Заміна люксового щитка приладів на мегапанель

Автор kolyanno, 27 Липня 2023, 17:26:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

kolyanno

Цитата: kolyanno від 31 Липня 2023, 11:58:24
Цитата: User2108 від 31 Липня 2023, 08:38:45Тримайте і читайте уважно повідомлення

а де який розєм?
купа нестиковок на цих схемах

Toris

Цитата: kolyanno від 31 Липня 2023, 14:26:25то датчик палива є на 2 колодках й на білому й червоному
Все правильно, на білому (1) контрольна лампа сухого бака(клема 10). А на червоному роз'ємі (2) на клемі 7 - саме вихід з резистора поплавка, котрий показує саме рівень бензину.

Мабуть, конструктори для надійності розвели лінії по різних колодках.

Володимир

Цитата: kolyanno від 31 Липня 2023, 14:23:41
Цитата: Олександр 1968 від 31 Липня 2023, 14:14:57Можна трохи зекономити на датчику швидкості.Використати вазівський датчик накрутивши його на штатну гайку спідометра в салоні,там ж і підключити проводи.Трохи по колгоспному,але враховуючи різницю в ціні датчиків....
та датчик є
проблема в самому підключенні
Тут є як підключити датчик, раджу віддати роботу по підключенню комусь хто краще розбирається в схемах.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

kolyanno

Цитата: Володимир від 01 Серпня 2023, 09:33:36
Цитата: kolyanno від 31 Липня 2023, 14:23:41
Цитата: Олександр 1968 від 31 Липня 2023, 14:14:57Можна трохи зекономити на датчику швидкості.Використати вазівський датчик накрутивши його на штатну гайку спідометра в салоні,там ж і підключити проводи.Трохи по колгоспному,але враховуючи різницю в ціні датчиків....
та датчик є
проблема в самому підключенні
Тут є як підключити датчик, раджу віддати роботу по підключенню комусь хто краще розбирається в схемах.




в мене карб

kolyanno

Цитата: kolyanno від 01 Серпня 2023, 12:14:47
Цитата: Володимир від 01 Серпня 2023, 09:33:36
Цитата: kolyanno від 31 Липня 2023, 14:23:41
Цитата: Олександр 1968 від 31 Липня 2023, 14:14:57Можна трохи зекономити на датчику швидкості.Використати вазівський датчик накрутивши його на штатну гайку спідометра в салоні,там ж і підключити проводи.Трохи по колгоспному,але враховуючи різницю в ціні датчиків....
та датчик є
проблема в самому підключенні
Тут є як підключити датчик, раджу віддати роботу по підключенню комусь хто краще розбирається в схемах.




в мене карб
щоб було кому, то віддав би

Володимир

в мене карб
[/quote]Тому і кажу, віддай роботу тому хто розбирається в схемах, дешевше буде.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

kolyanno

Цитата: Володимир від 02 Серпня 2023, 09:44:59в мене карб
Тому і кажу, віддай роботу тому хто розбирається в схемах, дешевше буде.
[/quote]є в Вінниці кому....ніхто за такі машини не хоче братись

Toris

Печально. І в гаражних масивах також ніхто не береться? Полюбе мають існувати дядьки-жигулісти, котрі мають гарний досвід колгоспінгу. Такого не може бути, щоби ніхто не хотів заробити.

kolyanno

Цитата: Toris від 03 Серпня 2023, 16:54:13Печально. І в гаражних масивах також ніхто не береться? Полюбе мають існувати дядьки-жигулісти, котрі мають гарний досвід колгоспінгу. Такого не може бути, щоби ніхто не хотів заробити.
колгоспу не хочу, а нормально кажуть що не получиться, бо адекватних схем немає

Олександр 1968

Впихання невпихуємого вимагає зусиль-фвзичних і розумових.Це так як порівняти встановлення готової операційки на комп і допилювання її до вимог клієнта.Різниця в зусиллях колосальна і оплата також.Заміна панелі на авто на яке воно не передбачено заводом, то вже колгосп.Такі речі або своїми руцями,або за відповідну оплату.Відсутність якихось схем на цю просту машину не канає.Ставлять ж опелівські панелі на зази,тази.І інтегрують в штатну проводку.Згадую костилі які з'являлись при спробі"простої"переробки управління світлом від запалювання в люксовій комплектації славути Торіса.І заводська схема з п'яти проводів тут нахєр не потрібна була.

kolyanno

Цитата: Олександр 1968 від 04 Серпня 2023, 11:59:28Впихання невпихуємого вимагає зусиль-фвзичних і розумових.Це так як порівняти встановлення готової операційки на комп і допилювання її до вимог клієнта.Різниця в зусиллях колосальна і оплата також.Заміна панелі на авто на яке воно не передбачено заводом, то вже колгосп.Такі речі або своїми руцями,або за відповідну оплату.Відсутність якихось схем на цю просту машину не канає.Ставлять ж опелівські панелі на зази,тази.І інтегрують в штатну проводку.Згадую костилі які з'являлись при спробі"простої"переробки управління світлом від запалювання в люксовій комплектації славути Торіса.І заводська схема з п'яти проводів тут нахєр не потрібна була.
маразматик...гуляй лісами...рукоблуд

User2108


Олександр 1968

Ну що ж ти тут скажеш.Школота вона така.Сам ніц не тяме,других обсира.Може тому в такому великому селі як Вінниця нема для нього спеців.

Toris

Цитата: kolyanno від 04 Серпня 2023, 12:17:42маразматик...гуляй лісами...рукоблуд
Бляаааха-муха :facepalm: До цього "рукоблуда" черга завжди і робить він чудеса, і робить на совість. Висококласний фахівець високоякісного колгоспінгу заводського рівня. Гарантія результату. Надійність. Довговічність.
Думав звести вас докупи, а Ви його до лісів... :fool: :facepalm:

kolyanno

Цитата: Toris від 04 Серпня 2023, 17:05:08
Цитата: kolyanno від 04 Серпня 2023, 12:17:42маразматик...гуляй лісами...рукоблуд
Бляаааха-муха :facepalm: До цього "рукоблуда" черга завжди і робить він чудеса, і робить на совість. Висококласний фахівець високоякісного колгоспінгу заводського рівня. Гарантія результату. Надійність. Довговічність.
Думав звести вас докупи, а Ви його до лісів... :fool: :facepalm:
Я колгосп і сам зроблю...зробіть нормально