи, то ціна виросла в три рази.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 31 Травня 2023, 14:40:15
Цитата: Romka від 31 Травня 2023, 13:42:05Ця індуська автівка тільки для ринку Індії. Безпека це 80% каркас авто, а він там як у Чері Амулет.
І да, якщо хтось і змудриться протягти це в Україну, то вангую дешевше 15 не буде.
Так і буде, кілька років тому була інформація про якесь індійське авто по ціні нової славути, поки доїхало до європи, то ціна виросла в три рази.
Бо воно отримало кузов відповідно європейських норм безпеки.

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 31 Травня 2023, 14:40:15
Цитата: Romka від 31 Травня 2023, 13:42:05Ця індуська автівка тільки для ринку Індії. Безпека це 80% каркас авто, а він там як у Чері Амулет.
І да, якщо хтось і змудриться протягти це в Україну, то вангую дешевше 15 не буде.
кілька років тому була інформація про якесь індійське авто по ціні нової славутиш
Это не бажаж кюте?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 31 Травня 2023, 16:18:18
Цитата: Володимир від 31 Травня 2023, 14:40:15
Цитата: Romka від 31 Травня 2023, 13:42:05Ця індуська автівка тільки для ринку Індії. Безпека це 80% каркас авто, а він там як у Чері Амулет.
І да, якщо хтось і змудриться протягти це в Україну, то вангую дешевше 15 не буде.
кілька років тому була інформація про якесь індійське авто по ціні нової славутиш
Это не бажаж кюте?
Схоже що комусь видали москалячий паспорт.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 01 Червня 2023, 09:53:00
Цитата: Vitaliy. від 31 Травня 2023, 16:18:18
Цитата: Володимир від 31 Травня 2023, 14:40:15
Цитата: Romka від 31 Травня 2023, 13:42:05Ця індуська автівка тільки для ринку Індії. Безпека це 80% каркас авто, а він там як у Чері Амулет.
І да, якщо хтось і змудриться протягти це в Україну, то вангую дешевше 15 не буде.
кілька років тому була інформація про якесь індійське авто по ціні нової славутиш
Это не бажаж кюте?
Схоже що комусь видали москалячий паспорт.


Тю, а ви тіки побачили оце? В нього воно так давно, з 2014 десь

Володимир

Цитата: User2108 від 01 Червня 2023, 12:26:55Тю, а ви тіки побачили оце? В нього воно так давно, з 2014 десь
Можлив і бачив, не пам"ятаю вже.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Усі ми в УРСР народились. Чого пристали до пацана?
Може, у хлопця це були найкращі часи, от і ностальгує за молодістю?

Олександр 1968

Цитата: Toris від 01 Червня 2023, 15:13:07Усі ми в УРСР народились. Чого пристали до пацана?
Може, у хлопця це були найкращі часи, от і ностальгує за молодістю?
Ну звичайно.Дуже ностальгував і нарешті прийшли відновлювачі.Зараз у болотній формі відновлює разом з ними.Тільки не розумію отого напису"рус іван пнх".Мрія майже здійснилася,і що може не подобатися?

Romka

Ну родився там, юридично вірно. Я теж місце народження вказую те , що до перенайменуваня. Як в паспорті записано і це вірно.
Головне не де родився, а ким став!
Цитата: Олександр 1968 від 01 Червня 2023, 16:21:00рус іван пнх
Мабуть він проти сусіда, що видавав себе за брата. Є така думка. Але це не точно.
 
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Toris від 01 Червня 2023, 15:13:07Усі ми в УРСР народились. Чого пристали до пацана?
Може, у хлопця це були найкращі часи, от і ностальгує за молодістю?
В мене в паспорті місце народження вказано Україна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

В мене збереглись деякі документи(наприклад комсомольський квиток).І що?Валяється та й валяється,один раз показав дітям.Дрочити на нього не збираюсь.В дитинстві застав живою прабабу свою.Багато чого цікавого почув про ті часи від неї.Але жодного слова про гордість чи жаль за царською владою.

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Number One 2

Усім привіт, довгий час нічого не писав. Був у відпустці, поремонтував трохи свою Лагуну,в результаті новий трамблер, ВВ дроти, бензонасос, вакуумник, ступічний підшипник та троси задніх дверей. Знову настройка карба та гальм.
Купив для дому Ланоса SE, чорний, 14 диски, лінзований ксенон, ГБО 2.
Сподобався, бо на фарах були наклеєні реснички 😁 Хто пам'ятає мою першу Славуту, той зрозуміє...

Vitaliy.

Привет. Береги себя.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх